80% no 600 miljoniem Instagram lietotāju dzīvo ārpus ASV, tāpēc Facebook ir jāmeklē arvien jauni veidi kā uzlabot šī populārā attēlu un video sociālā tīkla lietojamību. Lai arī Instagram pirms septiņiem gadiem aizsākās kā iOS aplikācija, tomēr šobrīd to aktīvi izmanto arī no vienkāršākiem Android viedtālruņiem un vietās, kur piekļuve stabilam internetam ir ierobežota.

Tāpēc Facebook ir izlēmis servisa Android aplikācijā iestrādāt funkcionalitāti, kas ļauj to lietot arī bez pieslēguma internetam. Proti, lietotāji varēs aplikācijā apskatīties, laikot, komentēt un atsekot saturam, kas tajā ielādēts, kamēr telefonam ir bijusi piekļuve internetam. Pēc tam, kad ierīce atkal pieslēgsies internetam, tā atkal nosūtīs uz Instagram visas bezsaistes periodā veiktās izmaiņas un ielādēs jaunas bildes un komentārus. Tas tiek darīts, lai servisu padarīt pieejamu jaunattīstības reģionos par kuriem vīpsnāt izvēlējies Snapchat.

Jau iepriekš vēstījām, ka ir izveidota Facebook Lite aplikācija, kas paredzēta jaunattīstības tirgiem un ļauj piekļūt galvenajam pasaules sociālajam tīklam ierobežotu sakaru reģionos. Facebook vēsta, ka šo vienkāršoto aplikācijas versiju lieto jau 200 miljoni cilvēku.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kristaps Jirgensens

Nu lielākajai daļai tāpat ir no-limit. :D

x

reizēm der arī izlasīt, pirms komentēt :D

>vietās, kur piekļuve stabilam internetam ir ierobežota

Kristaps Jirgensens

Es runāju par interneta apjomu mēnesī, ko drīksti iztērēt. Pats izlasi pirms atbildi. Ja cilvēkam, ir ierobežots internets daudzums, piem. 2gb, tad tas kaut ko maina, bet ja viņam ir no limit, kāda atšķirība vai viņš iztērē mēnesī 15 gb, un neko neietaupa uz kkādu instagram, vai iztērēt 13 gb, un ietaupa 2 gb uz instagram? Pasaki lūdzu, ko tas viņam maina? :D

digitalk

lielākai daļai kur? ja esi pieradis pie Latvijas pirmā desmitnieka vietas ātrumā (un cenas pieejamības divdesmitniekā), tas nenozīmē, ka citur pasaulē ir tāpat.

Kristaps Jirgensens

Es nerunāju par ātrumu, bet par daudzumu. halloo