Huawei Berlīnē ir izziņojis trīs jaunus klēpjdatorus Huawei MateBook sērijā. MateBook X ir uzskatāmi par pasaulē mazākajiem 13 collu klēpjdatoriem, pārspējot par Microsoft Surface Laptop un Apple MacBook. MateBook X ekrāna malu attiecība būs 3:2, ekrānam būs 2K izšķirtspēja. Klēpjdators būs pieejams ar 256 GB vai 512 GB SSD un 4 GB vai 8 GB RAM.

MateBook X

Tikko izziņotie MateBook E sērijas klēpjdatori ir tā saucamie divi-vienā hibrīdi, kas sacenšas ar Microsoft Surface Pro iespējām. MateBook E saņems 12 collu IPS skārienjūtīgus ekrānus ar 2K izšķirtspēju. MateBook E ekrāna attiecība pret korpusu ir 84%, kas ir labākais rādītājs klasē. MateBook E būs pieejami ar Kaby Lake Intel Core i5 vai Intle m3 procesoriem.

MateBook E

Huawei MateBook E ar Intel m3 procesoru, 4 GB RAM un 128 GB SSD atmiņu maksās 999 eiro. MateBook E i5, 4 GB RAM, 256 GB SSD modeļa cena būs 1199 eiro, bet i5, 8 GB RAM un 256 GB SSD maksās 1299 eiro.

MateBook D

Vienlaikus izziņots arī 15.6 collu MateBook D klēpjdators, ko darbinās Intel Kaby Lake Core i7 vai i5 procesori, MateBook D modeļiem būs samērā jaudīgas NVIDIA GeForce 940MX videokartes un Dolby Atmos Sound System.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Cena nav atbilstoša Huavei nosaukumam! :)

Lapsinieks

no taviem pusii magnētiem lien ārā lumpeņa āža kāja…
atbilstības speciālists atradies :D

Skābene

Ak vai, laikam aizskāru kvēlākā Hujavei fanboja jūtas!

geksis

Mēģinu saprast MateBook D ir jauns procesors vai latviešu valodā ir jauns vārds?

Lapsinieks

“ko darbinās Intel Kaby Lake Core i7 or i5 procesori”

slinkums pārskriet uzrakstītajam?