Pagājušajā nedēļā vairāki avoti internetā ziņoja, ka Samsung Galaxy S8 sērijas viedtālruņu pārdošanas apjomi sākuši sarukt, tomēr Samsung tikko nācis klajā ar paziņojumu, ka Galaxy S8 sērijas viedtālruņi pārspējuši iepriekšējo Galaxy S sērijas viedtālruņu uzstādītos rādītājus.

Tāpat paziņojumā uzsvērts, ka Galaxy S8 sērijas viedtālruņus vēl arvien tirgū pieprasa. Samsung norāda, ka Galaxy S8 sērijas pārdošanas apjomi par aptuveni 15% pārsniedzot Galaxy S7 sērijas viedtālruņu pārdošanu.

Protams, kaut kāds Galaxy S8 pārdošanas kritums ir gaidāms, jo baumas arvien biežāk norāda uz Galaxy Note8 viedtālruņa iznākšanu jau augusta nogalē.

Baumas norāda, ka Samsung šogad nevilks garumā ar Galaxy Note8 izziņošanu, kas gaidāma jau augustā. Steiga saistāma ar vēlmi pamatīgi apsteigt Apple iPhone rudens izziņošanu, turklāt arī par gaidāmo iPhone klīst baumas, ka tas varētu pamatīgi aizkavēties. Iespējams, gaidāmais iPhone pārdošanā nonāks tikai decembrī vai pat nākamā gada sākumā.

Reklāma

11
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
LapsinieksKristaps SkutelisMaris LaudamsWecanMatiss Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Wecan
Viesis
Wecan

Iespējams Samsung tā gribās domāt, ka pārdošanas apjomi ir lielāki, avots bez pierādāmiem skaitļiem nav vērā ņemams un tiek uzskatīts par mārketinga reklāmu :)

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

sāda veida informāciju pat teorētiski nav iespējams pierādīt

Wecan
Viesis
Wecan

Loģiski ir vajadzīgs pētījums un skaitliski fakti.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Kas nevar pierādīt? Ļaudis ārpus Samsung?

Maris Laudams
Viesis
Maris Laudams

Samsung nevar pat teorētiski aprēķināt un zināt cik s8 viņi saražojuši un pārdevuši… 😲

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Mhm, izskatās, ka Lapsinieks tā domā. Laikam tikai viņš zina cik daudz, kur un ko pasaulē pārdod :)

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

nu bļāviens. padomā tak ar savu rudo galvu! pārdošanas apjoms = ideāls mārketinga triks. protams, ka pats samsungs zina, cik kur un kam ir IZSŪTĪJIS savu trubu. Tālāk ķēde ar tūkstošiem kanālu. Paņem savu pēdējo ziņu par biti: mums ir pieaudzis… par tik un tik procentiem, nevis 2016 pārdevā 1000 un tagad 3000 un pieaugums tik un tik. viņi dubultošot apjomus, tajā pašā laikā ar nošaušanas draudiem nebūsi info CIK aparātus pārdeva. sāc saprast kautkādu musturiņu? paziņot no tribīnes, ka pasaulē ir miljards aktīvu aizkosto – ne to var pierādīt, ne tas ir ticams, toties ļoti labi strādā kā mārketinga… Read more »

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Aha.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

:D

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

protams!

Matiss
Viesis
Matiss

“Baumas norāda, ka Samsung šogad nevilks garumā ar Galaxy Note8 izziņošanu, kas gaidāma jau augustā. Steiga saistāma ar vēlmi pamatīgi apsteigt Apple iPhone rudens izziņošanu…”

Vai tad Notes neprezentē katru gadu augustā?