Pasaules līderis civilo dronu jomā DJI ir izsludinājis speciālu kampaņu, kuras ietvaros aicina cilvēkus meklēt drošības problēmas uzņēmuma dronos un tos pavadošajā programmatūrā.

DJI Threat Identification Reward Program programmas ietvaros ikviens interesents tiek aicināts urbties cauri DJI produktu programamtūras kodam un meklēt problēmas, kas var apdraudēt to lietotāju personīgo informāciju, kā arī ietekmēt pašu dronu darbību vai lidojumu drošību.

DJI sola izvērtēt atrasto kļūdu nozīmīguma pakāpi un attiecīgi atalgot speciālistu darbu. Par vienkāršākām kļūdām DJI maksās 100 ASV dolārus, bet nopietnāku problēmu gadījumā samaksa par atrastu kļūdu var sasniegt arī 30 000 ASV dolārus.

Uzņēmums vēl gatavo speciāli šai programmai veltītu tīmekļa vietni, bet jau tagad var ķerties pie darba un par atrasto ziņot uz bugbounty@dji.com.

Pavisam nesen ASV militārie spēki ir aizlieguši savās operācijās izmantot DJI veidotos dronus, jo tie ir pilni ar drošības kļūdām. Militāristi gan neizpauda kādas tieši kļūdas un riskus ir atraduši. DJI, savukārt, kā risinājumu saviem korporatīvajiem klientiem piedāvā speciālu “lokālo datu režīmu“, kas ierobežo dronu vēlmi pieslēgties internetam.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments