Instagram ir gatavs aizmiglot attēlu daļas, ja lietotāji ziņos par to nepiemērotību. Tāpat attēla izvietotājs saņems brīdinājumu par neatbilstoša satura izvietošanu Instagram. Šādā veidā Instagram grasās padarīt servisa saturu drošāku un lietotājiem draudzīgāku.

Instagram šobrīd aktīvi izmanto 600 miljoni lietotāju visā pasaulē. Fotogrāfiju izvērtēšana un aizmiglošana notiks tikai pēc sūdzību saņemšanas. Pagaidām Instagram nav skaidri noteicis, kāds saturs ir nevēlams, kāds tiks aizmiglots.

Skaidri zināms, ka Instagram nebūs iecietīgs pret cilvēktiesību un dzīvnieku tiesību pārkāpumiem. Tāpat sagaidāms, ka samazināsies kailfoto izvietošanas iespējas Instagram servisā. Grūtāka dzīve būs arī dažādiem neapmaksātiem zīmolu reklamētājiem. Instagram cenšas izskaust nevēlamu saturu un neapmaksātas reklāmas. Pēdējos gados lielie zīmoli ir atraduši relatīvi lētu iespēju reklamēties Instagram ar lietotāju palīdzību. Ļoti bieži vērojami visai uzkrītoši reklāmas attēli no sērijām “es un manas jaunās kedas”, “mans tvirtais dibens un sporta kokteilis”, “re, ko spēj mans jaunais fotoaparāts” u.tml.

Reklāma

5
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
LapsinieksKrotowKristaps Skutelisx Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
x
Viesis
x

aizliegumi – tas ir viegli un vilinoši, bet reti kad efektīvi.

aizmiglos 3/4 bilžu un pēc tam instagramu nevarēs pārdot pat toksisko ieguldījumu cienītājiem.

Krotow
Viesis
Krotow

Pēc šādiem uzlabojumiem tur tiešām vairs nebūs ko skatīties :P

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Da labi, arī līdz šim Instagram nebija plikumu. Nebūsi daudz zaudējis :)

Krotow
Viesis
Krotow

Man ta kas? Nupat Delfos pamanīju kāda meitieša gaudu vēsti, kurai Instagram sabojājis dzīvi, nonesot viņas tievēšanas foto galeriju. Spriežot pēc pirmā foto, šķiet, ka šoreiz taisnība būs Instagram. Nav ko cilvēkus ar tādu skatu baidīt.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

instagramā ir daudz visādu dīvainību. Ir OK, kamēr tas paliek privātu kontu ietvaros. Publiski bez plikumiem var iztikt. Varētu padomāt, ka internetā plikumu pietrūkst.