Viens no populārākajiem skaņu tehnikas ražotājiem Bose tiek vainots pircēju izspiegošanā. Bose spiegojot ar ļoti populāro QuietComfort 35 austiņu palīdzību, kas nododot lietotāja informāciju un ieradumus Bose Connect lietotnei.

ASV pat uzsākta tiesvedība, kas apgalvo, ka Bose pārkāpj privātumu un bez atļaujas vāc datus par lietotāja mūzikas klausīšanās ieradumiem, lietotāja izveidotajiem mūzikas sarakstiem (playlist), abonētajām aplādēm (podcast) un visai plašu informāciju par citiem lietotāja ieradumiem. To skaitā esot par politiskā nostāja, lietotāja uzvedība un bez atļaujas uz nezināmiem serveriem tiekot sūtīti personu dati.

Tiek uzskatīts, ka Bose pēcāk pārdod visu iegūto lietotāja un viņa paradumu informāciju reklāmdevējiem un tīmekļa statistiku veidojošiem uzņēmumiem, piemēram, Segment.io. Bose pagaidām nav paziņojusi oficiālu uzņēmuma nostāju.

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
xKrotow Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Krotow
Guest
Krotow

Aplādes, LOL

x
Guest
x

grēcīgi ir smieties par apdalītajiem…..tiem, kuri tik truli tulko terminus, Radītājs ir iedevis mazāk bitu šinā. lejupielādes, aplādes….lai jau ir…..