AsteroidOS ir viedpulksteņu operētājsistēma, kas būtu dēvējama par Google Android Wear konkurentu, tomēr AsteroidOS operētājsistēma ir arī pretstats Android Wear, jo atļauj dažādus pielāgojumus. AsteroidOS pamatā ņemts Linux, turklāt viedpulksteņu operētājsistēma ir atvērtā pirmkoda programmatūra.

Android Wear operētājsistēma knapi velk dzīvību, šī gada laikā tā nonākusi dažos dizaina zīmolu viedpulksteņos, kamēr lielie tehnoloģiju ražotāji ar Android Wear vairs pārlieku neaizraujas. AsteroidOS varētu būt pareizā atbilde viedpulksteņu tirgum. AsteroidOS nav nekādas saistības ar Android Wear OS. AsteroidOS iespējas būs pilnībā pielāgojamas, kamēr Android Wear no pielāgojumiem ir norobežojies.

AsteroidOS pirmo reizi būs apskatāma darbībā kopā ar Connect Watch, kura iepriekšpasūtīšana Eiropā gaidāma pavisam drīz. Connect Watch cena pagaidām nav zināma, bet diez vai pulkstenis maksās dārgāk par Samsung viedpulksteņiem.

Connect Watch būs 1.39 collu AMOLED ekrāns ar 400 x 400 izšķirtspēju, turklāt Connect Watch saņems arī iebūvētu 2 megapikseļu kameru ar 720p video uzņemšanas iespējām. Ja ievietosi Connect Watch SIM karti, tas strādās neatkarīgi no viedtālruņa. Connect Watch saņems MediaTek procesoru, pulkstenis būs pieejams ar 512 MB RAM un 4 GB atmiņu vai 1 GB RAM un 8 GB atmiņu.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of