Reklāma

BITE sāk piedāvāt speciālus pulksteņus bērnu drošībai

Jaunākie raksti

“Instagram” plāno pāriet uz vienu video formātu – “Reels”

"Instagram" aizvien aktīvāk konkurē ar video koplietošanas platformu "TikTok". To pierāda arī "Instagram" jaunākie centieni. "Twitter" ievietotajā ekrānšāviņā redzams,...

Apple iPhone lietotāji tagad var oficiāli migrēt datus uz Android 12 versiju

Tie viedtālruņu lietotāji, kuri vienmēr ir lietojuši vienas operētājsistēmas telefonus nemaz nezina, ka līdz šim tā īsti nevarēja pārvietot...

Arī Samsung gatavo pilotprojektu un vēlas iesaistīties Tesla 4680 bateriju ražošanā

Tehnoloģiju milža Samsung bateriju ražošanas meitasuzņēmums "Samsung SDI" plāno iesaistīties Tesla 4680 bateriju šūnu ražošanā - tiek ziņots, ka...

Pirmais iPhone svin 15 gadu jubileju, tā laika prototipiem sasniedzot pus miljona dolāru vērtību

Pirms 15 gadiem 29. jūnijā mainījās pasaule, jo tika prezentēts pirmais iPhone viedtālrunis, un tas ir bijis viens no...

Spāņu kompānija iegādājusies “Draugiem Group” uzņēmumu “Vendon”

Ziņots, ka Spānijas vadošā tehnoloģiju kompānija "Azkoyen Group", kas piedāvā automatizētus produktus un pakalpojumus, iegādājusies "Draugiem Group" uzņēmumu "Vendon"....

Domājot par bērnu drošību, mobilo sakaru operatoru BITE sāk piedāvāt Latvijas tirgū inovatīvus pulksteņus bērnu drošībai, kas gan palīdz pieskatīt bērnus attālināti, gan nodrošina saziņu un iespēju bērnam ziņot par ārkārtas situācijām, informēja BITE mārketinga vadītāja Diāna Šmite.

BITE ir papildinājusi savu viedierīču klāstu ar diviem pulksteņiem bērnu drošībai – “MyKi Watch” un “MyKi Touch”. Tie ir pieejami kopā ar SIM karti un īpašu mobilo aplikāciju vecāku viedtālruņiem, kas efektīvi ļauj sekot bērna gaitām.

Pēc mobilo sakaru operatora pārstāves domām, šī produkta priekšrocības īpaši novērtēs aktīvu 5 līdz 10 gadus vecu bērnu vecāki, bet jo īpaši skolēnu vecāki, kuru atvasēm pēc skolas ir saplānots grafiks ar pulciņiem, sporta nodarbībām u.tml., jo tieši tad bērni atrodas ceļā starp dažādām atrašanās vietām.

“Ražotājs ir domājis par to, lai bērniem tos valkāt būtu ērti un patīkami – tiem ir košas krāsas un elastīgs aproces materiāls. Vienlaikus šie drošības pulksteņi pilda uzdevumus, kas ir būtiski vecākiem, jo mobilajā aplikācijā var redzēt bērna atrašanās vietu reāllaikā, kā arī pulkstenis nodrošina saziņas funkciju – iespēju zvanīt, sūtīt balss ziņas no pulksteņa uz vecāku telefonu un otrādi, kā arī saņemt pulkstenī teksta paziņojumus,” pastāstīja Šmite.

Ja telefons ikdienā tiek turēts somā vai plauktā, pulkstenis bērnam ir līdzi teju vienmēr, turklāt funkcionalitātes un lietošanas ērtuma ziņā šīs ierīces ir līdzīgas mobilajiem tālruņiem.

Viena no svarīgākajām funkcijām ir pulkstenī iestrādātā SOS poga, kas lieti noder ārkārtas situācijās, tostarp, ja bērns apmaldas. Līdzko tā nospiesta, vecāki mobilajā aplikācijā saņem ziņu, ka bērns nokļuvis nelaimē, kā arī pulkstenis automātiski zvana vecākiem. Atverot mobilajā aplikācijā karti, var redzēt aptuveno vietu, no kuras ziņa nosūtīta.

Pulksteņi sniedz vēl citas priekšrocības. Pirmkārt, iespēju iestatīt drošības zonas – noteiktu teritoriju ap skolu, bērnudārzu, māju, rotaļu laukumu u.tml. Ja bērns, kuram ir jāatrodas kādā no šīm zonām, to pēkšņi pamet, vecāki saņem īpašu paziņojumu. Otrkārt, iespēju iestatīt paredzamo bērna pārvietošanās ātrumu, kuram būtiski palielinoties, piemēram, iekāpjot sabiedriskajā transportā vai automašīnā, vecāki saņem ziņu. Treškārt, iespēju noteikt tālruņa numurus, uz kuriem bērns var zvanīt un no kuriem var zvanīt bērnam, tā izslēdzot saziņas riskus ar ģimenes lokam nepiederošām personām.

“Kopā ar kolēģiem esam notestējuši šos bērnu drošības pulksteņus ļoti pamatīgi, tāpēc varu droši teikt, ka mūsu izvēlētie modeļi ir vieni no labākajiem, kas šobrīd ir pieejami tirgū. To funkcionalitāte ir ļoti līdzīga, tomēr “MyKi Touch” ir vairāk priekšrocību, piemēram, skārienjūtīgs ekrāns, Wi-Fi “Drošā zona”, 10 papildu numuri telefonu grāmatā, trīs zvanu melodijas un citas,” piebilda Šmite.

Viņa arī norāda, ka BITES piedāvājums ir Latvijā kas jauns un nebijis. Proti, īpaši šīm ierīcēm ir izstrādāts izdevīgs tarifu plānu “BITE Viedais+”. Piemēram, pērkot “MyKi Watch” bērnu drošības pulksteni uz nomaksu uz 24 mēnešiem kopā ar minēto tarifu plānu, maksa par šo komplektu ir pieci eiro mēnesī. Šajā cenā ir iekļauta ierīce ar divu gadu garantiju, 200 sarunu minūtes Latvijā un atrodoties Eiropā, kā arī 200 MB interneta, kas nodrošina iespēju lietot ierīci Latvijā un Eiropā.

Abus pulksteņus var sasinhronizēt gan ar “Android”, gan ar “iOS” viedtālruņiem. Tiem paredzētā mobilā aplikācija ir pieejama gan latviešu, gan krievu un angļu valodās.

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow
16.08.2017 19:06

Apķērīgāki bērni, kad viņi sapratīs, kādu dzeguzes olu vecāki viņiem uzdāvinājuši, pirms došanās pasaulē atstās to kaut kur noslēptu pagalma stūrī.

x
16.08.2017 21:16
Reply to  Krotow

ieinstalēs vecāku trubās spaivāri)

davfreim
17.08.2017 00:01

Nu tak uzlieciet bērnam elektrisko ganu kā sunim, tiklīdz atstāj atļautā kvadranta robežas tā kaklasiksna sit ar elektribu :D

Krotow
17.08.2017 22:31
Reply to  davfreim

Tas ir riskanti. Kad paaugsies, vecāki paši var nonākt tajā aizgaldā.

Xigs
19.08.2017 17:35

Nav īsti izpētīta magnētiskā starojuma ietekme uz veselību.. skaidrs, ka nekas veselīgs nevar būt pēc defenīcijas. Es savam sīcim tādu nelikšu gan!
http://jauns.lv/raksts/veseliba/81681-bezvadu-internets-maja-vai-draudi-tavai-veselibai

Kristaps Skutelis
19.08.2017 19:08
Reply to  Xigs

Vai ta nu Kas Jauns būtu uzticams avots šajā jomā? :)

Reklāma