SanDisk izziņojis pasaulē ietilpīgāko microSD atmiņas karti

6

SanDisk ir izziņojis 400 GB Ultra microSDXC UHS-I atmiņas karti, ka ne tikai ir pasaulē ietilpīgākā microSD atmiņas karte, bet pat tiek solīts, ka tā nodrošinās lieliskus lietotņu darbības āturmus.

Teorijā šāds apgalvojums no SanDisk puses nozīmē tikai to, ka turpmāk nebūs jābaidās lietotņu saturu turēt uz microSD kartes – viedtālruņa un lietotņu ātrdarbību tam nevajadzētu ietekmēt. Te gan ir viena niecīga problēma, jo absolūts vairums esošo viedtālruņu atbalsts atmiņas kartes tikai līdz 200 vai 256 GB.

Jaunajā Ultra microSD atmiņas kartē var ierakstīt 40 stundas 1080p video ierakstu, nodrošinot datu ieraksta ātrumu līdz pat 100 MB/s, kas vismaz divas reizes pārsniedz lēto viedtālruņu (cenā līdz aptuveni 300…350 eiro) iebūvēto atmiņu ieraksta ātrumu.

SanDisk 400 GB Ultra microSDXC UHS-I plānotā cena ir ap 250 eiro, bet atmiņas karte būs pieejama arī ietilpībā no 16 GB līdz 256 GB.

 • Rihards Linde

  Strādās gan jau ar esošajiem telefoniem utt. viņa. Tā vienmēr bijis

  • Monvids Preiss

   Ar HTC u11 darbojas, youtube var iečekot!

 • x

  ak vai, kā pēc gada ražotāji varēs attaisnot 256+ karšu neatbalstīšanu? un daļa pircēju neizvēlēsies kādu citādi normālu trubu ar vārdiem, fū, tas atbalsta tikai mazās atmiņas kartes, bet man gribās pieslānīt simtiem gb ar telefonvideo.

 • Mareks

  Pēc vairākiem testiem spriežot, galīgi nevar ticēt tiem ierakstu un nolasīšanas ātrumiem. https://www.youtube.com/watch?v=lAsHs0Aidt0 te ir daži testi un kā redzams, reti kura karte vispār sasniedz solīto.
  Zināms, jau ka tie ātrumi ir pie kaut kādiem ideālajiem apstākļiem, bet neviens jau nelieto kartes laboratorijas apstākļos pie kontrolētiem apstākļiem.

 • oldschool zerolemon fan

  Normāls apjoms, man patīk. Vai pirkšu? Diezvai. Pašreiz tas nav prioritāri.

 • Krotow

  Tīri jēdzīgs “tievā klienta” cietais disks sanāk. Tagad vārds fleškas izmēra PC, kur dators piekabināts monitoram un lielākais elements ir USB ligzda.