Microsoft iegādājās Skype pirms aptuveni sešiem gadiem, bet daudzi uzskatīja, ka Skype dienas līdz ar to arī ir skaitītas. Nav nekāds noslēpums, ka Microsoft nav spējis iznest Skype atkal saulītē, kur šis tīmekļa saziņas pionieris kādreiz atradās.

Tikai pavisam nesen Skype no P2P tipa servisa kļuva par tā dēvēto mākoņservisu, kas ļāva sakārtot vairākas “vecās” Skype nespējas. Microsoft arī izveidoja Skype for Web, kas ļauj veidot grupu video zvanus bez speciālas programmatūras uzstādīšanas datorā. Tomēr Skype tā arī nebija saņēmis tik ļoti gaidītos saskarnes uzlabojumus.

Lai cīnītos par jaunāko paaudžu tīmekļa lietotājiem, Skype nu izskatīsies pavisam citādi. Tīmeklis jau ir paspējis nodēvēt jauno Skype izskatu par Snapchat kopiju, turklāt daļēji kopētas ir arī Snapchat iespējas. Skype sadarbojas ar YouTube un Giphy (kustīgo bildīšu meklēšanas serviss), lai izkrāsotu ikdienas saziņu.

Skype pievienota Highlights iespēja, kas pamatīgi atgādina Snapchat Stories – draugi un kolēģi var ar emocijikonām un īsiem paziņojumiem reaģēt uz tevis izvietotiem video.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
SkypeUserOfTheBeggining

Microsoft cigārā ar vienu soli dadzen visas pārējās aplikācijas. Liels prieks, Skype izmantoju katru dienu un redzēt apdeitu ir patikami it īpaši ar vairāku gadu pauzi.

ProxyFromDeep

Jabvien buutu jeega atgrieztos pie icq vai irc 😂
Just chat , no trash

Krotow

Konceptuāli jā. Taču ne IRC ne ICQ negribu. IRC viss notika trakāk kā Delfu komentāros, kad drīz vien lietotāji ideju sačakarēja ar bezmaz tikai wazaaaap stila murgiem čatā. ICQ ir caurumains krievu serviss ar čekas virsuzraugiem – na#ig viņus.

digitalk

> ICQ ir caurumains krievu serviss

vai tad ne izraēļu?

Krotow

Tam vairs nav nozīmes. Kopš 2010. gada viņi pieder Mail.ru īpašniekiem. Eksleram savulaik par to bija gana labs posts
https://www.exler.ru/blog/item/8740/
Mūsdienu realitātē tur klāt nāk obligātā pakļaušanās “Jarovajas likumam” (t.i. tavu saraksti paralēli lasa arī Lubjanka). Kas gan automātiski nenozīmē, ka tur izlabo arī iespējamos caurumus. Tāpēc lai viņi iet mežā un tālu.

Krist2ps 🔗

A kas tev liedz uz IRC atgriezties? ;) Un, kādēļ, lai jēga nebūtu?

Krotow

Tā jau piegānītā sarakstes un zvanīšanas aplikācija tiek piegānīta vēl vairāk.

Nelabojams

Fucked up beyond unrecognition, kā būtu teicis klasiķis.