web analytics

Etiopijā izmanto pašapkalpošanās automātus pirātiska satura ielādēšanai USB atmiņās

Jaunākie raksti

Izziņoti Kursors.lv lasītāju iecienītākie tehnoloģiju ražotāji (2020)

Uh, 2020. gads bija ļoti interesants! Pavasarī viss apstājās, bet atsevišķas nozares jau dažu turpmāko mēnešu laikā bija ne...

“Alphabet” pieliek punktu ambiciozajam interneta balonu projektam “Loon”

"Google māteskompānija "Alphabet" paziņojusi, ka pēc deviņu gadu darbības nolemj likvidēt projektu "Loon". Tas savu atpazīstamību ieguvis, pateicoties milzīgiem,...

Mobilā lietotne “Bodyguard” lietotāju pasargās no naida runas sociālajos tīklos

Uz sevi tēmēti naidīgi komentāri vai kāds cits līdzīgs saturs nav tā patīkamākā lieta, ko lasīt sociālajos tīklos. Taču...

“Volkswagen” vadītājs izziņo “Trinity” projektu, kas revolucionizēs kompāniju

"Volkswagen" vadītājs Herberts Dīzs paziņojis, ka autoražotājs strādās pie projekta "Trinity", kura gala rezultāts būs jauns "Volkswagen" elektroauto piedāvājuma...

Aicina interesentus uz “Ceļvedis tava viedā biznesa izveidei” bezmaksas meistarklasēm tiešsaistē

Attīstot Latvijas dziļo tehnoloģiju jeb “deep tech” jomu, Latvijas investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), zinātnes komercializācijas platforma “Commercialization Reactor”...Etiopija jeb oficiāli Etiopijas Federatīvā Demokrātiskā Republika ir valsts Austrumāfrikā ar vairāk nekā 91 miljonu iedzīvotāju, Etiopijai ir 27. lielākā valsts pēc platības pasaulē. Pēc iedzīvotāju skaita Etiopija ir trešā lielākā valsts Āfrikā, 13. lielākā valsts pasaulē pēc iedzīvotāju skaita un 5. nabadzīgākā valsts pasaulē.

Iedzīvotāju nabadzība un interneta vājā pieejamība likusi veikliem darboņiem izveidot bankomātu tipa elektroniskos kioskus, kas ielādē nelegālas izcelsmes filmas tieši lietotāja USB atmiņā. Elektroniskie kioski izvietoti iepirkšanās centros.

Elektroniskajos kioskos ir pieejams milzīgs pirātisku filmu apjoms. Kioskos izmantojama elektroniska norēķinu sistēma, vienas filma iegāde maksā aptuveni 0.10 līdz 0.20 dolārus. Tāpat pieejamas arī dažādas spēles, Android lietotnes, mūzika u.c. pirātisks saturs.

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Un kas traucē oriģinālā satura izplatītājiem piedāvāt ko līdzīgu par pieejamām cenām priekš nabadzīgās Etiopijas tautas?! Summas nav lielas, bet ņemot vērā iedzīvotāju skaitu, apgrozījums tur var sanāk tīri labs! Nopelnītu gan autori, gan tautai būtu kāds ieguvums!

Žans

Tāpēc, ka masveidā sāks reģistrēt Etiopijas kontus, ka tas bija, kad rublis mainījās – daudzi taisija tos pašus RUS Apple ID un pirka dāvanu kartes, lai pa zemāku cenu tiktu pie satura.

Skābene

Nu tos pašus antivīrusus un pat MS programmmatūru studentiem taču piedāvā par draudzīgām cenām, nu nav taču tā, ka mums būtu pilns ar mākslīgiem studentu kontiem!

Žans

Studentu auditorija un filmu/mūzikas/spēlišu(aplikāciju) auditorija nav veins un tas pats.

Pie tam MS programmatūru reti, kurš students pērk, tos pērk juridiskās personas.

Krotow

“Latgalīte” Etiopijas gaumē. Savā ziņā viņiem pat veicās – USB stikos ir vairāk vietas un tos pēc vēlēšanās var pārrakstīt. Tiesa, nezinu kā tur ir ar vīrusu izplatību. Kopā ar nepārbaudītas izcelsmes saturu var dabūt arī franču iesnas.

oldschool zerolemon fan

Vēl atmiņā man ir laiks, kad pirātiskās spēles varēja “legāli” (lol) CD veidā nopirkt “Bērnu pasaulē”, pretī par to dabūjot pirkuma čeku. Uz vāciņa bija izlasāma instrukciaj, kā palaist spēli – “Zapustiķe Crack.exe” Pilnīgs “Čau”. Trakie 90’ie, ne? :) Pieļauju, ka vidusmēra Etiopijas cilvēku pirktspēja ir tik zema, ka MPAA un tamlīdzīgi parazīt-starpniek-kantori tur neko vēl ilgi nevaŗes padarīt un tādi automāti plauks un zels.

Skābene

Galvenie klienti šādiem darboņiem bija bērni. Kaut gan tagad jau aktuālākas ir spēlītes telefonos!

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: