Veikts zinātnisks pētījums, kurā atklājies, ka Apple Watch piedāvā visprecīzāko (pētījuma tekstā tas nodēvēts par “viszemākais kļūdu skaits”) optisko sirdsdarbības sensoru. Pētījumā tika iekļauti septiņi dažādi sporta pulksteņi un fitnesa aproces – Apple Watch, Basis Peak, Fitbit Surge, Microsoft Band, Mio Alpha 2, PulseOn un Samsung Gear S2.

Pētījumā piedalījās arī 60 brīvprātīgie, kuri valkāja sporta pulksteņus un fitnesa aproces skrienot, ejot un braucot ar velosipēdu. Sporta pulksteņu un fitnesa aproču dati tika pretstatīti elektrokardiogrāfa un citu medicīnas ierīču rādījumiem, kas nosaka patērētās kalorijas, skābekļa patēriņu u.tml. Pieņemam kļūda tika uzskatīta līdz 5%.

Apple Watch uzrādīja viszemāko kļūdu vidēji 2% (1.2% līdz 2.8%), kamēr vislielākā kļūda bija Samsung Gear S2 ar 6.8% (4.6% līdz 9%). PulseOn kļūda bija 4.9% (1.4% – 8.6%), bet Microsoft Band 5.6% (4.9% – 6.3%). Pārējās izmēģinātās ierīces uzrādīja kļūdas starp 6.5% un 8.8%.

Tāpat Apple Watch uzrādījis vislabākos aprēķinus par patērēto kaloriju skaitu.

7
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
zivsLapsinieksEmilaspse Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Skābene
Guest
Skābene

Kāpēc pētījumā izmanto Gear S2 nevis Gear S3? Kurš no viedpulksteņiem uzrāda labākos pārdošanas rezultātus !?

Juris Ross
Guest
Juris Ross

No minētajiem neviens nav sporta pūlkstenis :)

pse
Guest
pse

kurā palīgskolā tev iemācīja tā rakstīt vārdu pulkstenis??

zivs
Guest
zivs

Fotografē diezgan līdzīgi kā raksta …

as
Guest
as

Izsērčojos pa viedpulksteņiem un ar GPS+Endomondo neko zem 170€ neatradu. Xiaomi Amazfit to nenodrošinot, kas ir zem 100€. Nākas atmest GPS funkcionalitāti, uzticot to telefonam, ko nāksies staipīt līdzi skrienot/braucot ar velo.
Tad nu jautājums par lētām sporta aprocēm tsk Ķīna, kas nodrošina pulsu un savietojamību ar iOS vai Android Endmondo. Patīk man Endomondo, negribu citu. Varu paciest sync caur kādu citu servisu, līdzīgi kā tas ir dārgajiem Garminiem

Emil
Guest
Emil

Sveiki! Vai ir pieejama saite uz pētījumu?

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

avots minēts zem raksta. http://www.mdpi.com/2075-4426/7/2/3/htm