Veikts zinātnisks pētījums, kurā atklājies, ka Apple Watch piedāvā visprecīzāko (pētījuma tekstā tas nodēvēts par “viszemākais kļūdu skaits”) optisko sirdsdarbības sensoru. Pētījumā tika iekļauti septiņi dažādi sporta pulksteņi un fitnesa aproces – Apple Watch, Basis Peak, Fitbit Surge, Microsoft Band, Mio Alpha 2, PulseOn un Samsung Gear S2.

Pētījumā piedalījās arī 60 brīvprātīgie, kuri valkāja sporta pulksteņus un fitnesa aproces skrienot, ejot un braucot ar velosipēdu. Sporta pulksteņu un fitnesa aproču dati tika pretstatīti elektrokardiogrāfa un citu medicīnas ierīču rādījumiem, kas nosaka patērētās kalorijas, skābekļa patēriņu u.tml. Pieņemam kļūda tika uzskatīta līdz 5%.

Apple Watch uzrādīja viszemāko kļūdu vidēji 2% (1.2% līdz 2.8%), kamēr vislielākā kļūda bija Samsung Gear S2 ar 6.8% (4.6% līdz 9%). PulseOn kļūda bija 4.9% (1.4% – 8.6%), bet Microsoft Band 5.6% (4.9% – 6.3%). Pārējās izmēģinātās ierīces uzrādīja kļūdas starp 6.5% un 8.8%.

Tāpat Apple Watch uzrādījis vislabākos aprēķinus par patērēto kaloriju skaitu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Kāpēc pētījumā izmanto Gear S2 nevis Gear S3? Kurš no viedpulksteņiem uzrāda labākos pārdošanas rezultātus !?

Juris Ross

No minētajiem neviens nav sporta pūlkstenis :)

pse

kurā palīgskolā tev iemācīja tā rakstīt vārdu pulkstenis??

zivs

Fotografē diezgan līdzīgi kā raksta …

as

Izsērčojos pa viedpulksteņiem un ar GPS+Endomondo neko zem 170€ neatradu. Xiaomi Amazfit to nenodrošinot, kas ir zem 100€. Nākas atmest GPS funkcionalitāti, uzticot to telefonam, ko nāksies staipīt līdzi skrienot/braucot ar velo.
Tad nu jautājums par lētām sporta aprocēm tsk Ķīna, kas nodrošina pulsu un savietojamību ar iOS vai Android Endmondo. Patīk man Endomondo, negribu citu. Varu paciest sync caur kādu citu servisu, līdzīgi kā tas ir dārgajiem Garminiem

Emil

Sveiki! Vai ir pieejama saite uz pētījumu?

Lapsinieks

avots minēts zem raksta. http://www.mdpi.com/2075-4426/7/2/3/htm