Pirms burtiski pāris dienām izziņotais Samsung Galaxy S8 jau saņēmis visai interesanta nosaukuma atvasinājumu Galaxy S8 Microsoft Edition. Diemžēl Galaxy S8 Microsoft Edition nebūs Samsung viedtālruņa un Windows 10 Mobile operētājsistēmas apvienojums.

Microsoft jau vairākus gadus strādā, veidojot Android operētājsistēmai paredzēts bezmaksas lietotnes. Kāpēc gan tā nedarīt, ja Microsoft no katra Android viedtālruņa pārdošanas gūst peļņu? Galaxy S8 un S8+ Microsoft Edition maksās tikpat, cik parastie S8 modeļi, bet tos varēs iegādāties tikai Microsoft oficiālajos veikalos.

Viedtālruņi saņems jau uzstādītas Microsoft lietotnes – Office, OneDrive, Cortana, Outlook un vairākas citas. Kās no šī visa ir ieguvums? Samsung un Microsoft kopīgiem spēkiem šādi reklamēs Samsung DeX dokstaciju, kas pārvērš viedtālruni datorā. Ideja ir ļoti līdzīga Microsoft Lumia 950 un 950 XL Continuum iespējai.

13
Leave a Reply

avatar
6 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
LapsinieksKrotowAldis EsmitsVilnis Salenieksx Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

https://www.youtube.com/watch?v=QA31CaL_42A

izskatās pat labāk par paša MS risinājumu.

Aldis Esmits
Guest
Aldis Esmits

Manuptāt HP Elite X3 – tas ir labāks risinājums.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

pamēģināju continum – reāls ģļuks un iriteišns

Raimonds Talcis
Guest
Raimonds Talcis

DeX izskatās ļoti interesanti un domāju ka šim varētu būt sava veida nākotne.

Runājot par Galaxy S8 Microsoft Editio, izskatās ka šī versija sevī saturēs jau 3 balss asistentus. Googles integrēto, Samsung radīto Bixby un klāt būs piemesta MS Cortana. Cerams ka baigi nesakausies savā starpā.

wils
Guest
wils

Uzdod jautājumu un saņem 3 dažādas atbildes vienlaicīgi. Ar vienu runāsi ilgāk, abu pārējo AI apvainosies un nobloķēs telefonu.

x
Guest
x

trīs pretrunīgas atbildes, kuras izdzīs cauri mediatora softam un tas izdos galīgo atbildi)

Krotow
Guest
Krotow

Vispirms aizsūtīs apstiprināt vietējam cenzoram, tad uz interpolu un NSA. Pēc tam trīs mobilās asistentes izvillosies savā starpā par tiesībām tevi apmierināt un atbildi varbūt arī saņemsi – aizparīt.

Falks
Guest
Falks

šo vēroju ar interesi, tomēr neredzu tam vietu savā ikdienā. man nekur nemētājas lieks (nepieslēgts) monitors, pele un klaviatūra. Arī lauku mājā un svešā viesnīcā nav.. :(

Artis Ābols
Guest
Artis Ābols

Daudzi ļaudis izmanto nelielu portatīvo datoru, ko nēsā no darba uz mājām un otrādāk. Tad arī abās vietās ir brīvi stāvošs ekrāns un pele.

Te arī parādās jautājums – vai man dažu DOC radīšanai un pāris PDF apskatei būtu jāstaipa 2 kg dators, ja es varētu to pašu paveikt ar telefonu.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

viss ir jauki līdz tādām doc niansēm – tev atsūta doc ar labojumiem. vai vnk jāsalīdzina divas versijas.

GGrs
Guest
GGrs

Es nezinu kāpēc, bet tas DeX izskatās ļoti cerīgi. Šobrīd telefonu mainīt netaisos, jo s7 ir pietiekami svaigs, bet uz S9, ja tāds dex būs, domāju, ka varētu nošaut 2 zaķus ar vienu šāvienu – aizstāt veco laptopu, ko mājās izmantoju rēķinu maksāšanai un dažiem video internetā un tikt pie jauna telefona.

wils
Guest
wils

DeX cena amērikā 150 vašingtoni.
Eiropā jāpieskaita savi 20% (PVN), tā ka ap 175 būs.

Vilnis Salenieks
Guest
Vilnis Salenieks

personīgi lietoju Continuum ar Lumia 950 bezvadīgi caur Miracast – bez vēl viena lieka devaisa un liekiem vadiem, ir neliels lags, bet izmantot var