web analytics

Iepazīšanās aplikācijai Tinder ir slepenā versija un tu pie tās netiksi!

Jaunākie raksti

Samsung Galaxy Buds Pro bezvadu austiņu apskats

Gads tikko tikai sācies, bet Samsung bijis jau gana ražens savā jaunizlaisto ierīču apjomā. Jau jūsmoju par Samsung Galaxy...

Nvidia iepriekšējā ceturksnī apgrozījusi 5 miljardus dolāru, neskatoties uz piegādes problēmām

Vēl viens no lielajiem tehnoloģiju gigantiem Nvidia ir paziņojis par saviem 2020. gada ceturtā ceturkšņa finanšu datiem. Par pārsteigumiem...

Pavasarī no Lenovo gaidāms jauns Legion spēļu viedtālrunis

Lenovo jau pēc neilga laika grasās papildināt spēlēm paredzēto viedtālruņu ražotāju mazo pulciņu ar vēl vienu Legion zīmola viedtālruni....

“Volkswagen ID.Buzz” konceptauto nākotnē kļūs par pirmo koncerna pilnībā autonomi braucošo auto

"Volkswagen ID.Buzz" koncepts pirmoreiz tika demonstrēts vēl 2017. gadā, bet nu autoražotājs paziņojis, ka elektriskais pasažieru busiņš ražošanā nonāks...

200 000 budistu pulcējas “Zoom”, lai virtuāli sekotu līdzi savu nozīmīgāko svētku norisei

Pandēmijas dēļ šobrīd stingri jāierobežo visi publiskie pasākumi, izņēmums nav arī budistu vieni no nozīmīgākajiem svētkiem Makha Bucha diena,...

Populārā iepazīšanās aplikācija Tinder ir populāra arī Latvijā. Esmu dzirdējis par to runājam tuvu un tālu. Bet kā nu nebūs populāra, ja tā risina vienu no mūžsenajām problēmām – palīdz iepazīties (vismaz vienam vakaram) un tas tiek darīts tehnoloģiski modernā veidā.

Izrādās, ka jau vairāk nekā pusgadu darbojas slepenā Tinder Select versija, kurā var iekļūt tikai īpaši izmeklēta publika – supermodeles, veiksmīgi uzņēmēji un citi veiksminieki. Tā gluži nav atsevišķa aplikācija, drīzāk atsevišķa sadaļa jau esošajā Tinder aplikācijā.

Kā tad tikt pie iespejas “svaipot” pa labi supermodeles? Tev un man nekā. Redzi, Tinder veidotāji paši izvēlas kurus cilvēkus uzaicināt uz šo servisu un katram uzaicinātajam ir tikai viens ielūgums, ko tas var nosūtīt kādam citam laimīgajam.

Uz ielūgumiem bāzētas un visādi citādi ierobežotas piekļuves iepazīšanās servisi nav nekāds jaunums. Eksistē vairāki populāri servisi, kas paredzēti tikai sabiedrības krējumam: Raya un The League.

Tinder nekā nekomentē ziņas par Tinder Select.

13 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
gejejek

rižos tur nalaižot iekšā. Tā kā skuteklis nespīd arī ja nopelnīs miljonu ar parazitēšanu.

x

mjā, tad kā lai iepazīstas ar slavenu anorektisku maniakālās depresijas upuri?

Lapsinieks

nau naudiņas, nau vāverītes.

x

lai pacienātos ar konfektēm, nav jābūt saldumu fabrikas īpašniekam.

Krotow

:D ja viņš lietas sauktu īstajos nosaukumos, dabūtu banu.

Lapsinieks

bezsakars Tev sanāca. nafig tev tindera slepenā versija, ja tev nav tik daudz naudas, lai nodrošinātu tādu enviromentu kāds tas ir tajās aprindās? Tur tev neviena ne**kās par jaunu aifonu.

x

par aifonu jau var dabūt krietni vairāk, mind you!

Lapsinieks

bļāviens, kādā mežā Tu dzīvo? Smalkas meitenes smalkā Kannu klubā ar kuģīšiem? Vispirms investēsi savus 5t savā outfitā un pēc tam vēl piecus, lai tiktu pie čamdīšanas. Bet arī ar to var nepietikt, lai tev vispār durvis atvērtu.

x

vecīt, es rēķinu ka par 5 nesanāk pat pulktenim ko parādot cālim tas sāk svilpot džingl bell, tas ir viens uzvalks vai divi pāri selekcionāra šūtu džinsu, kurus velk braukšanai ar ferrari.

interesanti ir ne jau tas, bet tas, ka sugas steliņģa iemītniekiem jāuzticas servisam, patiesībā viņu meklēšanās datu turētājam. jā, visu var auditēt un sertificēt, bet dzīve ir dzīve.

Lapsinieks

zin kā. arī masonu pulcēšanās klubiņus kāds administrē, tīra pakšus utt. servisa sniedzēju akla lojalitāte nav pasaciņas.

Krotow

Ar 5 kilonaudām kontā tajās aprindās nav ko meklēt. Tur ieejas maksa sākas no +/- 10 citroniem uz augšu. Tas gan vairāk attiecas uz “Kas Jauns” un līdzīgu mediju aprakstīto publiku, kuri pamatā arī ir šādu aplikāciju mērķa auditorija.

Kristaps Skutelis

Jā. Ludzā.

Lapsinieks

man bija uz mēles stacijas tunelis…

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: