web analytics

Gemius: Draugiem.lv izkrīt no Latvijā apmeklētāko lapu TOP 5

Jaunākie raksti

“Twitter” vadītājs Džeks Dorsijs savu pirmo tvītu radījis kā NFT un izlicis izsolē

Laiks skrien straujiem soļiem, un 21. martā apritēs veseli 15 gadi kopš "Twitter" izpilddirektors Džeks Dorsijs (Jack Dorsey) uzrakstīja...

Samsung un Mastercard kopā izstrādā biometrisko bankas karti

Tehnoloģiju uzņēmums Samsung ir paziņojis par sadarbības noslēgšanu ar maksājuma karšu uzņēmumu Mastercard, lai veidotu speciālu karti ar tajā...

“Porsche” prezentē elektrisko “Taycan Cross Tourismo” modeli

"Porsche" oficiāli prezentējis ražošanas versiju "Taycan Cross Tourismo" modelim - runājot vienkāršāk, tā ir praktiskāka un lielāka izmēra versija...

ASUS TUF GAMING GeForce RTX 3060 Ti OC videokartes apskats

Jaunās GeForce 30 Series videokartes Nvidia prezentēja vēl pagājušā gada septembra pašā sākumā, pagājis pusgads, un jaunumi joprojām nav...

Vai saules paneļi uz jumta atmaksājas? Pieredzē dalās Jānis Kronbergs

Klāt pavasaris un daudzi jau labprāt tīksmīgi pasildās saulītē, pirms sākusies īstā sauļošanās sezona. Taču daži saules gaismu izbauda...

Pirmo reizi Latvijas interneta auditorijas mērījumu vēsturē, kāds pašmāju portāls sasniedzis apmeklētāju skaitu, kas rakstāms ar septiņiem cipariem- jūlijā ziņu portālu delfi.lv apmeklējuši 1 016 058 interneta lietotāji!

Auditorijas kopējie dati par visām platformām norāda, ka ziņu portāla delfi.lv auditorijas kāpums bijis +17,7 procenti, salīdzinot ar jūniju. Īpaši izteikti šis kāpums novērojams apmeklētāju skaita ziņā no mobilajām ierīcēm, piemēram, no mobilajiem telefoniem +28 procenti (+141 000 apmeklētāji), savukārt no planšetdatoriem +13 procenti jeb +33 000 apmeklētāji.

Kā skaidro delfi.lv valdes priekšsēdētājs Konstantīns Kuzikovs: “Visā pasaulē mediji dodas “mobilā patēriņa” virzienā. Prognozējam, ka šī gada beigās DELFI lasītāji jau vairāk patērēs mūsu saturu viedtālruņos nekā datoros. Sekojot šai tendencei, 2016. gada oktobrī mēs pieņemam lēmumu investēt resursus un pārveidot visu mūsu saturu responsīvā dizainā. Šis process aizņem daudz laika, un tagad jūlija sākumā sešas mūsu vertikāles (cālis.lv, tūrismagids.lv, manamaja.lv, mansdarzs.lv, mansdraugs.lv, women.delfi.lv) ir pārveidotas jaunajā formātā. Tāpēc mēs ieraudzījām būtisku pieaugumu patēriņā no mobilajām ierīcēm. Bija arī papildus faktori, kas ietekmēja auditorijas pieaugumu, piemēram, pazuduša Ivana stāsts, kā arī atvaļinājumu laiks, kad cilvēki ievērojami vairāk lasa ziņas telefonos.”

Kopējā Latvijas apmeklētāko lapu topā atgriezies reģionālo ziņu portāls liepajniekiem.lv, kas skaidrojams ar jūlijā notikušo Ivana Berladina traģēdiju Liepājā un Latvijas iedzīvotāju līdzi jušanu katram ziņu pavedienam. No mobilajiem telefoniem ziņu vietni liepajniekiem.lv apmeklēja 53 000 interneta lietotāji, kas ir pieaugums par vairāk kā 76 procentiem, tajā pašā laikā no planšetdatoriem tie bija 20 300 apmeklētāji, kas ir kāpums par 43 procentiem.

Pie vērā ņemamiem notikumiem Latvijas interneta lapu vidū, jāmin arī sociālā portāla draugiem.lv izkrišanu no pirmā piecinieka. Auditorijai samazinoties par 4 procentiem (- 18 900 apmeklētāji) draugiem.lv turpina zaudēt pozīcijas, savukārt skaties.lv, kas šobrīd ierindojies kopējā topa piektajā vietā, šīs vasaras laikā pulcinājis jau par 36 000 apmeklētājiem vairāk nekā draugiem.lv.

28 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
28 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lapsinieks

kas bija draugiem elvē?

interesants politkorektums – kur eses?

Kristaps Skutelis

Es tā saprotu, ka SS pie sevis neizvieto Gemius skaitītāja kodu un tāpēc nav šajā topā.

Ivars Reņģe

Ss ir com

Krotow

Bija tāda Latvijas iedzīvotāju tiešaistes vuārisma un pļāpu miskaste pirms liela daļa aktīvo iedzīvotāju neaizbrauca meklēt laimi citur.

x

kas ir delfi, kas ir draugi?

Nelabojams

“Sekojot šai tendencei, 2016. gada oktobrī mēs pieņemam lēmumu investēt resursus un pārveidot visu mūsu saturu responsīvā dizainā”
Tas nozīmē, ka tika sacūkots pēdējais lasāmais portāls… Dienu un TVnet šī iemesla dēļ vairs praktiski nelasu. Milzīgās (un parasti bezjēdzīgās) titulbildes pilnīgi nomāc tekstu.

Kristaps Skutelis

Em, kāds sakars titulbildēm ar responsīvo dizainu? Šāda dizaina pieeja nozīmē, ka teksts labi attēlojas uz dažādām ierīcēm.

x

ņemot vērā ekrāna mazo izmēru, ziņu “mazpisānos traktorists dzērumā saplacina slauceni un traumē govi” sadala pa 6 lapām?

Kristaps Skutelis

Nē, rakstus atsevišķās lapās dala cita iemesla dēļ. Lai būtu vairāk klikšķu/lapu skatījumu un varētu vairāk noslaukt naudas par reklāmām. Tam nav nekāda sakara ar responsīvo dizainu.

Krotow

Tāds, ka tagad pat 50″ 4K ekrānā redzams tikai virsraksts ar bildi un saturs atrodas kaut kur zemāk. Un pilnai reklāmistu un kliku skaitītāju laimei raksts sadalīts 8 sīkās strēmelēs, katra savā lapā.

Kristaps Skutelis

Saturs visos laikos ir bijis zem virsraksta un bildes un rakstu dalīšanai atsevišķās daļās nav pilnīgi nekāda sakara ar responsīvo dizainu.

Kangarooo

O, :disqus ne tikai pareizi saka, bet arī ļoti effektīgi troļļu nekonkrētos, ne pa tēmu, novirīšaās no tēmas murgus noliek īsi un konkrēti.

Normunds Līdaciņš

Virsraksts ir par draugiem.lv, tomēr jūsu norādītajos grafikos es neatrodu draugiem.lv

KKTK

Delfi bija programmēšanas valoda?

x

draugi – seriāls jauniešiem kautkad 90jos))

Kristaps Plonis

Kur ir ss.lv?

Kristaps Skutelis

Kādā citā topā.

Mārtiņš

Kas attiecas uz draugiem.lv – tas varētu būt tāpēc, ka no mobilajām ierīcēm to drīzāk lieto aplikācijā nevis pārlūkā (kas ir loģiski), bet tā statistikā neparādās. No PC, kā redzam, tas tomēr ir 4. vietā.

Lapsinieks

banana

Nuu.. paši darugu vadība zin ka ir pienācis gals viņiem, kā prasts soc. tīkls! Tāpēc jau vairākus gadus piedāvā ‘draugiem group’ pakalpojumus (apdruku, mapon, sms risinājumi, sludinājums zip.lv u.c.)
Nebrīnīšos, ja vēl pēc 5gad vispār to soc. tīkla platformu pārdos kkam un tas kkas apvienos tādējādi būs ‘draugiem.lv’ gals!
Bet vadība protams ka turpinās pelnīt ar citiem izstrādajumiem.

x

tas jau labi, ka turpinās pelnīt, nevis pievienosies bezdarbniekiem.
es esmu par to, lai visiem nav vienādi ienākumi, bet ir, nevis lai visi ir vienādi trūcīgi.

un kas tur liels, ja draugi pēc 5 gadiem nepastāvēs – dabā tukšums nepastāv, būs kas cits.
draugu lietotāji nomigrēs uz citiem saziņas veidiem.

Lapsinieks

tev pat man ne mazākās idejas ar ko grupa nodarbojās

Kristaps Skutelis

Nu, pastāsti, pastāsti.

Lapsinieks

un ir redzamā daļa https://draugiemgroup.com/lv un vēl citas lietas procesā.

Kristaps Skutelis

Nu, bet aptuveni to pašu banana arī pateica.

Lapsinieks

da labi, domāju, ka zini

Reinis Rozītis

Skatītes uz uz Gemius topiem var, bet nu tāpat kā Alexa ir daudz nianses (kur to pļurzuli pievieno utt)..
Nu, piemēram, atveror https://opa.gemius.lv/ un tad paņemot, piemēram, visu jūliju un sakārtojot pēc pageview (PV) var redzēt kā 1. draugiem.lv ~202M / 2. delfi.lv ~189M ..

Tas, iespējams, neko neatspēko no iepriekšējo komentētāju rakstītā, vienkārši, kā parasti, statistikas datus var grozīt kā kurā brīdī nepieciešams ;)

p.s. personīgi šķiet ka delfi.lv vairāk iegūst uz tvnet rēķina, jo pēdējie ir kaut ko “saplēsuši” / mainījuši komentāru politikā, jo pie rakstiem vairs nav 2342123423 komentāru, kas daļai auditorijas, manuprāt, ir/bija svarīgi ..

geksis

nekad neesmu uzticējies statistikai.

Statistika liecina, ka burkāni nogalina.
Izrādās:
praktiski visi slimnieki kādreiz ēduši burkānus.
99,9% no vēža mirušo ir ēduši burkānus.
97% fašistu ir ēduši burkānus.
90% mazgadīgo noziedznieku nāk no ģimenēm, kurās ēd burkānus.
1839. gadā dzimušo vidū, kuri vēlāk ēduši burkānus, novērota 100% mirstība.
Visiem burkānus ēdušajiem, kuri dzimuši starp 1900. un 1915. gadu, ir krunkaina āda, trūkst daudzu zobu, ir trausli kauli un vāja redze, ja vien burkānu izraisītās slimības jau nav novedušas kapā.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: