Reklāma

“ALSO Latvia” tālākpārdevējiem sāk piedāvāt drukas pārvaldības platformu “WePrintSmarter”

Jaunākie raksti

Paziņotas šogad ASV lejupielādētākās App Store lietotnes un spēles

Dažas dienas iepriekš ar līdzīgu topu dalījās Google, publiskojot populārākās lietotnes un spēles 2021. gadā Android viedierīču lietotājiem. Tagad...

Izziņota Honor 60 sērija ar vloginga iespējām un žestu vadību

Ķīnā tikko izziņots Honor 60 viedtālrunis, kas izskata ziņā ir ļoti līdzīgs Honor 50 modelim, bet jaunais Honor 60...

Izziņotas jaunā Dacia Jogger cenas Latvijā

Jaunā Dacia Jogger pie dīleriem Latvijā ieradīsies nākamā gada pavasarī, bet jau izziņotas jaunā modeļa cenas. Piecvietīgajai Dacia Jogger...

“Porsche” pamatdarbības peļņa 2021. gada trīs ceturkšņos pieaug par 78,4%

“Porsche“ 2021. gada trešā ceturkšņa beigās sasniedzis peļņu no pārdošanas 15,5% apmērā. Šis rezultāts atkārtoti pārsniedz 15% references līmeni,...

9. decembrī notiks tiešsaistes diskusija “Latvija – mītne globāliem FinTech uzņēmumiem”

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar FinTech nozares partneriem 9. decembrī no plkst. 11 līdz 13 rīko...

No 18. septembra, SIA “ALSO Latvia” sāk piedāvāt unikālu IKT platformu “WePrintSmarter”. Sākotnēji Latvijā ir pieejams pakalpojums “SmartSupplies” — tīmeklī balstīts risinājums, kas pilnībā automatizē toneru un tintes kasetņu pasūtīšanu un piegādi visu zīmolu parastajiem un daudzfunkcionālajiem printeriem.

Izmantojot “SmartSupplies”, tālākpārdevēji tagad var nodrošināt saviem klientiem ērtu servisu, kas ļauj būtiski atvieglot printeru parka pārvaldību. Savukārt tālākpārdevēji var padarīt efektīvāku savu darbu un gūt papildu peļņu.

SIA “ALSO Latvia” izpilddirektors Juris Ducens uzsver: ““ALSO” izstrādātās inovatīvās platformas dod jaunas iespējas tālākpārdevējiem. “WePrintSmarter” ir pievienotās vērtības pakalpojums, kas ļauj drukas ierīču tālākpārdevējiem paplašināt savus pakalpojumus. Ar šo iniciatīvu “ALSO” no šodienas vēl vairāk paplašina savu pakalpojumu klāstu. “WePrintSmarter” platformai ir modulāra uzbūve. Tā ļauj tālākpārdevējiem un piegādātājiem optimizēt klientu printeru parku un drukas izejmateriālu pārvaldību, izveidojot nepārtrauktu izejmateriālu pasūtījumu plūsmu no ikviena šim pakalpojumam reģistrētā klienta. Savukārt tālākpārdevēju klienti var iztikt bez atsevišķu preču pasūtīšanas no tālākpārdevēja tīmekļa veikala. Tāpat klientiem nevajag atcerēties katra printera kasetņu preču kodus.”

Pieteikšanās pakalpojumam “SmartSupplies” un tā izmantošana ir par brīvu. Pēc reģistrēšanās klients var jebkurā diennakts laikā 24/7 režīmā lietot portālu “SmartSupplies”, kur viņš var aplūkot informāciju par visiem printeriem savā tīklā. Portālā var sekot katra printera tonera vai tintes kasetnes izlietojuma līmenim. Platforma rada tālākpārdevējiem jaunas biznesa iespējas, jo viņi printeru tīklā var konstatēt un piedāvāt klientiem jaunus un efektīvākus drukas risinājumus.

Pakalpojums “SmartSupplies” dod iespēju tālākpārdevējiem vai viņu klientiem jebkuram printerim aktivizēt pilnībā automātisku drukas izejmateriālu pasūtījumu izveidošanu un to izpildi. Kad tīklā savienoto printeru tonera vai tintes kasetņu resurss ir tuvu beigām, platforma automātiski izveido pasūtījumu, kuru “ALSO” uzreiz nosūta klientam tālākpārdevēja vārdā. Nav nekādu sarežģītu līgumu, un klienti maksā tikai par to, ko viņi saņem.

“WePrintSmarter” no 2017. gada sākuma ir jau sekmīgi ieviests arī virknē citu Eiropas valstu — Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Somijā, Austrijā, Vācijā, Šveicē, Francijā, Lietuvā un Igaunijā.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet www.weprintsmarter.com vai vērsieties pie sava “ALSO” menedžera.

Reklāma

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
1 komentārs
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Garaisezis
22.09.2017 19:06

ne, es nopirkšu ciss sistēmu un aizmiršīšu par tintēm, Brother un Epson jau sen kā piedā’va savus oriģinālos risinājumus.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: