LG Display izstrādājis un prezentējis pasaulē pirmo 77 collu OLED displeju. Šis ir pirmais šāda izmēra displejs, kas ir pilnībā elastīgs un caurspīdīgs, tādējādi pielāgojoties lietotāja vajadzībām un telpas specifikai.

Pilnībā caurspīdīgs un izliecams

Jaunais 77 collu displejs ir pasaulē pirmais un lielākais elastīgais un caurspīdīgais OLED ekrāns. Tas nodrošina Ultra HD (UHD) 3840×2160 izšķirtspēju ar 40% caurspīdīgumu un 80 rādiusa izliekumu. Paneli iespējams sarullēt līdz pat 80mm rādiusam, neietekmējot ekrāna darbību.

Reklāma

Tas nozīmē, ka šis displejs būs izteikti noderīgs, tirdzniecības vietām, biznesa centriem, sabiedriskām iestādēm, kā arī individuālai lietošanai. Jaunie displeji lieliski piemērojas telpas un interjera prasībām un izliekumiem.

LG Display nepārtraukti attīsta un izstrādā lielizmēra elastīgus un caurspīdīgus OLED displejus sadarbībā ar Dienvidkorejas valdību, kura uzskata OLED par nākotnes ekrānu tehnoloģiju.

LG Display 2014. gadā prezentēja 18 collu elastīgu un sarullējams OLED paneli ar 30 rādiusa izliekumu, bet 2016. gadā tika prezentēts 55 collu caurspīdīgs OLED panelis ar 40% caurspīdīgumu. Līdz šim LG Display, kas atvēra lielizmēra OLED displeju tirgu 2013. gadā, bijis līderis OLED ekrānu nozarē, turpinot nodrošināt tirgus inovācijas.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Uldis M.

O – normālu Head-UP displeju mašīnai var uztaisīt :D

Maris Laudams

Caurspīdīguma % vēl pārāk zems 😊

Artanis

Automobīļa HUD strādā pilnīgi savādāk – tas izmanto dažādus optiskos trikus, lai uz stikla projicētais attēls karātos ‘bezgalībā’ – t.i. lai kur tiktu fokusēts skatiens, HUD ir tieši fokusā. Nekāds displejs uz stikla paša to nespēj nodrošināt.

Uldis M.

Šaubos vai visiem modeļiem tas tiešām arī tā darbojas… reku viens no jaunākajiem auto – Opel Insignia HUD, kor bilde pati par sevi parāda to ka aiz HUD informācijas ceļš ir nefokusā, kas nozīmē ka arī ar aci tev nāksies pārfokusēties starp ceļu un informāciju logācomment image
par šādiem risinājumiem pat nerunājotcomment image

x

tā taču ir bilde. t.i. atkarīgs ar ko un kā bildēts.

Artanis

Uldi – uzsveru vēlreiz, galvenā un vienīgā jēga no HUD ir tieši tajā, ka tas VIENMĒR ir lietotāja redzes fokusā – un tas princips ir vienāds kā iznīcinātāja pilota ķiverei, tā Microsoft Hololensam, tā arī automašīnas vējstikla HUDam – identisks! Tak palasi wikipēdiju, vai jebkura auto ražotāja tehnisko whitepaper par HUD integrāciju. HUDs tiek rādīts no OLED/LCD paneļa, kuram priekšā ir koherenta lēca, savukārt uz stikla ir speciāls pārklājums, kas uzlabo atstarošanos no šaura leņķa. Rezultātā HUDa raidītā gaisma (attēls) no jebkura skatu leņķa ir infinity fokusā. HUDu ir ļoti grūti nofotografēt tā, kā tas izskatās lietotājam, un Tavā ieliktajā… Read more »

Uldis M.

Ok, ja tā tad labi. Man vēl nav sanācis tādu dzīvē patestēt.