Reklāma

Nē, Galaxy S8 Microsoft Edition nedarbinās Windows 10 Mobile operētājsistēma!

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

Pirms burtiski pāris dienām izziņotais Samsung Galaxy S8 jau saņēmis visai interesanta nosaukuma atvasinājumu Galaxy S8 Microsoft Edition. Diemžēl Galaxy S8 Microsoft Edition nebūs Samsung viedtālruņa un Windows 10 Mobile operētājsistēmas apvienojums.

Microsoft jau vairākus gadus strādā, veidojot Android operētājsistēmai paredzēts bezmaksas lietotnes. Kāpēc gan tā nedarīt, ja Microsoft no katra Android viedtālruņa pārdošanas gūst peļņu? Galaxy S8 un S8+ Microsoft Edition maksās tikpat, cik parastie S8 modeļi, bet tos varēs iegādāties tikai Microsoft oficiālajos veikalos.

Viedtālruņi saņems jau uzstādītas Microsoft lietotnes – Office, OneDrive, Cortana, Outlook un vairākas citas. Kās no šī visa ir ieguvums? Samsung un Microsoft kopīgiem spēkiem šādi reklamēs Samsung DeX dokstaciju, kas pārvērš viedtālruni datorā. Ideja ir ļoti līdzīga Microsoft Lumia 950 un 950 XL Continuum iespējai.

Reklāma

13 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lapsinieks

https://www.youtube.com/watch?v=QA31CaL_42A

izskatās pat labāk par paša MS risinājumu.

Aldis Esmits

Manuptāt HP Elite X3 – tas ir labāks risinājums.

Lapsinieks

pamēģināju continum – reāls ģļuks un iriteišns

Raimonds Talcis

DeX izskatās ļoti interesanti un domāju ka šim varētu būt sava veida nākotne.

Runājot par Galaxy S8 Microsoft Editio, izskatās ka šī versija sevī saturēs jau 3 balss asistentus. Googles integrēto, Samsung radīto Bixby un klāt būs piemesta MS Cortana. Cerams ka baigi nesakausies savā starpā.

wils

Uzdod jautājumu un saņem 3 dažādas atbildes vienlaicīgi. Ar vienu runāsi ilgāk, abu pārējo AI apvainosies un nobloķēs telefonu.

x

trīs pretrunīgas atbildes, kuras izdzīs cauri mediatora softam un tas izdos galīgo atbildi)

Krotow

Vispirms aizsūtīs apstiprināt vietējam cenzoram, tad uz interpolu un NSA. Pēc tam trīs mobilās asistentes izvillosies savā starpā par tiesībām tevi apmierināt un atbildi varbūt arī saņemsi – aizparīt.

Falks

šo vēroju ar interesi, tomēr neredzu tam vietu savā ikdienā. man nekur nemētājas lieks (nepieslēgts) monitors, pele un klaviatūra. Arī lauku mājā un svešā viesnīcā nav.. :(

Artis Ābols

Daudzi ļaudis izmanto nelielu portatīvo datoru, ko nēsā no darba uz mājām un otrādāk. Tad arī abās vietās ir brīvi stāvošs ekrāns un pele.

Te arī parādās jautājums – vai man dažu DOC radīšanai un pāris PDF apskatei būtu jāstaipa 2 kg dators, ja es varētu to pašu paveikt ar telefonu.

Lapsinieks

viss ir jauki līdz tādām doc niansēm – tev atsūta doc ar labojumiem. vai vnk jāsalīdzina divas versijas.

GGrs

Es nezinu kāpēc, bet tas DeX izskatās ļoti cerīgi. Šobrīd telefonu mainīt netaisos, jo s7 ir pietiekami svaigs, bet uz S9, ja tāds dex būs, domāju, ka varētu nošaut 2 zaķus ar vienu šāvienu – aizstāt veco laptopu, ko mājās izmantoju rēķinu maksāšanai un dažiem video internetā un tikt pie jauna telefona.

wils

DeX cena amērikā 150 vašingtoni.
Eiropā jāpieskaita savi 20% (PVN), tā ka ap 175 būs.

Vilnis Salenieks

personīgi lietoju Continuum ar Lumia 950 bezvadīgi caur Miracast – bez vēl viena lieka devaisa un liekiem vadiem, ir neliels lags, bet izmantot var

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: