28.martā Huawei P10 tika iepazīstināts arī Latvijā ar īpašu fotoizstādi, kurā visas fotogrāfijas uzņemtas, izmantojot jauno viedtālruni. Fotogrāfiju autori ir pašmāju fotogrāfi, viedokļa līderi un slavenības – mūziķis Markus Riva, fotogrāfi Mārcis Baltskars un Sandis Helvigs, bloga Marble Avenues radītāja Līga Zemture, stiliste un blogere Maija Armaneva, kā arī modele un ceļotāja Līva Oliņa. Pasākumā tika izrādīta arī Huawei P10 kampaņas reklāma, piedaloties mūziķim Markusam Rivam.

Markus Riva, kurš ne tikai ir Huawei P10 kampaņas Latvijas reklāmas seja, bet arī uzņēmis vairākus foto izstādei, stāsta: “Pirmkārt man ir liels prieks sadarboties ar šo progresīvo un pasaulē zināmo zīmolu. Vēl lielāks prieks, ka manās rokās ir Huawei jaunākais viedtālrunis, kuru aktīvi arī izmantoju. Tā kā mans darbs un dzīves stils ir saistīts ar komunikācijām, sociālajiem tīkliem un vizuālām lietām, esmu vairāk nekā sajūsmā par Huawei P10 un iespējām, ko tas sniedz, sākot ar vizuālā materiāla kvalitāti. Man vienmēr ļoti paticis fotografēt, tāpēc domāju, ka savu darbību varu lieliski attīstīt kopā ar šo jauno telefonu un tā kamerām.”

Uzņemot fotogrāfijas, dalībnieki izmantoja Huawei P10 trīs kameru, kas izstrādātas kopā ar vācu fotogrāfijas pionieri Leica Camera AG, sniegtās fotogrāfijas iespējas. Izmantots fona izpludināšanas efekts, portretu uzņemšana gan krāsainā, gan melnbaltā režīmā, kā arī makro fotogrāfija.

Pasākuma laikā Huawei apmācību vadītājs Latvijā Aleksandrs Jekimovs uzsvēra: “Strādāt vietējā tirgū ar pašu fotogrāfiem, viedokļa līderiem un slavenībām ir pagodinājums Huawei un esam priecīgi, ka varējām organizēt šo izstādi. Tas ir apbrīnojami, ko Huawei P10 kamera spēj paveikt profesionālu fotogrāfu un fotogrāfijas entuziastu rokās. Ticu, ka Huawei godam pelnījis savu iesauku #Perfect10.”

Huawei P10 galvenās iezīmes ir Leica Dual-Camera 2.0 Huawei P10 un Leica Dual-Camera 2.0 Pro Edition Huawei P10 Plus viedtālrunī, papildinātas ar 3D sejas noteikšanas algoritmu, dinamisku izgaismošanu, portretu uzlabošanu, dabisku izpludinājuma efektu, Huawei Hybrid Zoom un pasaulē pirmo Leica priekšējo kameru. Tajā uzlabots gaismas sensors, ka arī palielināta objektīva aperatūra. Jaunajiem viedtālruņiem pieejamas arī modernas krāsas un dizains, kā arī industrijā pirmā Hyper Diamond-Cut apdare un krāsu iespējas, kas izstrādātas kopā ar Pantone krāsu institūtu.

Runājot par programmatūru un čipsetu, Huawei P10 aprīkots ar Kirin 960 procesoru, Huawei Ultra Memory un jauno EMUI 5.1, kā arī 3200 un 3750 mAh baterijām Huawei P10 un P10 Plus viedtālruņos, kam pieejama ātrā uzlāde. Veidojot uz EMUI 5.0 bāzes, EMUI 5.1 soli tālāk ar lietotāja pieredzes uzlabošanu, darbības optimizēšanu, kā arī vairākām jaunām iespējām. Piemēram, mašīnapguves algoritms apgūst lietotāja uzvedību un var paredzēt lietotņu izmantojumu, inteliģenti sadalot sistēmas resursus.

Kopš 20.marta Huawei P10 ir pieejams iepriekšpārdošanā pie mobilo sakaru operatora Bite. Visiem iepriekšpārdošanas telefoniem nāk dāvanu komplekts, kurā ietilpst ātrais lādētājs, auto lādētājs, pašportretu statīvs un citi noderīgi priekšmeti. Jaunākais Huawei flagmanis būs pieejams pie viedtālruņu operatoriem un interneta veikalos no 3.aprīļa, sākot no 599 eiro.

15
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Māris SilinieksKristaps SkutelisxLapsinieksProxyFromDeep Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

izstāde slepena?
dalībnieki izmantoja Huawei P10 trīs kameru… glauni uzrakstīts

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Lasi teikumu tālāk, telefona trīs kameru sniegtās iespējas.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

ar 5to reizi pieleca. bet izstāde slepena?

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Prezentācijas pasākums, cik sapratu, tikai ar ielūgumiem. Pieņemu, ka izstāde ir tīri telefona prezentācijai. Bet tie ir tikai mani pieņēmumi, uz pasākumu nebiju.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

nu lepni nosaukt par izstādi tad. labprāt apskatītu BIG size. J par dažām Baltskara P9 fotogrāfijām man bija nopietni jautājumi.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Tu taču pats labi saproti, ka “izstāde” šajā gadījumā ir ķeksīša pēc.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

saprotu pr triciņus. bet ja jau tā kamera tik kruta, ka var nopirkt vienu “no” fotogrāfiem, tad varētu arī kaut kur parādīt lielas.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Nu nevar gribēt vienā pasākumā gan Markusu gan Zavadski :D

x
Guest
x

Nevis ķeksīša pēc, bet ar konkrētu nolūku – apmulsušajiem pircējiem radīt iespaidu, ka tur ir vērā ņemama kamera, kuras dēļ varētu izvēlēties šo telefonu.

wils
Guest
wils

Nu ko, atliek apsveikt Latvijas patērētājus, kam tiek no operatoru puses piedāvāts trešais telefons ar 64GB iekšējo atmiņu :)

Jokman
Guest
Jokman

Kas ir ar P10 plus modelis tas arī būs no 3 aprīļa un kāda ir tā cena.

gehgeh
Guest
gehgeh

es neprotu likt pieturzimes bet esmu riktigi forss dzeks vai ne ko jaa davai ata atrakstiet

OoOoO
Guest
OoOoO

Lapsiniekam jau gals ārā. Fap. Fap.

ProxyFromDeep
Guest
ProxyFromDeep

Man arii :D
Tiesa notušīju lai neaizdegas . Kas’zi vasaraa varbuut arii fapsliideeshu :D

Btw , “slaveniibas” kas tika piemineetas nezinu ne vienaa acē. Riva kaa brends dzirdeets, bet .. varbuut citreiz x)

Māris Silinieks
Guest
Māris Silinieks

…pašmāju fotogrāfi, viedokļa līderi un slavenības…
Telefona prezentācijā piesauktas varžu dīķa prominences veido nelāgu asociāciju ķēdi.