Windows 10 Creators Update jau kādu laiku ir uzsācis ceļu pie lietotājiem, bet tas nenorit ideāli gludi. Microsoft Build konferences norises laikā atklāts, ka tiešām šogad gaidāms vēl viens pamatīgs Windows 10 atjauninājums, kas beidzot ieguvis arī oficiālu nosaukumu Fall Creators Update. Iepriekš tā kodētais nosaukums bija Redstone 3.

Vēl arvien nosaukumā figurē “Creators Update”, jo tiks turpināts darbs pie dažāda satura radīšanas iespēju pievienošanas un uzlabošanas. Windows 10 ciešāk sadarbosies ar Microsoft Graph, sinhronizējot visu satur starp Windows 10, iOS un Android ierīcēm. Solis ir ļoti loģisks, jo Microsoft pēdējos gados ir ļoti aktīvi darbojies pie iOS un Android lietotņu izstrādes.

Reklāma

Fall Creators Update atnāks ar jaunu operētājsistēmas saskarni Microsoft Fluent Design System, kas iepriekš tika dēvēta par Project Neon. Microsoft pagaidām neko konkrētāk par Fall Creators Update un Fluent Design nevēlas stāstīt.

Microsoft Fluent Design System

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

kad tas falla-radītāja apdeits uzinstalēsies, tad jau redzēs, kas un kā.

Toms Śtals

Atkal “creators”? Nu kam tas vajadzīgs?

Janis Smelters

Pēdējais apdeits man bišku sačakarēja dzīvi. Nācās pāris stundas pavadīt lai salabotu visu savārīto. Nobruka dokumentu un library atraššanās vietas uz defoltajām, nobruka visi sharing iestādījumi.