Viens no populārākajiem torrentu lejupielādes rīkiem uTorrent ir saņēmis gandrīz neticamu papildinājumu – veikalu spēļu iegādei. Diemžēl uTorrent nav gandrīz nekādas tiešas iesaistes spēļu lejupielādē.

Šī nav pirmā reize, kad uTorrent izmēģina tirdzniecības iespējas tīmeklī Vēl 2008. gadā uTorrent bija iebūvēt filmu iegādes veikals, kas tika visai ātri slēgts, jo filmas uTorrent izmantotāji ieguva citos ceļos.

Reklāma

Jaunā Game Store iespēja ir uTorrent integrēts lietotņu veikals, tajā var iegūt PC, Mac un Linux spēles. Nedaudz smieklīgi, bet spēles iegāde uTorrent norit ar Steam platformas palīdzību.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Pirms vairākiem gadiem, kad uTorrent parādījās neatslēdzami baneri, jau pārgāju uz qBittorrent. Vai tas viņiem ir jauns spama veids?

t830x

Kapēc pāriet uz qBittorrent ja var sēdēt uz uTorrent vecākas versijas kur nav nekādu ne baneru ne citu idiotismu? Man ir versija 3.2.3 – kačā un dala torrentus perfekti un nav ne baneru ne kādu citu debilismu.

Krotow

Negribējās piedzīvot brīdi, kad pēc torrent protokola izmaiņām nākotnē palieku ar nesavietojamu programmu. Un jā – uTorrent zem Linux pa tiešo arī nestrādā.

x

Kādēļ vispār jāsēž uz torrentiem, ja var nopirkt?

^^

Tāpēc,ka daudzkas nav paredzēts mūsu valstij… utt…