web analytics

Vai beidzot esam sagaidījuši Windows 10 Mobile galu?

Jaunākie raksti

Satechi prezentējis lādētāju, kurā var uzlādēt līdz pat piecām Apple ierīcēm

Šī gada CES 2021 izstādē Satechi prezentējis jaunu aksesuāru mobilo telefonu un planšetdatoru lietotājiem. Šis produkts tiek īpaši mērķēts...

“Cradlewise” rada mākslīgā intelekta kustinātu šūpuli, kas palīdzēs mazulim ātrāk aizmigt

Labs miegs ir tas, ko īpaši novērtēs jaunie vecāki, kuri bieži vien tā kārtīgi izgulēties nevar mēnešiem ilgi. Tā...

Savulaik populārais “Renault 5” atgriezīsies kā elektriskais hečbeks

Francijas autoražotājs "Renault" apstiprinājis, ka tas radīs jaunu versiju savulaik populārajam "Renault 5" hečbekam. Jaunais auto būs daļa no...

Zaļo tehnoloģiju akselerators attīstīs ilgtspējas uzņēmumus Baltijā

Lai veicinātu tādu inovāciju attīstību, kas piedāvā ilgtspējīgus risinājumus un tiecas uz labāku nākotni, Swedbank Latvija kopā ar tehnoloģiju...

Arī Xiaomi krīt Trampa nežēlastībā

Lai arī Donaldam Trampam prezidenta amats būs jāpamet jau pavisam drīz, tomēr vēl arvien norit aktīva cīņa ar ārējo...Microsoft nesen iepazīstināja ar šī gada pirmā ceturkšņa finanšu rezultātiem, kas parādīja – Microsoft Windows 10 Mobile operētājsistēmai ir pienācis gals. Windows 10 Mobile jaunu viedtālruņu tirgū ir noslīdējusi pie 0%, par operētājsistēmas galu vēsta arī ar to saistāmi ienākumi.

Windows 10 Mobile un Windows Phone operētājsistēmas kopā ar lietotnēm ir ienesušas ap 5 miljoniem dolāru trīs mēnešu laikā, ka Microsoft apmēriem ir pilnīgi nekas. Pirms diviem gadiem viedtālruņu operētājsistēma ienesa 1.4 miljardus dolāru trīs mēnešu laikā, bet jau tad tā tika uzskatīta par mirušu.

Vēl arvien nerimst baumas par tā dēvēto Surface Phone, kas varētu būt viedtālrunis ar pilntiesīgu Windows 10 operētājsistēmu, bet viedtālruņiem paredzētu saskarni. Surface Phone varētu bez problēmām darbināt x86 lietotnes, saņemt atjauninājums kopā ar galddatoriem utt. Surface Phone lielākā problēma varētu būt lietotāju nevēlēšanās slēgt viedtālruni klāt monitoram. Visticamāk, Microsoft vēl kādu laiku nogaidīs, lai redzētu, kā ar telefona pārdatorizēšanu veicas Samsung un Galaxy S8 DeX dokstacijai.

19 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
19 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

>Surface Phone lielākā problēma varētu būt lietotāju nevēlēšanās slēgt viedtālruni klāt monitoram.

vai tad MS komplektēja desantnieku divīzijas, kas ielauztos mājokļos un liktu pieslēgt virsmu pie moņa?

es joprojām gaidu trubu, kas aizstātu netbuku nēsāšanai starp māju un darbu.
jaudas man pietiktu, bet ilgstošam darbam laptopu displeji nav piemēroti, tāpēc ārējie moņi ir pašsaprotami un trubas ekrāns paliek tikai zvanīšanai un izziņām netā + ātrai meilu caurskatīšanai.

Krotow

Netbuka aizstāšanai der arī šāds aparāts http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_615659.html

x

šito tomēr kabatā nenēsāsi…tāds tur štuks.
laptopa izmēru būtībā diktē ekrāns un fiziskā klaviatūra, bet šie priekšmeti man ir gan mājās, gan citur.

Deace Duck

Eh nokāva reāli perspektīvu OS, kura kā tiko parādījās, ieņēma <10% tirgus. Viņu attīstot MS varēja visiem pogas izgriest

anonymous

Jā, nokāva to ar WP7 neatjaunošanu uz WP8, ļoti liela kļūda, zinu vēl 3 citus WP7 lietotājus, kuri tieši tāpat kā es, pēc tā telefona pārgāja nevis uz WP8, bet gan uz citu platformu. Tādu noteikti kopumā bija ne mazums. 5 gadi vēlāk- OS ir mirusi… nu lai ari, kaut kā vispār nav žēl, caur di.. taisīja, di… tā arī palika.

x

pārgāja uz citu platformu, kas zem XYZ eirām nedabū vispār nekādus apdeitus, nerunājot par jaunāku versiju….tā teikt, nosaldēsim pirkstus par spīti vecmāmiņai….

Mārtiņš

Kursos šo tik ļoti gaidīja, ka jāraksta “beidzot”?

Kristaps Lācis

Es gaidīju.. :D

Andis

“Beidzot” tādēļ, ka Windows Phone velk pēdējo dzīvību jau nezcik gadus. Un kāpēc lai negaidītu? Es arī gaidu. Vēl vakar vecmamma jautā, kāpēc viņa savā Nokia Lumia ar Windows 8.1 vairs nevar Facebook Messengerī ziņas sūtīt. Nu, piedod, vecmāmiņ, tu esi nopirkusi mirstošu telefonu..

Krotow

Iesaki progresīvajai vecmammai sākt interesēties arī par tehniku :)

Abc

Microsoft pierādīja, ka nav nepieciešams uber krutas iekšas, lai telefons normāli strādātu… pretēji android telefoniem…

Krotow

Android telefoni arī strādā, ja neizmanto uz celīša sastiķētas no atejas pagrābtas komponentes un nelādē iekšā visu Play pieejamo aplikāciju sarakstu.

Poasis

Jā, tieši tā, viņi strādā labi, bet ar nosacījumu, ka tu viņus pārāk neapgrūtināsi :)

Krotow

Uz citām smartfonu platformām to var attiecināt līdzīgā mērā.

bombelats

Iespējams, bet jāņem vērā, ka ne WP, ne iOSu nevar piesārņot ar visādiem launčeriem un tml drazu, ko nevar pilnībā izdzēst ar. Tā atvērtība ir Andrīša slava un posts reizē.

x

tā arī neesmu sapratis, kāpēc cilvēkiem vajag launčerus.

Aldis Esmits

Kas tur vēl jāgaida ar Samsungu ? HP Elite X3 viss ir & strādā.

Aldis Esmits

Un vispār – ziņas par nāvi varētu būt pārspīlētas: :)
http://bgr.com/2017/05/03/microsoft-surface-phone-smartphone/

Vilnis Salenieks

vēl pagājušo nedēļ atnāca kārtējais atjauninājums un manā lietošanas pieredzē ar W10M viss ir vislabākajā kārtībā, ja šodien trubai kautkas notiktu, nešaubīdamies pirktu Lumia 950 vai 950XL

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: