30 pasaulē lielākie izklaides satura radītāji un piedāvātāji apvienojuši spēkus cīņai pret pirātismu. To vidū ir MPAA, Amazon, Netflix, CBS, HBO, BBC, Sky, Bell Canada, CBS, Hulu, Lionsgate, Foxtel, Village Roadshow, Twentieth Century Fox un vairāki citi zināmi filmu, seriālu un cita izklaides satura radītāji.

Alliance for Creativity and Entertainment radīts, lai cīnītos pret globālo pirātismu tīmeklī. Paziņojumā teikts, ka Alliance for Creativity and Entertainment dalībnieki piedāvā 480 dažādus servisus, kas ļauj skatīties filmas, seriālus un citu saturu par saprātīgām maksām pilnīgi legāli. Tādējādi atlīdzību saņem visi iesaistītie un netiek nekādā veidā atbalstīts pirātisms.

Pagājušajā gadā vien filmas un seriāli nelegāli lejupielādēti 5.4 miljardus reižu. No datoriem un viedierīcēm pirātiska satura mājaslapas apmeklētas 21.4 miljardus reižu gada laikā. Alliance for Creativity and Entertainment sadarbosies ar vairāku valstu tiesībsargājošām iestādēm.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Daris

Noteikti atbalstu pirātu nerimstošās rūpes cīņā ar mega korporācijām par labu darbaļaudīm :)

Skābene

Noteikti ir jāaizsargā holivudas miljonāru intereses pret kaut kādiem nošņurkušiem banānu republikas iedzīvotājiem, kas pat nevar atļauties nopirkt biļeti uz kino!
Zvaigznes smagi strādā un ir pelnījušas taisnīgu atalgojumu par savu nesautīgo darbu, jo kas gan ir tie daži miljoni ko viņi saņem, varētu taču saņemt vēl par pāris miljoniem vairāk!

x

kad holivuda zvaigznēm nevis maksās miljonus par katru lomu, bet vienreiz nopirks metadatus (izskats, kustību veids, balss – un laimīgs tas aktieris, no kura pirks visu komplektu) lai tos izmantotu CGI veidā pēc vajadzības, tad vēl paskatīsimies kādu stabuli pūtīs zvaigznes.

LOOK

Sķiet vilciens sen jau aizgājis. Atgādina vīrusu ķērāju aktivitātes.

pseeee

rižais pamuļķis jau arī maksā par visu, un domā, ka glābj nabaga Holivudu.