web analytics

“Strādā jebkur!” pop-up pilsēta šodien gaida rekordlielu dalībnieku skaitu

Jaunākie raksti

Kursors.lv kopā ar Citadeli informēs par fintech jaunumiem

Ar prieku paziņoju, ka Kursors.lv uzsāk sadarbību ar Citadeles banku un visa gada garumā kopā informēsim par svarīgo finanšu...

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Covid-19 ietekmi uz finanšu tehnoloģiju attīstību

Domāju, ka tikai retais spēja paredzēt, kāds tieši izvērtīsies 2020. gads un kā sākontēji tālajā Ķīnā radies COVID-19 vīruss...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #401 (21.01.2021)

21. janvāra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu uzreiz...

Microsoft sadarbosies ar General Motors un investē autonomās braukšanas uzņēmumā Cruise

Tehnoloģiju uzņēmums Microsoft noslēdzis ilgtermiņa sadarbību ar autobūves uzņēmumiem General Motors, Honda un vēl citiem, lai investētu vairāk nekā...

“Mercedes” oficiāli prezentē “EQA” elektrisko krosoveru

Vācu autoražotājs "Mercedes" oficiāli prezentējis "EQA" elektrisko krosoveru, kas kļūs par jaunāko papildinājumu ražotāja elektriskā apakšzīmola "EQ" piedāvājumā. Pirmoreiz...Pieaugot elastīga darba principu popularitātei, ikgadējā akcijā “Strādā jebkur!” jau pieteikušies vairāk kā 450 dalībnieku no 143 organizācijām. “Strādā jebkur!” dienas mērķis ir popularizēt elastīgu darba stilu, skaidrot tā priekšrocības un elastīga darba organizēšanas principus. Akcijas ietvaros top pop-up pilsēta, kurā pārstāvētas visdažādākās nozares — IKT, valsts pārvalde, izglītība, māksla,.

Tā norisināsies piektdien, 26. maijā, no plkst. 13:00, Sporta 2 — pagalmā pie kim? Laikmetīgās mākslas centra.

Gatavojoties akcijai, Gemius un Microsoft Latvia veiktajā Latvijas iedzīvotāju interneta aptaujā šī gada maijā konstatēts, ka šobrīd jau 32 % aptaujāto strādā elastīgi, vēl 42 % to vēlētos darīt, ja būtu tāda iespēja. Par nozīmīgāko faktoru efektīvai elastīga darba organizācijai aptaujātie uzskata uz rezultātiem orientētu organizācijas vadības stilu (44 %), tam seko organizācijas vadības pozitīva attieksme (39 %), atbildīgi un motivēti darbinieki (38 %) un atbilstošs tehnoloģiskais nodrošinājums (35 %).

70 % un vairāk aptaujāto uzskata, ka elastīga darba politika veicina darbinieku produktivitāti un efektivitāti (70 %), darbinieku motivāciju un lojalitāti organizācijai (71 %) un līdzsvaru starp darbu un privāto dzīvi (74 %).

Uzzināt vairāk un pieteikties dalībai pasākumā joprojām var www.stradajebkur.lv. Aicināts ir ikviens, kuru interesē elastīgs darba stils, tā priekšrocības un iespējas. Dalībniekiem būs pieejams kvalitatīvs Lattelecom Wi-Fi internets un dažādas partneru aktivitātes.

Pasākuma programma šogad iecerēta īpaši bagātīga — ko darīt būs ikvienam interesantam:

Vēlies atrast savu elastīgo darba devēju?

No čībām un halātiem līdz kopdarba videi. Iepazīsti, kā elastīgi strādā Draugiem Group, Lattelecom, Microsoft Latvia, Swedbank, TechHub Riga un desmitiem citu organizāciju.

Atbalsti elastīgu darbu? Vēlies par to uzzināt vairāk?

 • Nāc kopīgi strādāt un tīkloties radošā vidē, svaigā gaisā.
 • Paud savu atbalstu elastīgam darbam — klātienē un sociālajos tīklos.
 • Uzzini, kā elastīgi strādā visdažādāko profesiju pārstāvji.
 • Pasmaidi un paraugies uz elastīgu strādāšanu aktiera Vara Piņķa acīm.
 • Elastīgs darbs nav piemērots visiem? Uzzini vairāk — mīti, stereotipi un reāla darba devēju un ņēmēju pieredze pop-up paneļdiskusijā.

Vajadzīgi praktiski rīki elastīgam darbam?

 • Iepazīsti jaunākās ierīces un produktivitātes risinājumus elastīgam darbam — no datoriem līdz mobilo norēķinu rīkiem.
 • Pie datorologa pārliecinies, vai tavs dators vai telefons ir pasargāts no vīrusiem.
 • Noskaidro, kādi e-pakalpojumi pieejami iedzīvotājiem un uzņēmējiem.
 • Uzzini visu par drošu e-parakstu un apgūsti, kā to lietot.

Meklē enerģiju, iedvesmu un radošumu?

 • Bez maksas apmeklē kim? Laikmetīgās mākslas centra izstādes.
 • Ar Yoga Urban saudzīgi izkusties darba laikā — veselībai un enerģijai.
 • Paviesojies Malvīnes Mennikas pop-up modes studijā.
 • Tattoo Frequency izveido sava tetovējuma dizainu vai pārveido esošo.
 • Strādā jebkur un pasūti Foodout maltīti jebkur.
 • Uzspēlē digitālo finanšu spēli kopā ar Swedbank.
 • Piedalies Squalio “cosmo-intrigā”.
 • Nokļūsti, kur nepieciešams, ar Sixt Velo pop-up nomas velosipēdu.
 • Uzspēlē milzu šahu pie Draugiem Group vai Twister pie Mojo-jojo.

Gribi mācīties elastīgi?

Uzzini, kā elastīgu mācību darbu organizē Rīgas Angļu ģimnāzijā un ko par to domā skolēni un skolotāji.

Padomi pirms pasākuma:

 • Esi gatavs iesaistīties Valsts kancelejas organizētajā sarunā par valsts pārvaldes ētikas principiem un vērtībām.
 • Ja esi izsalcis, #ēdelastīgi ar Foodout.lv
 • Svaigu produktu virtuālais tirgus Svaigi.lv savieno īstenus Latvijas saimniekus, to produktus un pircējus, kuriem produkti radīti. Visiem #StradaJebkur pasākuma dalībniekiem Svaigi.lv saimnieces dāvina 5 eiro pirmajam pirkumam no virtuālajiem plauktiem. Lai izmantotu piedāvājumu, veic pasūtījumu līdz piektdienai, 2. jūnijam, un izmanto kodu STRADAJEBKUR.
 • Piedalies interesantā eksperimentā un izmēri savu produktivitāti ar DeskTime.

“Strādā jebkur” dienas pop-up pilsētas partneri: Microsoft Latvia, VARAM, Lattelecom, Squalio, Draugiem Group, kim? Laikmetīgās mākslas centrs un NP Properties.

“Strādā jebkur” dienas pop-up pilsētas draugi un informatīvie atbalstītāji: Elva Baltic, Gemius, Swedbank, Foodout.lv, Hub Riga, kursors.lv, MRS grupa, Go Beyond, Latvijas Pilsoniskā alianse, Tattoo Frequency, Borisa un Ināras Teterevu fonds, CERT.LV, LVRTC, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija, AmCham Latvia, Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem, Valsts kanceleja, draugiem.lv, Zinoo, Māmiņu klubs, Geka, Rix Technologies, Rīgas un Apriņķa Avīze, chaula.tv, Iespējamā misija, Alberta koledža, Aleksejs Petrovs, malvine.lv, pulsometrs.lv, LTRK, svaigi.lv, Mailigen, Sixt velo noma, Urban joga, Latvijas Personāla vadīšanas asociācija, Mans bankets, zparks.lv, Ziedoņa muzejs, Labs of Latvia, Mojo-jojo, Rīgas Stradiņa universitāte, DeskTime, madcity.lv, Seesam, Latvijas Finieris, Riga Tech Girls, be-with, Wunder Latvia.

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

šķiet, cikvēki ir aizrāvušies ar “pop-up” ķēmvārdu un nu jau kādu laiciņu nespēj atgūties.

digitalk

ja ir push-up krūšturi, tad kāpēc lai nebūtu pop-up pilsēta? ;)

Nelabojams

Doma ir ļoti laba un sevi jau apliecinājusi un pasākums ir ļoti labs. Labprāt ierastos, ja varētu. BET. Izskatās, ka pasākuma organizatori nav dzirdējuši attālinātā darba jēdzienu un nezina ļoti dažādās tā formas. Kas pēc būtības ir daudz nozīmīgākas un dziļākas, nekā iespēja paņemt savu laptopu vai planšeti, iziet no biroja un pavāļāties zaļā zālītē. Tad vismaz kaut kas no tā būtu pieminēts, taču neredzu. Notiek fokusēšanās vienīgi uz tīro pilsētvidi un tās atribūtiem. Tātad darbinieks būtībā strādā aptuveni turpat, kur ir viņa birojs, tikai viņš nesēž tai birojā. Stratēgiski daudz nozīmīgāka ir cilvēka izvilkšana no lielpilsētas, kur dzīvesvide, maigi… Read more »

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: