Web Analytics
More
  Reklāma

  Šonedēļ Daugavpilī notiks atklātā lekcija “Getting Started with IT”

  Jaunākie raksti

  Google Developer Group ielūdz Jūs uz atklāto lekciju “Getting Started with IT”, kas notiks 1.aprīlī, 12:00, Daugavpils biznesa inkubatora telpās (Viestura iela 2).

  Pasākuma laikā Jums būs iespēja iepazīties ar programmētāju darba specifiku – kādas iemaņas ir īpaši nepieciešamas, mācību procesa raksturīgākās grūtības kā arī veidot kompetentu priekšstatu par Informācijas tehnoloģiju (IT) nozaru darbību.

  Reklāma

  Lai piedalītos lekcijā ir nepieciešams iepriekš reģistrēties, pārejot uz šo saiti:
  gdgdaugavpils.eventbrite.com

  Pašlaik Daugavpils pilsētā ir salīdzinoši neliels, ar IT nozari saistītu norišu skaits. Taču šogad dibinātā organizācija Google Developer Group Daugavpils sola šo situāciju mainīt – regulāri rīkojot lekcijas kā arī tīklošanās (networking) un darbsemināru (workshop) pasākumus.

  Google Developer Group Daugavpils — ir bezpeļņas organizācija un tikšanās vieta tiem, kas mīl tehnoloģijas kā arī alkst pēc jaunām zināšanām un domubiedriem. Daugavpils šūniņas dibinātāji ir Jevgeņija Žiģisova un Anatolijs Vjalihs (Heyday un dizaina aģentūras Norrskog līdzdibinātāji), kā arī DU studenti un junior kategorijas izstrādātāji Geula Tsipina un Maksims Čumaks.

  Mūsu mērķis – izveidot saliedētu un organizētu IT kopienu Daugavpilī, attīstīt jaunuzņēmumu kultūru, aicinot visus interesentus iesaistīties IT jomas aktivitātēs. Visi vieslektori ir praktizējoši izstrādātāji, kuri labprāt dalās ar savām zināšanām un ir gatavi atbildēt pat uz vispiņķerīgākajiem jautājumiem. Visu pasākumu apmeklējums ir bezmaksas.

  Pasākuma programma:

  1. Aleksejs Buzdins — GDG Riga, Java User Group Latvia un ikgadējās konferences Riga Dev Day līdzdibinātājs, kā referents ir biežs viesis dažāda līmeņa starptautiskās konferencēs, vadīs lekciju “Who is this Mythical Being — The Programmer?” (“Tā mistiskā būtne – Programmētājs”).

  Mūsu tikšanos sāksim ar sarunu par programmētājiem, kas viņi ir un kā par tādu kļūt. Uzzināsim kādi mācību līdzekļi ir pieejami interneta plašumos un kā tos pareizi izmantot. Dalīšos iespaidos, izstāstot savu piecu gadu pieredzi reālā programmētāja darbā kā ar pastāstīšu, kas man palīdz gūt gandarījumu no paveiktā, mudinot patstāvīgi pilnveidot savas prasmes.

  2. Sergejs Kibišs — GDG Riga organizators, programmnodrošinājumu izstrādātājs finanšu tehnoloģiju (fintech) uzņēmumā Transact Pro un web-tehnoloģiju entuziasts, uzstāsies ar lekciju “Discover the IT universe” (“Izzinām IT visumu”).

  Apskatīsim IT visumu, sākot ar tā uzbūves bāzes elementiem – internetu, serveriem un mākoņiem, kā tas viss tiek veidots un kādus uzdevumus tie ir radīti risināt. Pēc tam apskatīsim mūsu kabatierīcēs, “viedās mājas un lietas” kā arī ieskatīsimies virtuālās realitātes, robotikas un dronu tehnoloģiju nākotnes attīstības perspektīvās.

  Pasākumu organizē Google Developer Group Daugavpils un Daugavpils biznesa inkubators sadarbībā ar radošo industriju attīstības projektu Heyday, Google Developer Group Riga un Google Developer Group for Central and Eastern Europe.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma