ĀboluVeikals.lv jau gandrīz 10 gadus ir bijis Apple piedāvātās produkcijas pilnvarotais tirgotājs interneta vidē Latvijā. Šodien viss mainās, jo veikals ir paziņojis par nosaukuma maiņu un turpmāk būs atpazīstams kā “Up^Store”. Tas ir kārtējais solis jaunajā attīstības stratēģijā, ko SIA Xnet uzsāka realizēt pirms diviem gadiem, apvienojot spēkus ar Igaunijas attālinātās tirdzniecības līderi Hansapost.

Uzņēmuma vadītājs Mārtiņš Švāns atklāj: “Plānotās izmaiņas pavisam drīz skars visus SIA Xnet pārvaldītos interneta veikalus. Jauna platforma, funkcionalitāte un iespējas klientiem. Mēs plānojam attīstību un augšupeju, ko arī atspoguļo jaunais interneta veikala nosaukums.”

Kopš pirmās ĀboluVeikals.lv darbības dienas piegādāti daudzi tūkstoši pasūtījumu visā Latvijā. Gadu gaitā interneta veikals pierādījis, ka ir stabils sadarbības partneris privātpersonām, uzņēmumiem, valsts un pašvaldību organizācijām, piedāvājot pilnu Apple oriģinālo preču klāstu. Tagad šīs tradīcijas turpinās jaunais “Up^Store”.

Kāds saņēmis savu pirmo iPhone viedtālruni, cits klients aprīkojis savu uzņēmumu ar jaudīgiem Mac datoriem, bet vēl kāds iegādājies stilīgu maciņu savai planšetei. Jebkura klienta vēlme materializējusies individuāli personalizētā piedāvājumā un profesionālā konsultācijā, palīdzot izvēlēties vajadzīgo un izdevīgāko risinājumu Apple ierīču iegādei.

“Up^Store” ir SIA Xnet zīmols un Apple pilnvarotais tirgotājs Latvijā. SIA Xnet Latvijā pārvalda vairākus interneta veikalus (hansapost.lv, xnet.lv, upstore.lv) un 2016.gadā palielināja apgrozījumu par 50%, salīdzinot ar 2015.gada rādītājiem. Arī šogad uzņēmums plāno turpināt attīstību un palielināt apkalpoto pasūtījumu skaitu.

6
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ArtisKKTKKristaps SkutelisProxyFromDeepLapsinieks Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

vispār jau būtu forši, ja nekautrētos arī minēt cik liels tad ir tas apgrozījums, ja reiz audzis par 50%

ProxyFromDeep
Guest
ProxyFromDeep

Atgaadina personaazhu Uppgrade no filmas Idiokrātija…

Artis
Guest
Artis

A kāpēc “iecienītais”?
Cenas tur augstākas nekā citur (piemēram LMT).

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Neba nu visu nosaka cena. Tas ir mans iestarpinājums.

Artis
Guest
Artis

Tāpēc es pieminēju LMT ;)

KKTK
Guest
KKTK

UPS^torte lv