web analytics

Apple grasās veidot MagSafe pāreju MacBook klēpjdatoriem ar USB Type-C

Jaunākie raksti

“Telegram” – nozīmīgs spēlētājs saziņas servisu tirgū. Ko tas piedāvā un kādi riski?

"WhatsApp" nesenais paziņojums par to, ka lietotājiem savi dati jānodod "Facebook" vai arī par šo saziņas servisu var aizmirst,...

Pirmoreiz gūts ieskats, kā izskatās “Tesla” jaunā bateriju pakas struktūra

Medijam Electrek izdevies iegūt pirmo ieskatu jaunajā "Tesla" bateriju pakas dizainā, kas darbinās uzņēmuma nākotnes mašīnas. Pagājušā gada rudenī "Tesla" prezentēja...

Netflix testē telpisko skaņas atbalstu Apple AirPods Pro un AirPods Max

Beidzot gaidāma kāda jēga no Apple AirPods Pro un AirPods Max dārgo austiņu telpisko skaņas (spatial audio) atbalsta -...

“Porsche” publicē attēlus, kas liecina par papildinājumu “Taycan” modeļu saimē

Vācu autoražotājs "Porsche" publicējis tumšu attēlu, tādā veidā liekot noprast, ka tas gatavojas jauna "Taycan" modeļa prezentācijai. Šobrīd gan...

Android 12 varētu ieviest Hibernation iespēju reti izmantoto lietotņu “saspiešanai”

Android Open Source Project komanda strādājot pie jaunas Hibernation iespējas, kas ļaus samazināt lietotņu aizņemto vietu viedierīces atmiņā. Pagaidām...Apple līdz ar USB Type-C pieslēgvietas atnākšanu ir atmetis MagSafe uzlādes pieslēgvietas izmantošanu jaunajos MacBook un MacBook Pro sērijas klēpjdatoros, kas tika uzskatīta par vienu no patīkamākajām MacBook īpašībām. Apple fani par MagSafe pazušanu nebūt nav sajūsmā.

Jaunākā informācija norāda, ka Apple varētu veidot MagSafe adapteri, kas paredzēts ar USB Type-C pieslēgvietām aprīkotajiem MacBook un MacBook Pro sērijas klēpjdatoriem. Apple pagājušajā gadā iesniedzis patentu, kas tieši parāda Type-C pieslēgvietā ievietojamu MagSafe adapteri.

Tiesa, citi ražotāji jau metušies šīs tirgus nišas apgūšanā. Par 35 eiro vari iegādāties Griffin MagSafe tipa uzlādes vadu jaunajiem MacBook un MacBook Pro sērijas klēpjdatoriem.

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Žans

Būtu jau forši, ja Apple uztaisītu viņu netik lielu kā Griffina variants, bet gan pavisam maziņu USB-C portā spraužamo pārēju. Lai arī forši, ka Type-C portam ir tik milzīgs pielietojums un jaunājos MacBook Pro datoros var pie jebkur porta pieslēgt lādētāju, tomēr MagSafe kā datora glabējās ir daudz reizes izglābis manus MacBook’us.

Artanis

Nesanāks. Pat spēcīgākie neodīma magnēti nespēs noturēt atbilstoša resnuma kabeli portā kā pieklājas. Man pašam ir Wsken magnētiskais kabelis priekš iFōņa, un tas knapi spēj noturēt pat tievu USB 2 lādēšanas kabeli vietā.

Kristaps Lācis

Vajadzētu derēt arī cietiem lapšiem ar USB-C uzlādes vietiņu..

Krotow

Interesanti, kādi ir tie mīkstie lapši?

Kristaps Lācis

Oi oi..

GGrs

Viņi varētu uztaisīt nākamo makbuku ar citu spraudni un tad uzražot pāreju no tā x spraudņa uz usb c un tad vēl uz magsafe. Un katrā nākamajā paaudzē pa vienam likt klāt.
https://youtu.be/jyTA33HQZLA

anonymous rant

Absolūti idiotiska rīcība, izravēt vienu no feinākajām macbook fīčām un tad to mēģināt aizstāt ar kārtējo adapteri.

KKTK

Stulbeņi tie Apple, goda vārds.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: