Lai arī viena no visplašāk apspriestajām iPhone 8 un iPhone X iespējām ir bezvadu uzlāde, tomēr dažreiz der nedaudz nolaisties uz zemes, pievēršot uzmanību ikdienā noderīgākai informācijai. iPhone 8 un iPhone X modeļi beidzot atbalsta ātru uzlādi, kas ir vēl gaidītāka iespēja Apple viedtālruņiem.

Ar saderīgu lādētāju un Lightning vadu iPhone 8 un iPhone X būs uzlādējami līdz 50% nieka 30 minūšu laikā, gluži kā tas jau pāris gadus ir Android viedtālruņos. Interesanti, ka Apple šoreiz ir oficiāli izziņojis, ka citu ražotāju lādētāji atbalsta iPhone 8 un iPhone X ātro uzlādi, ja tiem ir USB Power Delivery (USB-PD).

Apple jaudīgākais 87W USB-C lādētājs maksā 89 eiro, kamēr lētākais 29W USB-C lādētājs nopērkams par 59 eiro. Anker 30W USB-C alternatīva maksā ap 26 dolāriem, bet šo lādētāju Eiropā būs pagrūti atrast. Ar ātru uzlādi saderīgs Aukey 29W USB-C maksā 20 mārciņas, nedaudz modernākais 27W modelis ir par mārciņu dārgāks.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK
Runcis Zābakos

Un kāda atšķirība starp apple lētāko un dārgāko lādētāju? Kuru iphone 8 lietotājiem jāpērk? Kuru 8+? Vēl aizmirsts piebilst, ka ar lādētāju vien nepietiks, vadu ar vajadzēs pirkt klāt…

x

dārgajam katrs vats maksā ap eiro, lētakajam – jau ap divi.
domājiet paši, kas ir izdevīgāks pirkums.

Skābene

Kam vajadzēs, pasūtīs no Aliexpress pa pāris dolāriem! Pofig, ka nav Aplle sarakstā!
Gan jau arī samsung lādētājs ģeldēs, vajadzēs tik Applre vadu! :) Vismaz līdz šim samsung lādētājs ar Apple vadu ir strādājis!