Essential Phone pēc vairākiem klupieniem ir spējis uzsākt ceļu pie pirmajiem pircējiem, kas nozīmē, ka tūlīt būs pirmie saplēstie ekrāni un sadauzītie korpusi. iFixit ir ķēries pie Essential Phone izpētes, un secināts, ka viedtālrunis ir nesalabojams.

Essential Phone saņēmis zemāko novērtējumu iFixit vēsturē – 1 no 10 punktiem. Salīdzinājumam – iPhone 7 ir 7 no 10 punktiem, Google Pixel XL arī saņēmis 7, kamēr Samsung Galaxy S8 ieguvis tikai 4 punktus. iFixit nodēvējis Essential Phone par haosu.

Reklāma

Jo viedtālrunis ir spīdīgāks, skaistāks ar dažādiem netipiskiem uzbūves risinājumiem, jo to ir sarežģītāk izjaukt. Essential Phone gadījumā aizmugures vāka noņemšana nedod neko – viedtālruņa komponentes nav pieejamas, kas nozīmē tikai vienu – jālauž nost ekrāns. iFixit norāda, ka jebkurš mēģinājums kaut ko salabot ir nāves spriedums ekrānam un, iespējams, vēl kādai iekšējai komponentei.

Kaut ko vienu nomainīt nemaz nav iespējams, jo balss zvanu skaļrunis ir kopā ar pašiņu kameru, USB Type-C pieslēgvieta ir pielodēta pie mātesplates. Ekrāns ir relatīvi viegli sasitams, tas pats attiecas uz keramikas materiāla aizmuguri nosedzošo vāku.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis

Sācies vienreiz lietojamo lietu laikmets. Saplīsa -izmet un nopērc jaunu! Bizness tā teikt griežās!

x

sācies? tikai turpinās…

Krotow

Jau notiek vismaz 30 gadus.

Uldis M.

Nekas, cilvēki pieradīs komplektā maksāt arī apdrošināšanas maksu, lai bojājumu gadījumā nav jālauza galva par dārgajiem remontiem.

Krotow

Šādu aparātu gadījumā tā būs apmaiņas maksa :)

Ekrāns

Es kopš iepriekšējā telefona esmu sapratis,ka jāpērk tāds,ko var atļauties sasist. Turklāt uzreiz,nevis lizingos. Līdz 150, tā lai ekrānu nav jega mainīt. Sasitot ņem nākamo un viss. Vislabāk lietotu,ko kāds ir sākumā nopircis par 300+ un nu vairs nav modes agregāts. Protams,ja man alga būtu 2000+ tad droši arī telefons būtu dārgāks un es šausmīgi neraudātu. Bet pirkt telefonu algas apjomā un pēc tam raudāt ir nabadzības un stulbums pazīme.

Skābene

Vajag beigt čīkstēt un beidzot sākt strādāt, lai tev ir tie 2000+.
Kas tā par algu, ja 300+ telefons ir tavas algas apmērs? Tā dzīvot nedrīkst!

Krotow

Šobrīd Rīgā 2000 eiro alga ir tikai tāds iztikas minimums, lai varētu dzīvot, neuztraucoties, ka kaut kam pietrūkst. 300 – kaut kā nereāli. Aploksnītes?

**

Nu tu zini , ja tu nestrādā IT tad reti kurš nopelna tuvu 2 000 ,bet zinu ,ka daudzi web programētaji saņem tuvu 1000 ,jo strādā mazas kompānijas…

Kristaps Lācis

Neremontējams, bet izturīgs..
https://www.youtube.com/watch?v=H9QxIvm7T90&t=0s
Anyway – neizvēlos ierīces, kuras neremontējas, zaļā domāšana.