Baumas norāda uz Apple nevēlēšanos turpināt attīstīt iPad mini planšetdatoru sēriju. iPad mini 4 ir pēdējais Apple mazizmēra planšetdators, kas iznāca 2015. gadā. Tiesa, Apple arī ar lielajiem iPad nav pārlieku aizrāvies pēdējā laikā, jo planšetdatoru tirgus ir ļoti vājš.

Te gan jānorāda, ka vēl martā iPad mini 4 tika atjaunināts ar 128 GB atmiņu. iPad mini 4 maksā 479 eiro par WiFi modeli un 629 eiro par 4G modeli. Līdz tam iPad mini 4 tika piedāvāts 16 GB, 32 GB un 64 GB atmiņas versijās. Tāpat tika izziņots jaunais, lētākais iPad, kas gan faktiski ir pirmās paaudzes iPad Air.

Tāpat tiek runāts, ka pavisam drīz Apple grasās izziņot būtiski izmainītus 9.7 collu iPad un arī iPad Pro planšetdatorus, kuriem būs modernāki ekrāni ar daudz plānākām apmalēm. Tāpat tiek runāts, ka Apple ieviesīs iPad Pro ar 10.5 collu ekrānu.

6
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
skābeneUldis M.ArtanisdavfreimŽans Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Žans
Guest
Žans

Nezinu, no kurienes raksta autors ņēm informāciju par iPad konfigurāciju, bet jau no paša sākuma iPad mini 4 bija pieejams ar 128GB atmiņu, bet savukārt “jaunais lētais iPad – piektās paaudzes iPad”, nu galīgi nav pirmās paaudzes iPad Air – jaunājam ir procesors Apple A9, bet Air Apple A7, tas visnotāl ietekmē gan funkcionalitāti, gan ātrdarbību.

Skābene
Guest
Skābene

Ipad mini savu aktualitāti zaudēja brīdī, kad Aplle sāka skriet pakaļ korejiešu modei ražot paplāštelefonus!

davfreim
Guest
davfreim

Mini ar vairs neredzu jēgu, jēga bija tikai sākumā, kad pats iPad vēl bija biezs, tagad, kad tas ir plāns un viegls, tad standarta iPad ir labāks par mini.

Artanis
Guest
Artanis

Lūk planšetnieks gan ir tā iekārta, kurai plānas displeja apmales vispār galīgi nav vajadzīgas – ne ērti rokā turēt, ne pret vēderu atstutēt gultā guļot.

Uldis M.
Guest
Uldis M.

toties izskatās stilīgi :D

skābene
Guest
skābene

Nu dažs labs domā, ka arī treniņbikses un laķenes ir stilīgi!