Web Analytics
More
  Reklāma

  Google strādājot pie Chrome pārlūkā iebūvētas reklāmu bloķēšanas

  Jaunākie raksti

  Tie baumots, ka pasaulē lielākais pelnītājs no reklāmām – Google – strādājot pie pašu uzturētā tīmekļa pārlūka uzlabojumiem, kas atnesīs iebūvētu reklāmu bloķēšanas iespēju. Google šādu soli spers, lai mazinātu haosu, ko ievieš trešo pušu izstrādātie reklāmu bloķētāji.

  The Wall Street Journal informācijas avoti norādot uz Chrome iebūvētu un pēc noklusējuma aktivizētu “slikto” reklāmu bloķēšanas rīku. Turklāt rīks būšot iebūvēts kā galddatoru Chrome, tā arī tīmekļa pārlūka mobilajās versijās Android un iOS operētājsistēmām.

  Reklāma

  Baumu avoti vēsta, ka Chrome pārlūka reklāmu bloķēšanas rīku Google grasās izziņot jau tuvāko nedēļu laikā. Tiek pieļauts, ka reklāmu bloķēšanas rīks ļaus laika gaitā Google pielāgot reklāmu izvietojumu, pateicoties informācijai, ko Google saņems par lietotāju izvēli kādu konkrētu reklāmu manuālai bloķēšanai.

  Pēdējā laikā tiek runāts, ka trešo pušu reklāmu bloķēšanas rīki saņem naudu no lielajiem reklāmdevējiem, lai to reklāmas ieliktu “baltajā sarakstā”.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  24.04.2017 17:50

  Tad jau drīz Chrome reklāmas varēs rādīt tie, kuri būs ieskaitījuši meslus Google. Nu labi, jau, taču ceru, ka AdBlock tur arī darbosies.

  Reklāma