Sony izziņo visai dārgos Xperia XZ1 un XZ1 Compact

5

Turpinot ierasto ik sešu mēnešu stratēģiju, Sony izlaidis nākamos Android viedtālruņu modeļus Xperia XZ1 un Xperia XZ1 Compact. Lai arī abi jaunie viedtālruņi tehniski ir nedaudz vājāki par Xperia XZ Premium, tomēr cenu atšķirība ir ap 100 eiro.

Xperia XZ1 maksās ap 700 eiro, tas saņems Snapdragon 835, ne visai lielu 5.2 collu 1080p ekrānu ar HDR atbalstu, Gorilla Glass 5, IP68 mitruma un putekļu noturību, kā arī jaunāko Android 8.0 Oreo operētājsistēmu. Xperia XZ1 būs pieejams ar 4 GB RAM un 64 GB atmiņu.

XZ1 Compact būs maziņš monstrs arī ar Snapdragon 835 procesoru, 4 GB RAM, 4.6 collu 720p ekrānu. XZ1 Compact uzbūvēts no metāla un uzlabotas izturības plastmasas. XZ1 Compact saņems 2700 mAh akumulatoru, kā arī jaunāko Android 8.0 Oreo operētājsistēmas versiju.

Abiem jaunajiem viedtālruņiem būs 19 megapikseļu Motion Eye kameras, kas spēj uzņemt 960 kadrus sekundē, gluži kā tas ir XZ Premium modelim. 3D Creator lietotne ļaus ar kameras palīdzību veidot 3D modeļus. 3D Creator lietotnei ir četri režīmi – sejas skenēšana, galvas skenēšana, ēdiena un arī brīvu formu skenēšana, pārvēršot to 3D attēlā. Pagaidām nav skaidrs, kā tieši 3D Creator lietotne darbosies un kāds būs gala rezultāts.

Latvijā šie jaunie viedtālruņi būs nopērkami jau oktobra sākumā.

 • Vilis Lauskis

  He. Manējais gandrīz vai pat labāks un maksā apmēram uz 250.€ mazāk.

  http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8494&idPhone2=8804

  • Juris

   Kurā punktā Tavs ir gandrīz pat labāks? Izņemot cenu..

  • Lapsinieks

   tā mitrumizturība ir relatīva štelle. P9 pusminūte jūras ūdenī nenodara nekādu iespaidu (pēc pieredzes, pluss vēl pilns jūtūbs ar testiem) – tas nozīmē tikai to, ka korpusa izveidošanas tehnoloģijas izslēdz mitruma iekļūšanu aparātā. iespējams, ka tas vnk netiek reklamēts, jo: apnika pēd nepilniem diviem gadiem telefons, iestum ūdenī, pagaidi kad nosprāgs un nes uz servisu – tipa – dodiet jaunu

   • x

    nezi, kā telefoniem, bet ūdensdrošo kameru un korpusu lietošanas noteikumos ir minēta ikgadējā blīvējumu nomaiņa, bez kuras garantija nesaglabājas.
    saprotams, ka arī telefonā izmantotie blīvējumi divu gadu (+laiks veikala plauktā) zaudē sākotnējās īpašības.

 • LOOK

  3D skenēšana no rokas, neizklausās ticami.