No 18. septembra, SIA “ALSO Latvia” sāk piedāvāt unikālu IKT platformu “WePrintSmarter”. Sākotnēji Latvijā ir pieejams pakalpojums “SmartSupplies” — tīmeklī balstīts risinājums, kas pilnībā automatizē toneru un tintes kasetņu pasūtīšanu un piegādi visu zīmolu parastajiem un daudzfunkcionālajiem printeriem.

Izmantojot “SmartSupplies”, tālākpārdevēji tagad var nodrošināt saviem klientiem ērtu servisu, kas ļauj būtiski atvieglot printeru parka pārvaldību. Savukārt tālākpārdevēji var padarīt efektīvāku savu darbu un gūt papildu peļņu.

SIA “ALSO Latvia” izpilddirektors Juris Ducens uzsver: ““ALSO” izstrādātās inovatīvās platformas dod jaunas iespējas tālākpārdevējiem. “WePrintSmarter” ir pievienotās vērtības pakalpojums, kas ļauj drukas ierīču tālākpārdevējiem paplašināt savus pakalpojumus. Ar šo iniciatīvu “ALSO” no šodienas vēl vairāk paplašina savu pakalpojumu klāstu. “WePrintSmarter” platformai ir modulāra uzbūve. Tā ļauj tālākpārdevējiem un piegādātājiem optimizēt klientu printeru parku un drukas izejmateriālu pārvaldību, izveidojot nepārtrauktu izejmateriālu pasūtījumu plūsmu no ikviena šim pakalpojumam reģistrētā klienta. Savukārt tālākpārdevēju klienti var iztikt bez atsevišķu preču pasūtīšanas no tālākpārdevēja tīmekļa veikala. Tāpat klientiem nevajag atcerēties katra printera kasetņu preču kodus.”

Pieteikšanās pakalpojumam “SmartSupplies” un tā izmantošana ir par brīvu. Pēc reģistrēšanās klients var jebkurā diennakts laikā 24/7 režīmā lietot portālu “SmartSupplies”, kur viņš var aplūkot informāciju par visiem printeriem savā tīklā. Portālā var sekot katra printera tonera vai tintes kasetnes izlietojuma līmenim. Platforma rada tālākpārdevējiem jaunas biznesa iespējas, jo viņi printeru tīklā var konstatēt un piedāvāt klientiem jaunus un efektīvākus drukas risinājumus.

Pakalpojums “SmartSupplies” dod iespēju tālākpārdevējiem vai viņu klientiem jebkuram printerim aktivizēt pilnībā automātisku drukas izejmateriālu pasūtījumu izveidošanu un to izpildi. Kad tīklā savienoto printeru tonera vai tintes kasetņu resurss ir tuvu beigām, platforma automātiski izveido pasūtījumu, kuru “ALSO” uzreiz nosūta klientam tālākpārdevēja vārdā. Nav nekādu sarežģītu līgumu, un klienti maksā tikai par to, ko viņi saņem.

“WePrintSmarter” no 2017. gada sākuma ir jau sekmīgi ieviests arī virknē citu Eiropas valstu — Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Somijā, Austrijā, Vācijā, Šveicē, Francijā, Lietuvā un Igaunijā.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet www.weprintsmarter.com vai vērsieties pie sava “ALSO” menedžera.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Garaisezis

ne, es nopirkšu ciss sistēmu un aizmiršīšu par tintēm, Brother un Epson jau sen kā piedā’va savus oriģinālos risinājumus.