Samsung atklājis jauno Galaxy Note8 – tam ir lielāks un vienā rokā ērti lietojams Infinity displejs, pilnveidots S Pen irbulis, kā arī vislabākā viedtālruņa kamera, ko Samsung līdz šim radījis. Izstrādājot Galaxy Note8, ņemts vērā viedtālruņu lietotāju dzīvesstils un tehnoloģiju izmantošanas prasības.

“Mēs novērtējam Note viedtālruņu īpašnieku aizrautību, un tieši šie cilvēki ir mūsu iedvesmas avots – jauno Note mēs izstrādājām domājot tieši par viņiem,” saka Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Māris Ķikāns un piebilst, ka “Infinity displejs, uzlabotais S Pen irbulis un jaudīgā divu lēcu kamera ļauj Galaxy Note8 lietotājiem paveikt to, kas agrāk nebija iespējams.”

Pirmo Note sēriju Samsung prezentēja 2011. gadā, un kopš tā laika ir radusies plaša entuziastu kopiena, ko vieno kaislība pret Note viedtālruņiem raksturīgo lielo ekrānu un S Pen irbuli. Samsung veiktajā pētījumā noskaidrots, ka 85% Note īpašnieku ar lepnumu lieto savu Note viedtālruni un iesaka arī to draugiem, turklāt 75% lietotāju apgalvo, ka tas ir vislabākais tālrunis, ko viņi ir jebkad ir izmantojuši.

Lielākais Infinity displejs

Lai gan Galaxy Note8 ekrāns ir tik liels kā nevienai citai Note sērijas ierīcei, tā šaurais korpuss ļauj to ērti turēt vienā rokā. 6,3 collu Quad HD+ Super AMOLED Infinity displejā var saskatīt vairāk, un tāpēc tajā ir jāritina mazāk. Galaxy Note8 viedtālrunī ir vairāk vietas satura skatīšanai, lasīšanai un zīmēšanai, kas vienkāršo vairāku uzdevumu vienlaicīgu veikšanu.

Note lietotāji jau ir pieraduši pie Multi Window jeb vairāklogu funkcijas, kas atvieglo darbu. Galaxy Note8 jaunā App Pair funkcija ļauj Edge panelī izveidot pielāgotu lietotņu pāri un pēc tam tās vienlaicīgi atvērt. Tas ļauj, piemēram, skatīties videoklipu un vienlaikus sarakstīties ar draugiem vai sākt konferences zvanu, turpat ekrānā redzot numuru un darba kārtību.

Pilnveidots S Pen irbulis

Jau kopš pirmsākumiem S Pen irbulis ir bijis viens no Note tālruņu raksturīgākajiem piederumiem. Izmantojot uzlaboto S Pen, jaunajā Galaxy Note8 viedtālrunī iespējams atklāt pilnīgi jaunus veidus rakstīšanai, zīmēšanai, tālruņa lietošanai un saziņai ar draugiem. Tam ir smalkāks gals, uzlabota spiedienjutība un unikālas funkcijas, ko nepiedāvā citi irbuļi vai viedtālruņi.

Kad saziņai ar tekstu ir par maz, Live Message ļauj sūtīt animētas īsziņas vai zīmējumus platformās, kas atbalsta animētus GIF failus. S Pen irbulis ļaus saraksti veidot personīgāku un ziņojumos ienest dzīvīgumu.

Always On displejs ļauj Galaxy lietotājiem piekļūt paziņojumiem, neatbloķējot viedtālruni. Tiklīdz rokās ir S Pen irbulis, tā Screen off memo funkcija ļauj pierakstīt pat simt piezīmju lapas, saglabāt svarīgus atgādinājumus tieši Always On displejā un veikt uz tā arī nepieciešamos labojumus.

Ceļojot vai ikdienas darbā meklējot informāciju vietnēs svešvalodā, uzlabotā S Pen Translate funkcija ātri iztulkos ne tikai atsevišķus vārdus, bet arī pilnus teikumus pat 71 valodā, kā arī nekavējoties konvertēs mērvienības un ārzemju valūtu.

Savā klasē labākā kamera

Galaxy Note8 ir iebūvēta līdz šim visjaudīgākā viedtālruņu kamera. Galaxy Note8 ir pirmais viedtālrunis ar divām 12MP aizmugurējām kamerām ar optisku attēla stabilizāciju (Optical Image Stabilization — OIS) gan platleņķa, gan telefoto lēcai. OIS ļauj uzņemt asākus attēlus gan ikdienā, gan neierastos apstākļos.

Profesionālākiem attēliem Galaxy Note8 Live Focus funkcija ļauj kontrolēt foto dziļumu un pielāgot izplūduma efektu gan priekšskatījuma režīmā, gan pēc attēla uzņemšanas.

Dual Capture režīmā abas aizmugurējās kameras uzņem un saglabā divus attēlus vienlaicīgi: viens ir telefoto lēcas uzņemts tuvināts attēls, bet otrs ir ar platleņķa lēcu fotografēts fons.

Platleņķa lēcai ir Dual Pixel sensors ar ātru autofokusu, lai varētu uzņemt asākus, skaidrākus attēlus pat vājā apgaismojumā. Lai uzņemtu asas pašbildes un veiktu vēl labākas kvalitātes videozvanus, Galaxy Note8 ir aprīkots arī ar nozarē labāko 8MP Smart Auto Focus priekšējo kameru.

Galaxy funkcijas un pakalpojumi

Galaxy Note8 viedtālrunī ir apkopots labākais no Galaxy sērijas:

  • Aizsardzība pret putekļiem un ūdeni: pirms četriem gadiem Samsung iepazīstināja ar pirmo ūdensizturīgo Galaxy ierīci, un tagad arī Note var ņemt līdzi un lietot teju jebkur. Ierīce un S Pen irbulis atbilst IP68 ūdens un putekļu aizsardzības standartam, tāpēc telefonu iespējams lietot un tajā rakstīt pat tad, kad displejs ir slapjš.
  • Ātra bezvadu uzlāde: Galaxy Note8 atbalsta visjaunākās bezvadu uzlādes iespējas, tādēļ to var ātri un ērti uzlādēt6, neraizējoties par kabeļiem un pieslēgvietām.
  • Drošība: Galaxy Note8 atbalsta dažādas biometriskās autentificēšanas iespējas, tostarp acs varavīksnenes un pirkstu nospiedumu skenēšanu. Samsung Knox7 sniedz visaugstākās pakāpes aizsardzību aparatūras un programmatūras līmenī, un Secure Folder funkcija ļauj nošķirt personīgos un darba datus.
  • Iespaidīga jauda: ar 6 GB RAM, 10nm procesoru un paplašināmu atmiņu (līdz 256 GB) tiek nodrošināts viss nepieciešams pārlūkošanai, straumēšanai, spēļu spēlēšanai un vairāku uzdevumu vienlaicīgai izpildei.
  • Inovatīva mobilā pieredze: Samsung DeX ļauj strādāt ar datoru, izmantojot tālruni – var glabāt failus telefonā, strādāt jebkurā vietā un izmantot Samsung DeX, kad nepieciešams vēl lielāks ekrāns. Galaxy Note8 viedtālrunī ir iekļauts Bixby asistents8 — tas mācās no lietotāja, lai uzlabotu savu darbību un sniegtu arvien labāku palīdzību.

Pievēršanās drošībai

Samsung arī turpmāk apņemas būt nozares līderis akumulatoru drošības jomā. Galaxy Note8 akumulators ir izturējis Samsung 8 soļu akumulatora drošības pārbaudi — tā ir visrūpīgākā pārbaude nozarē.

“Mēs cieši sadarbojāmies ar Samsung, lai veiktu būtiskus uzlabojumus viedtālruņu kvalitātes un drošības izvērtēšanas jomā. Tādējādi Galaxy Note8 atbilst prasībām, kas izvirzītas ierīces un akumulatora drošības testēšanas protokolos. Mēs plānojam turpināt stratēģisko partnerību ar Samsung, lai palīdzētu ikvienam patērētājiem nodrošināt drošas ierīces,” saka Sadžīvs Džesudass (Sajeev Jesudas), neatkarīgās drošības industrijas ekspertu organizācijas “UL International” prezidents.

Samsung Galaxy Note8 pieejamība un cena

Samsung Galaxy Note8 Latvijas vadošo mobilo sakaru operatoru veikalos un lielākajos elektropreču tirdzniecības centros būs nopērkams no 15. septembra. Savukārt no šodienas pie mobilo sakaru operatoriem būs iespējams veikt ierīces iepriekšpasūtīšanu. Rezervējot Galaxy Note8 iepriekšpasūtīšanā, lietotāji ekskluzīvi saņems arī Samsung DeX dokstaciju. Galaxy Note8 tālruņi Latvijā būs pieejami pusnakts melnā un kļavu zeltainā krāsā.

Samsung īsti nevēlas izpaust telefona cenu Latvijā, bet iepriekšpasūtīšanas kampaņas materiālos tā figurē virs 1000 eiro. Tiesa, komplektā iekļauta arī Samsung DeX dokstacija, kas atsevišķi maksā ap 160 eiro.

Samsung Galaxy Note8 specifikācija

Galaxy Note8
Displejs 6,3 collu Quad HD+ Super AMOLED, 2960×1440 (521 ppi)

*Ekrāns tiek mērīts diagonāli kā pilns taisnstūris, neņemot vērā noapaļotos stūrus

*Noklusējuma izšķirtspēja ir Full HD+, un to var mainīt uz Quad HD+ (WQHD+) iestatījumos

Kamera Aizmugure: divu lēcu kamera ar duālu OIS (optisko attēla stabilizāciju)

– Platleņķa: 12 MP Dual Pixel AF, F1.7, OIS

– Telefoto: 12 MP AF, F2.4, OIS

– 2X optiskā tālummaiņa, 10X digitālā tālummaiņa

Priekšpuse: 8 MP AF, F1.7

Izmērs 162,5×74,8×8,6 mm, 195 g, IP68

(S Pen: 5,8×4,2×108,3 mm, 2,8 g, IP68)

*Nodrošina IP68 standartiem atbilstošu aizsardzību pret pret putekļiem un ūdeni. Ņemot vērā testa apstākļus, iegremdējot līdz 1,5 metru dziļā saldūdenī līdz 30 minūtēm

AP Astoņu kodolu (2,3 GHz Quad + 1,7 GHz Quad), 64 bitu, 10 nm procesors

Astoņu kodolu (2,35 GHz Quad + 1,9 GHz Quad), 64 bitu, 10 nm procesors

*Var atšķirties atkarībā no tirgus un mobilo sakaru operatora

Atmiņa 6 GB RAM (LPDDR4), 64 GB/128 GB/256 GB

*Var atšķirties atkarībā no tirgus un mobilo sakaru operatora

*Lietotājam pieejamā atmiņa ir mazāka nekā kopējā atmiņa ierīces funkciju nodrošināšanai izmantotās operētājsistēmas un programmatūras krātuves dēļ. Faktiskā lietotāja atmiņa būs atkarīga no operatora, kā arī var mainīties pēc programmatūras jauninājumu veikšanas.

SIM karte Viena: viens nano SIM un viens MicroSD slots (līdz 256 GB)

Hibrīdā: viens nano SIM un viens nano SIM vai viens MicroSD slots (līdz 256 GB)

*Var atšķirties atkarībā no tirgus un mobilo sakaru operatora

Akumulators 3300 mAh

Ar WPC un PMA saderīga bezvadu uzlāde

Ar QC 2.0 saderīgā ātrā uzlāde

OS Android 7.1.1
Tīkls LTE kat. 16

*Var atšķirties atkarībā no tirgus un mobilo sakaru operatora

Savienojamība Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2,4/5 GHz), VHT80 MU-MIMO, 1024QAM,

Bluetooth® v 5.0 (LE līdz 2 Mb/s), ANT+, USB Type-C, NFC, atrašanās vieta (GPS, Galileo*, Glonass, BeiDou*)

*Galileo un BeiDou pārklājums var būt ierobežots.

Maksājumi NFC, MST
Sensori Akselerometrs, Barometrs, Pirkstu nospiedumu sensors, Žiroskopiskais sensors, Ģeomagnētiskais sensors, Pulsometrs, Tuvuma sensors, RGB gaismas sensors, Varavīksnenes sensors, Spiediena sensors
Autentifikācija Bloķēšanas veids: raksts, PIN kods, parole

Biometriskās bloķēšanas veidi: varavīksnenes skeneris, pirkstu nospiedumu skeneris, sejas atpazīšana

Audio MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DSF, DFF, APE
Video MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
33 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Puika

Šis ir izcils teikums: Samsung arī turpmāk apņemas būt nozares līderis akumulatoru drošības jomā.
Jā. Par to cilvēki varēja pārliecināties jau pirms gada :D :D :D

Puika

Cena vienkārši iespārda. Es neesmu baigais IOS fans, bet nu maksāt vairāk nekā štuku par Androīdu man šķiet diezgan ārprātīgi. Vienu atjauninājumu jau saņems. Tad būs jāpērk cits telefons, lai tiktu pie jaunākā Andra.

Roberts Bite

Viss atkarīgs no tavas maksātspējas. LV vidusmēra patērētājam, protams, par telefonu atdot 1010eur ir ārprāts. Māksātspējīgā auditorija, kura arī ir TA Note 8, atkal ir spējīga 1k noskaitīt bez dižiem sirdsapziņas pārmetumiem un neizjūtot ‘buyers regret’.

Kristaps Skutelis

Pats pirksi?

Roberts Bite

Visticamāk. Preorderi gan vēl neesmu pieteicis.

Kristaps Skutelis

Oi, kā es Tevi saprotu. Principā, uz produktivitāti vērsto Android flagmaņu nišā nemaz nav alternatīvu Note ierīcēm. Izvēle vienkārša.

Jānis Aizupietis

Pilnīgi piekrītu par reāli neesošu galaxy Note alternatīvi. Es gan note8 nepirkšu jo mans note4 vēl strādā perfekti.

Jānis

Piekrītu, Man arī Note4 perfekti tiek galā ar visiem ikdienas uzdevumiem un ir iespēja nomainīt pašam akumalatoru, kas ir ļoti liels pluss. Nu nav nekā tāda tajā note8, lai maksātu ~1k eiro! Domāju, kā minimums vēl pāris gadus bez problēmām lietot veco note4!

Aldis Krontals

Note 4 kamerai ir niķis. Bieži novēroju, ka pēc ieslēgšanas nefokusējas. Lmt samainīja pret jaunu, atkal tas pats!

Lapsinieks

Produktivitāte… pēc paša samsunga – tas ir čatot un skatīties jūtūbi paralēli. Tātad – uz patērēšanu vērsto… brīžam nesaprotu – pac tici tam, ko raksti?

Kristaps Skutelis

Awww, tagad zināsim, ka YouTube ir Tava iecienītākā lietotne. Bet vispār neizbrīna, tur taču ir tik daudz kaķu video :)

Lapsinieks

nafig man kaķu video, ja man pašam mājās kaķi?
Par jūtūbi izlasīju preses relīzē – kā par vienu no ahūnākās produktivitātes tūli.

y

Ha ha, tā jsu domāju, kaku opaps😂

Briedis

Un Tu? Pirksi? :)

Kristaps Skutelis

Es no sākuma pagaidīšu jauno aifonu. Man tas irbulis bijis nebijis.

Salvis Jelinskis

Varavīksnes skeneris? :D

davfreim

1/3 vietām pareizi uzrakstīja: “acs varavīksnene” :)

oldschool zerolemon fan

Tradiocionāli sāku lasīt no beigām. Un kā jau sagaidāms akumulators ir pārāk mazs. Tikai 3300mAh. Pie tam nenomaināms. Līdz ar to mana izvēle ir skaidra. Noteikti nepirkšu. Ja maksātu 100eur, tad vēl padomātu. Jo manā skatījumā tā būtu tikai objektīva cena par ierīci ar tik nelielu, nenomaināmu bateriju.

Kristaps Skutelis

Tu taču saproti, ka vairs nekad nebūs flagmaņu ar nomaināmām lielas ietilpības baterijām? Teikšu kā ir, jau apnīk šī nemainīgā ņaudēšana par bateriju tēmu pie praktiski katra kaut cik makana telefona raksta :) Saņemies!

Romaxsoft

Nav ko saņemties. Note 1,2,3,4 nemaksāja virs 1000 EUR,taču pateicoties nomaināmajai baterijai kalpo vēl joprojām. Cik ilgs mūžs būs telefonam ar nenomaināmu 3300 MAh bateriju?

Briedis

Jāpiekrīt Kristapam, ka ņaudēšana par nenomaināmu bateriju ir muļķīga, jo:
1. iespējas telefonu uzlādēt, kā arī iegādāties powerbankas šodien ir uz katra stūra;
2. bateriju pēc gadiem diviem vai trim, kad tās kapacitāte būs mazinājusies, var nomainīt servisā.
Kaut kā neticu, ka ir frīki, kas joprojām staigā vienā kabatā ar 3310, un otrā kabatā ar četrām rezerves baterijām.

Kristaps Skutelis

Cik, cik? Savus 2-3 gadus normāli novilks.

Falks

ko var ņemties, jebkuram modernam Samsung telefonam officālā servisā, samainīs ar oriģinālo akumulatoru lētāk kā 50EUR.
http://www.mttc.lv/Samsung/Galaxy-S8.html

Kristaps Skutelis

Nu, tad vispār nav problēmu.

Edmunds

Aizsardzības klase – IP 685 ! Ar šito laikam var nirt pat Marianas dzelmē 😂 Tad vēl tas varavīksnes skeneris 😂😂😂 Nu ļoti pavirši !!!

Kristaps Skutelis

Salabots :)

Aldis Krontals

IP-tas nozīmē ka var nirt ar pliku pakaļu, jo kad adosi štuku eur. vairs nebūs ko vilkt..

Oskars

Lai gan vizuali skaists patiikams telefons, bet ir dazhas lietas deelj kaa ir stipri jaapdomaa vai verts iegadaties Note 8. Pirmam kaartaam ja cilveeks izdod tik daudz par telefonu, tad razhotaajam vajadzetu apdomat atjauninajumu ciklu (droshibas, kljuudu un lielaakaa noziime OS upgrade). Es neizdoshu taadu naudu par to ja sanjemts tiks labi viens OS upgrade. Ieteiktu njemt piemeeru no Apple. Naakamaa dalja: Bezproduktiivi – produktiivais telefons. Par kaadu produktivitaati var runaat ja reaali no taa visa produktiiva un pareizi straadaa ir OneNote u.c. Microsoft produkcija. Paareejais ir bezjeedziigs neproduktiivs un nenostraadaats. Par ko runaaju? Piemeram tas pats iebuvetas samsung programmas… Read more »

Romaxsoft

Jā runājam par upgrade, tad Note sērija šajā gadījumā noteikti netiek apdalīta. Regulāri drošības atjauninājumi tiek saņemti joprojām,neskatoties uz to, ka telefons jau 3 gadus vecs. Kas attiecas uz produktivitāti, pats izmantoju S Planer, S Note, kuras lieliski var savienot ar datoru, ja rokas aug no pareizās vietas

Kristaps Skutelis

Mhm, varu tikai Tev piekrist. Samsung flagmaņiem tā situācija ar programmatūras atjauninājumiem nav nemaz tik slikta. OK, nav gluži Apple pieeja, bet vismaz starp citiem Android telefoniem viss ir OK. Un arī par produktivitāti piekrītu, S Planner, S Note ir diezgan labi pārdomātas un ērtas lietotnes, kurās ir iebūvēti visādi labumi irbuļa lietotājiem. Un Microsoft, protams. Kur tad bez tā? Tas taču gan uz datoriem, gan mobilajām ierīcēm ir produktivitātes balsts… jo nekā cita sakarīga īsti nav.

Oskars

Es saprotu ka ir S Planner, S Notes utml. Bet kaada jeega ja darbiibas princips ir vienpuseejs, t.i., ka vari dariit visu ko bet uz telefona. Kaapeec nav uztaisiits, ka var jebkuraa vietaa pie datora var turpinaat? Ielogojies ar google kontu un turpini datoraa?

KKTK

Nu tad nopērkam ķīnieti un lietojam Google Keep. Bet par ietaupīto naudu dzeram 3 mēnešus :)

Oskars

Panjemsim piemeeru, kaada ir peedeejaa versija ko var uzlikt uz Note5. Par Note4 nav jeegas runaat. Naakamais tie pashi S6, S7 nekad nesanjems S8 UI un taa bija ar S6, kad iznaaca S7 utt.