Šodien esam saņēmuši vairākus jautājumus no lasītājiem par WhatsApp izplatītu ziņu – serviss it kā pāriet uz maksas pieprasīšanu par katru nosūtīto ziņu, ja vien lietotājs tūlīt nedodas uz pievienoto hipersaiti.

Saņemtās WhatsApp ziņas saturs ir sekojošs:

“No 27.04.2017 WhatsApp aplikācija būs par maksu (0.01 EUR/ziņu). Tev jāverificē savs WhatsApp  profils, lai varētu turpināt lietot aplikāciju Bezmaksas! Aktivē savu profilu šeit: http://whatapp.us/verifikacija/lv”.

Kas jādara? Nekas! Never hipersaiti vaļā un dzēs ziņu! Ja ziņa saņemta no nepazīstama lietotāja, WhatsApp piedāvā iespēju to nobloķēt.

Jā, kādreiz WhatsApp prasīja par pakalpojuma lietošanu 99 centus gadā, bet, kopš WhatsApp nonāca Facebook rokās, nekādas maksas par saziņas servisa izmantošanu netiek prasītas.

Reklāma

15
Leave a Reply

avatar
7 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
KrotowKrist2ps 🔗KristapsnabadangaKKTK Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
R.
Viesis
R.

Viena lieta ir neklikšķināt uz šīs saites, bet ko darīt tiem, kas ir saklikšķinājuši?
Un kādi riski ir no šīm saitēm (ir redzēta līdzīga, kur piedāvā izlozi, un no šīs lapas pat tālāk pārsūtit draugiem ziņu — tātad šai lapai ir piekļuve šī cilvēka whatsapp datiem)?
Pats, protams, neklikšķinu, un pabrīdinu arī citus, bet nezinu precīzi kādas darbības ieteikt veikt pēc tam.

Artis Ābols
Viesis
Artis Ābols

Pats neesmu šādu ziņu saņēmis. Internetā pagaidām informācijas nav. Vai vismaz neesmu uzķēris.

Krotow
Viesis
Krotow

Ja neesi tur neko ievadījis, vai ielādējis un palaidis, tad nekas traks. Citādi ej uz google pēc “Remove Fun2cell”.

Gi
Viesis
Gi

Šodien masveidā pienāk šī ziņa. Gudrinieki ir jau paspējuši atvērt. Kas varētu draudēt? Uzrakstiet, lūdzu, komentu, ja kāds atrod info.

Dainis
Viesis
Dainis

links ir šāds: http://whatapp.us/vertifikacija/lv

Tieši ar šādām kļūdām kā rakstīts un datumā diena, mēnesis un gads atdalīts ar komatiem (,)

KKTK
Viesis
KKTK

Nu kas ir? Nevaras vaļā! Gribēju kko ievadīt :)

nabadanga
Viesis
nabadanga

Lapa aizvākta, gaidam nākošo :)

Dan
Viesis
Dan

Tālāk ir poga Verificēties un tad nākamā logā jāievada tālr. numurs, kur zemāk smalkā drukā rakstīts: Šis ir abonēšanas pakalpojums. Pakalpojuma cena ir 9.96€ par katru saņemto īsziņu. Pakalpojums iekļauj 1 īsziņas mēnesī, 9.96€ mēnesī + operatora tarifi, ieskaitot GPRS datu pārraides maksu. Īsziņas nosūtīšanas maksa tiek piemērota saskaņā ar operatora standarta tarifiem. Lai pārtrauktu abonēšanu, sūtiet īsziņu STOP FC uz 1897. Lai varētu izmantot šo pakalpojumu, lūdzu, uzstādiet WAP/GPRS iestatījumums savā mobilajā telefonā. Lūdzu, atcerieties pārbaudīt iestatījumus. Papildu informāciju par telefona iestatījumiem iespējams uzzināt, sazinoties ar mobilo operatoru. Lietotājam jābūt vismaz 18 gadus vecam, lai izmantotu šo pakalpojumu. Pamata… Read more »

Krist2ps 🔗
Viesis
Krist2ps 🔗

Kurš vispār vairs WAP lieto? Kurā akmens laikmetā dzīvojam?

Krotow
Viesis
Krotow

Lietotāju personiskās informācijas zvejniekiem uznācis pavasara saasinājums. Nezinātājiem to saiti vērt vaļā tiešām nav ieteicams. Tīrīt tārplodziņus no pasākuma autoru radītā m.sla līdz šim varēja salīdzinoši vienkārši. Taču nav garantijas, ka tam pa šo laiku nav jau pievienojuši kaut ko nopietnāku. Vispār interesanti, vai tajā Honkongas adresē ir pastkastīte vai arī kāds tiešām fiziski sēž?

Intars Kančs
Viesis
Intars Kančs

Ir zināms ka daudzi uzkērušies ko darīt tālāk pietiek ar to stop vai sazināties ar operatoru vai ir vēl kāds risinājums?

Artanis
Viesis
Artanis

Ja ir tādi auni, un ir uzķērušies, lai raksta “STOP”, un ir pateicīgi, ka par savu stulbību samaksājuši tikai 10Eur…

Kristaps
Viesis
Kristaps

Redz bites lietotājiem šādos gadījumos atnāk sms ar jautājumu vai tiešām vēlaties parakstīties uz šādiem pakalpojumiem par 10€ mēnesī, ja jā, tad atbildiet uz šo sms ar tekstu “Apstiprinu” (vai kā tamlīdzīgi). Tāpēc iesaku pāriet uz Biti un nebūs jautājumu, kā tikt vaļā…

Krist2ps 🔗
Viesis
Krist2ps 🔗

Reiz bija tāds “laimes rats”. Ko tā lapa darīja? Atverot linku, bija iespēja pārsūtīt vēl visiem saviem draugiem. Vienkārši muļķības, cik atceros. Atvainojos personīgi, ja kādam bija tas no manis nonācis.

Krotow
Viesis
Krotow

Pirms +/- 10 gadiem bija modē arī ķēdes vēstules, kur prasīja tās pārsūtīt tālāk nākošajiem 10+ draugiem, citādi viss slikti. Bariņš paziņu toreiz tika izlidināti no maniem kontaktu sarakstiem un nobloķēti tieši dēl šīs drazas.