Ja tev patīk Twitter, bet nešķiet pievilcīgi viedtālrunī uzstādīt kārtējo lietotni, tad Twitter Lite versijas atnākšana būs lieliska ziņa. Twitter Lite ir veidota kā Progressive Web App, kas nozīmē, ka viedtālrunī Twitter Lite darbināšana aizņem ap 1 MB no atmiņas.

Tāpat Twitter Lite paredzēts izmantoto datu apjoma mazināšanai. Twitter Lite pietiekami stabili strādās vietās, kur pieejams lēns mobilais internets. Katrs pats var izvēlēties, vai Twitter Lite drīkst ielādēt attēlus. Tiek solīts, ka Twitter Lite spēj samazināt datu tēriņus par aptuveni 70%.

Twitter Lite lietotnē būs pāris funkcionāli ierobežojumi, bet pamata iespējas ir pieejamas. Lielākā problēma varētu būt nespēja vienlaikus izmantot divus Twitter lietotāju kontus. Twitter Lite izmantošanai dodies uz mobile.twitter.com jebkurā tīmekļa pārlūkā. Android operētājsistēma ļauj Twitter Lite īsceļu pievienot sākuma ekrānam (piemēram, Chrome pārlūkā Iestatījumi –> Pievienot sākuma ekrānam). Šobrīd Twitter Lite nedemonstrē reklāmas!

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Nez, ja tviteri izmanto tikai autorizācijai portālos, šī aplikācija kaut kā palīdzēs?

Artis Ābols

Izskatās ka nē.

Lite versiju startē vai nu no pārlūka (parādās adresbārs), vai arī no uztaisītā shortcut (nav adresbāra). Bet tāpat izskatās ka viss noris ar Chrome palīdzību. Kā atsevišķa lietotne Twitter Lite neparādās ierīces iestatījumos, to nevar, piemēram, atinstalēt.