Eiropas Parlaments ir atbalstījis bezmaksas bezvadu interneta WiFi4EU pieslēgumu izvietošanu publiskās vietās, piemēram, pašvaldībās, bibliotēkās, parkos un veselības centros visā Eiropas Savienībā.  Eiropas Parlaments piešķīris 120 miljonu eiro budžetu WiFi4EU projektam, tiks nodrošināti jaunākās paaudzes Wi-Fi pieslēgumi.

Līdzekļi WiFi4EU sistēmas izveidē tiks iedalīti atbilstoši ģeogrāfiskā līdzsvara principam. Tiklīdz būs pabeigta WiFi4EU dokumentācijas izveidošana, uz to varēs pieteikties pašvaldības. Bezvadu interneta savienojumus varēs izmantot vismaz 6000 līdz 8000 pašvaldībās visā Eiropas Savienībā – gan iedzīvotāji, gan viesi.

WiFi4EU ir daļa no Eiropas Savienības Vienotā digitālā tirgus. Vienotais digitālais tirgus ir viena no visdaudzsološākajām un vērienīgākajām progresa jomām, kas potenciāli var sniegt efektivitātes ieguvumus 415 miljardu eiro apmērā. Tas paver jaunas iespējas veicināt ekonomiku ar e-tirdzniecības palīdzību, vienlaikus sekmējot uzņēmumu administratīvo un finansiālo atbilstību un patērētāju iespēju palielināšanu, izmantojot e-pārvaldi. Tirgus un pārvaldes pakalpojumu sniegšana vienotajā digitālajā tirgū attīstās no fiksētajām uz mobilajām platformām un kļūst aizvien plašāk pieejama, piedāvājot piekļuvi informācijai un saturam jebkurā laikā un vietā un ar jebkuras ierīces starpniecību (visur pieejama tirdzniecība un visur pieejama pārvaldība).

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
x Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
x
Viesis
x

karstvietas? tikpat neveiksmīgs pārcēlums, kā lejupielāde.
piekļuves punkti, kaut vai.

būtu ļoti interesanti, kā piecu gadu laikā mainītos cilvēku ieradumi, ja bez maksas varētu izmantot nosacīti, vērtīgos resursus, bet salmu kulšanas un laika nosišanas vietnēm piekļuve jānodrošina pašam par savu naudu.
saprotams, ka mūsdienās nav tāda strikta dalījuma labajos un sliktajos saitos, tur būtu jāanalizē konkrētais patēriņa vienums, jo tai pašā jotubā vai feisbukā pamīšus ir gan laba, izglītojoša informācija, gan infosūdi.