Microsoft nav pārlieku steidzies ar Windows 10 Creators Update iznākšanu. Pagājušā gada oktobrī Microsoft izziņoja Windows 10 Creators Update, kam pie Windows 10 izmantotājiem bija jānonāk “kaut kad 2017. gada sākumā” kā bezmaksas atjauninājumam. Iepriekš vairāki avoti apliecināja, ka Windows 10 Creators Update gaidāms martā, bet pēcāk atjauninājums tika atstumts uz aprīli.

Beidzot mums ir oficiāls Windows 10 Creators Update iznākšanas datums – 11. aprīlis. Windows 10 Creators Update nodrošinās iespēju ikvienam radīt, koplietot un izbaudīt 3D un papildināto realitāti. Līdz ar Creators Update iznākšanu, Microsoft Edge kļūs par pirmo tīmekļa pārlūkprogrammu, kas piedāvās dažādas 3D iespējas – 3D for Everyone un Mixed Reality. Kļūs pieejami tādi jauni rīki kā Paint 3D, kas ir visiem labi pazīstamā Paint uzlabotā versija.

Windows 10 Creators Update padarīs sērfošanu tīmeklī ātrāku un drošāku, uzlabojot Edge pārlūka darbību. Tāpat atjauninājums pievienot Night Light iespēju, kas atbilst Apple Night Shift – ekrānā redzamā attēla temperatūra tiks padarīta nedaudz siltāka, lai nebojātu acis.

Otrais lielais Windows 10 atjauninājums gaidāms vēl šogad, tas ieguvis kodētu nosaukumu Redstone 3. Protams, sākumā Windows Insider programmas izmantotāji varēs saņemt gaidāmā atjauninājuma izmēģināšanu. Sagaidāms, ka otrais atjauninājums Windows Insiders programmas dalībniekiem būs pieejams maijā, bet pie citiem lietotājiem tas nonāks novembrī.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
18 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
kristaps194

Vēl varēji pieminēt, ka būs Game Mode.
Prieks par Night Light. Vismaz vairs cilvēki man neprasīs, kas vainas manam monitoram (pēc f.lux ieslēgšanās) :)

x

>ekrānā redzamā attēla temperatūra tiks padarīta nedaudz siltāka, lai nebojātu acis.

vai ir pētījumi (nevis viedokļi), ka redzes (ne jau acu kā tādu) bojāšanās iemesls ir tieši krāsu temperatūra?

varbūt vajag apdeitu, kas pēc 21iem OS defaultās skaņas aizstāj ar fejas balsī ierunātiem, jo tā netiek traucēts drīzais miegs?

Kristaps Skutelis

Tiešā veidā bojāšana varbūt arī nav, bet zilie ekrāni vairāk traucē miegam, ja uz tiem raugāmies vakaros. Tas gan ir pētīts.

Es gan esmu pieradis visu laiku sēdēt pie viegli oranžiem ekrāniem (tā uz 4000K), acis mazāk nogurst.

x

visu laiku? lasu, ka pa dienu zilā gaisma tieši ir laba, bez tās vecākiem cilvēkiem rodas miega traucējumi (pilnā spektra gaisma, protams, ir labāk, bet tomēr). un kas notiek, ja vakarā monis rāda siltākas krāsas, bet istabas/galda lampa joprojām spīd vēsos toņos? dodiet apdeitu arī lampai)) un es nejokoju, nē. cik pārskrēju pāri tēmai, tad redze tur ir tikai daļa no bažām, vairāk jādomā par globālāku ietekmi uz veselību, bet kā jau teicu – ekrāns ir tikai daļa no apgaismojuma. es nerunāju par īpatņiem, kuri skatās ekrānos pilnā tumsā, bet tur jau ir riski redzei arī bez krāsas temperatūrām. un… Read more »

Kristaps Skutelis

Jā, visu laiku. Lampas man nav zilas.

x

ja ledi, tad kvēlspuldžu siltumu nesasniedzot pat tie, kas nav redzami zili

Kristaps Skutelis

Nu kādi vēl ledi? Tādus neizmantoju.

x

atvainojiet, grāf.
padomāju, ka blogojošais tehnokrāts ir gājis uz priekšu arī apgaismes lietās))

Kristaps Skutelis

Nē, esmu laidis garām to “Eu, davai no Ķīnas pasūtīsim kaut kādas lētas LED spuldzes!”

x

normālā veikalā nopērkamie osrami, philipsi uc dārgie warm light ledi tāpat nav identiski kvēlspuldzēm, kaut ir nesalīdzināmi labāki par ībeja sūdiņiem.

Lapsinieks

a kādas lampas pats izmanto, vadošais tehnoloģiju blogeri? Nopietni. Es novaktēju maximā 40% atlaidi lampām un saprirku spaini ar filipiem un osramiem. normālai istabai pietiek ar 5-10 vatu spuldzi, galda lampai – 3. 4 gadu laikā viena beidza rādīt gaismu – tātad, birst tā elektronika (jo pats leds nevar “izdegt”) Ietaupījumu reāli jūtu savā 3istabu dzīvoklī

x

pats leds laika gaitā nosacīti “izdeg” gan, t.i. tomēr mainās gaismas spektrs un daudzums, tas nav noslēpums un to neslēpj paši ražotāji – jautājums, kad to sāk redzēt ar aci un kad sākas organisma reakcija uz spektra izmaiņām.

Kristaps Skutelis

Es kaut kā vēl neesmu ticis līdz LEDiem atskaitot virtuves skapīšus un izmantoju tā saucamās energoefektīvās spuldzes. Tās laikam skaitās kompaktās fluorescences spuldzes. Esmu atskatījies gana daudz nekvalitatīvas LED spuldzes un nav bijis laika izrēķināt man piemērotākos produktus. Pagaidām šķiet, ka spuldžu meklēšanas un nomaiņas projekts būs lielāks un dārgāks čakars nekā potenciālais ieguvums. Bet gan jau kādreiz tikšu arī līdz tam.

Kristaps Lācis

Fluorescentās ir tieši tikpat draudzīgas acīm cik LED. Plus bonusā dzīvsudrabs iekšā. Un tās toč ir fufelis..

Kristaps Skutelis

Par draudzīgumu es vispār neko neesmu runājis.

Kristaps Lācis

Diskusija sākās ar gaismas un acu draudzību..

Kristaps Skutelis

Oi, es biju sapratis, ka par vides draudzīgumu runā.

Kristaps Lācis

Tas arī.