2008. gada janvārī bijušais Apple vadītājs Stīvs Džobss izziņoja MacBook Air – tajā brīdī neticami kompaktus un plānus klēpjdatorus. Diemžēl jaunākās baumas norāda, ka MacBook Air sērijas klēpjdatoru dienas ir skaitītas, jo Apple negrasās turpināt sērijas ražošanu.

Baumas par MacBook Air nāvi nāk no Apple lielākā ražošanas sadarbības partnera Foxconn. Apple neesot pasūtījis ne jaunus MacBook Air sērijas uzlabojumus, ne arī papildus ražot klāt jau esošos MacBook Air modeļus.

Reklāma

Tiek pieļauts, ka MacBook Air noriets saistāms ar superplāno klēpjdatoru tirgus nišas iznīkšanu. Jau šobrīd gan spējīgie MacBook Pro datori, gan arī konkurentu piedāvājums ir gandrīz tikpat plāns un viegls kā MacBook Air. Tiek pieļauts, ka MacBook Air uzbūves nianses varētu tikt paturētas kādā jaunā, bet nu jau daudz lētākā MacBook produktā.

Apple WWDC konference sākas šodien, redzēsim, ko Apple mums ir sagatavojis!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

visdrīzāk, “winairi” par krietni zemāku cenu apēda pārāk lielu ābolu pīrāga daļu

Uldis M.

Pilnīgi loģisks solis. Macbook 12″ ļoti labi aizstāj Air sēriju kā vēl plānāks un vieglāks. Air’s bija palicis tāds ne šis ne tas – ne vairs īsti kompakts, ne īsti vektspējīgs. Tagad būs Pro veiktspējai, un 12″ MacBook ērtumam.
http://core0.staticworld.net/images/article/2015/04/macbook-duo-100578154-orig.jpg

Krotow

Jaunie MacBook ir vēl kompaktāki par vecajiem Air. Kamdēļ vēl uzturēt papildus modeļus?

Agris

Apple event gan vienā teikumā pieminēja, ka arī Air dabūs jaunos procesorus (vai arī tiks uzlaboti, precīzi teikumu neatceros), tā ka diez vai beigs ražot.