Reklāma

USB 3.2 spēs pārsūtīt datus ar ātrumu līdz 2 GBps

Jaunākie raksti

ASUS ROG Chakram X spēlēm paredzētās bezvadu peles apskats

ASUS tikai vasaras sākumā izziņoja ROG Chakram X spēlēm paredzēto bezvadu peli un nu tā nonākusi jau pie mums...

Huawei Watch D Eiropā nonāks oktobra vidū

Huawei Watch D nav nekāds jaunums, tas tika izziņots vēl 2021. gada decembrī, bet Ķīnā to varēja sākt iegādāties...

Tesla attīsta paši savu elektroauto diagnostikas sistēmu

Elektroauto ražotājs Tesla attīstot pats savu elektroauto diagnostikas un kļūdu noteikšanas sistēmu, kas iecerēta kā alternatīva šobrīd populārajai OBD...

Kimai Kardašjanai “Instagram” kriptoaktīvu reklamēšana izmaksājusi vairāk nekā miljonu dolāru

Sabiedrības dāma Kima Kardašjana kā jau daudzi populāri cilvēki un influenceri aktīvi lieto sociālos tīklus, audzējot sekotāju skaitu un...

Yamaha izziņo divus jaunus elektriskos kalnu divriteņus

Zīmols Yamaha izlaidis divus jaunus elektrisko kalnu velosipēdu modeļus, papildinot esošo sēriju ar augstākās raudzes modeļiem, kas tieši paredzēti...

USB Implementers Forum (USB-IF) izlaidis USB 3.2 standarta specifikāciju, piedāvājot maksimālo datu pārraides ātrumu līdz pat 2 GB sekundē. Tie ir divi gigabaiti, nevis gigabiti! Milzīgie datu pārraides ātrumi tiks sasniegti ar USB Type-C spraudnī ievietotiem papildus SuperSpeed kontaktiem.

Kopš USB 3.1 SuperSpeed standarta iznākšanas 2013. gadā, to ir vajājušas dažādas problēmas. Sākotnēji ražotāji piedāvāja zemas kvalitātes USB 3.1 kabeļus, pēcāk visā haosā iesaistījās OnePlus, piedāvājot OnePlus 2 ar USB Type-C formas pieslēgvietu, bet vads neatbilda USB 3.1 standartam.

Labā ziņa ir tā, ka USB 3.2 standarta piedāvātie ātrumi ir teorētiski sasniedzami ar jau dabā pastāvošiem USB Type-C vadiem, ja vien tiem ir SuperSpeed USB 10 GBps sertifikācija. Protams, USB 3.2 standarts ir atpakaļsavietojams ar USB 3.1, USB 3.0 un vecākiem USB standartiem.

Pagaidām neviens ražotājs nav skaidri pateici, kad gaidāmas pirmās ierīces ar USB 3.2.

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
4 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK
03.10.2017 16:27

Atkal jāprasa nah…, ja eksistē Thunderbolt 3 ar 40Gbps!

Lapsinieks
03.10.2017 17:30
Reply to  KKTK

laikam tālab, ka thunderboltu ir grūti piemērot “viens vads visam” – gan savietojamības, gan dārdzības dēļ. mēs tak gribam ideālo situāciju, ka vienu dienu ir VIENS vads visam – austiņas, lādēšana vai viedā poda un ledusskapja savienošanai.

banana
03.10.2017 22:02

Bija jau labi ar micro usb, vismaz ražotāji novienojās un štancēja visu uz viena standarta. vairs mājā nevajadzeja 100 lādētājus un tad vēl 100 datu kabeļus. (vienīg 2.0 atrums bija akmens laikmeta, bet nu tas jau cits cepiens) Tagad atkal pagājis laiks, viss nostabilizejās, nauda vairs neplūst un – ‘HEY WE HAVE A GREAT IDEA!’ Un aiziet… 2x gadā maina standartus gan kontrolieru galā gan savienotāju galos… tas ir pipec! Nolādētā ekonomika! It kā viņi nevarētu izlaist ‘usb 4.0’ kur datu pārraides ātrumu uzštancēt maksimālo.. tur 30 vai 40 vai 50Gbps i vsjo! Bet nēēēēē.. tā viņiem naudiņa nenāktu! Labāk… Read more »

nikmens
04.10.2017 11:18
Reply to  banana

“Labā ziņa ir tā, ka USB 3.2 standarta piedāvātie ātrumi ir teorētiski
sasniedzami ar jau dabā pastāvošiem USB Type-C vadiem, ja vien tiem ir
SuperSpeed USB 10 GBps sertifikācija. Protams, USB 3.2 standarts ir
atpakaļsavietojams ar USB 3.1, USB 3.0 un vecākiem USB standartiem.”

Reklāma