Ļoti populārais iepazīšanās serviss Tinder beidzot ir spējis pārlēkt no viedtālruņiem arī uz galddatoriem. Tinder Online nodrošinās gandrīz visas tās pašas iespējas, kas pieejamas viedtālruņu lietotnēs. Tinder Online paredzēts arī tiem, kuri neizmanto ātru 4G mobilo datu pieslēgumu.

Atliek vien doties uz Tinder.com, pieteikties ar savu Facebook kontu un varēsi arī galddatorā mētāt pa labi un pa kreisi simpātijas un antipātijas. Pagaidām gan izskatās, ka Tinder Online pie mums vēl nav pieejams.

Iepriekš rakstījām, ka Tinder paslepus izveidojis Tinder Select versiju, kas paredzēta īpaši izmeklētai publikai – supermodelēm, veiksmīgiem uzņēmējiem, slavenībām. Tinder veidotāji paši izvēlas, kurus cilvēkus uzaicināt uz šo servisu un katram uzaicinātajam ir tikai viens ielūgums, ko tas var nosūtīt kādam citam laimīgajam. Mums un jums pie ielūguma, visticamāk, netikt.

7
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KrotowdigitalkKristaps SkutelisJānis Ax Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

Nez, tur kaut kas ir mainījies? Kurš ir pēdējā līmeņa boss? Pirms pāris gadiem esot bijusi Rajecka…

x
Guest
x

no laptopiem tinderēt laikam nevarēšot, tādu iespaidu veido reptilis video.
nu pareizi, cilvēki kuri lieto laptopus, spēj kautkā paši atrast partneri.

Jānis A
Guest
Jānis A

O nice, tagad būs daudz ērtāk copy/paste’ot vienu un to pašu ziņu 10 meitenēm vienlaicīgi, kā arī vienkārši daudz reiz ātrāk rakstīt

Krotow
Guest
Krotow

Kāds vispār no šī koka servisa ir labums, izņemot apsēklošanai paredzēto subjektu meklēšanu? FYI: “Quagmire Discovers Tinder” esmu redzējis :P

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Lietotājiem – primāro instinktu apmierināšanas sajūtas radīšana. Īpašniekiem un investoriem – peļņa.

digitalk
Guest
digitalk

tāds pats, kā kādreiz no deju vakariem ‘tiem, kam pāri 20-30-40’ un citiem iepazīšanās pasākumiem. un, galu galā, ne visi ir ekstraverti ar labi piekarinātu mēli un pārspīlēti augstu libido, lai kluptu virsū uz ielas visam, kas kustās ;)

Krotow
Guest
Krotow

Tie jau arī uz deju vakariem neiet. Sēž mājās vai kaut kur citur intraverti rušinās.