LineageOS projekts tapa no CyanogenMod pelniem pagājušā gada nogalē. LineageOS jau šobrīd ir paspējis iekarot vērā ņemamu lietotāju skaita uzticību, kas nu mērāma miljons apmierinātos klientos. Pēdējā mēneša laikā LineageOS izmantotāju skaits audzis divas reizes.

OnePlus One viedtālrunis ir populārākais LineageOS izmantotāju vidū, tam seko OnePlus 3 un jaunais OnePlus 3T. OnePlus popularitāte skaidrojama ar ražotāji atļauju atvērt pieeju ierīces “bootloader”, šāda darbība neietekmē viedierīces garantiju. Trešā populārākā LineageOS lietotāju ierīce ir Samsung Galaxy S3, kas iznāca 2012. gadā.

OnePlus ir sensas saites ar Cyanogen Inc. komandu, jo abi uzņēmumi kļuva plašāk atpazīstami, kad tapa OnePlus One projekts. Pēcāk OnePlus pārgāja uz pašu izstrādātas OxygenOS izmantošanu. Dažādu operētājsistēmu izmantošanas iespējas vienmēr vilinājušas OnePlus viedtālruņu pircējus.

Reklāma

17
Leave a Reply

avatar
6 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Kristaps LācismigorsLapsinieksKrotowsvimart Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
dfdf
Viesis
dfdf

gan jau, kavairāk, kā Nougat, haha

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

haha kavairāk

Jānis I.
Viesis
Jānis I.

Būs uz Galaxy SII jāuzliek. Varbūt pat ieslēgsies :)

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

būtu labi izskaidrot, ja nu kāds nesaprot – tas ir andris ar “skinu” vai pavisam cita OS

migors
Viesis
migors

tas savā būtībā ir orģinālais andris, kas tiek pielāgots vecākām ierīcēm, kuras ražotāji tipa neatbalsta dēļ veciem dzelžiem :)

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

da zinu. tas bija retoriski. nesaprotu, kā[ēc nosaukumam jākarina galā burti OS.

migors
Viesis
migors

Bet tas ir os, burtiski

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

aga. bet ar os es saprotu iOS, Androīds, WP10, Symbian, MeeGoo… kaut kā tā. Jauc galvu cilvēkiem. Viens man mēģināja sen apakaļ iestāstīt, ka viņa OnePlus neesot Androīds.

migors
Viesis
migors

Tik pat labi andris arī ir tikai linuks virsbūve :)

Krotow
Viesis
Krotow

Tā arī nesapratu, kur slēpjas LineageOS (cik saprotu, kārtējā Android “virsbūve”) plusi? Tikai tas, ka rūtota no dzimšanas? Derētu pastāstīt vairāk.

Autor, kas ir “sensas” saites?

Kristaps Lācis
Viesis
Kristaps Lācis

salīdzinot ar ko? Ar bloata pārkrautām ražotāja OS – žiperīgāks un tukšāks, praktiski tīrs andris, regulējams google sedervisu daudzums. Ar ķīniešu “tīrajiem andriem” – škiet, ka nav garantijas par ķīniešu andrīšu tīrību. Ir ierīces, kur Lineage ir vienīgais veids, kā tikt pie atjaunināumiem un līdz ar visiem bonusiem, kas tiem seko. (un ir atšķirība – lietot stock 5.1(pēdējais ko var dabūt uz mana LG G2) vai lineage 7.1.1, it īpaši baterijas izturībā).

wils
Viesis
wils

Kur garantija Lineage OS “tīrībai”?

Kristaps Lācis
Viesis
Kristaps Lācis

Aizej uz GitHUb un pārbaudi pats, source ir atvērts..

Krotow
Viesis
Krotow

Nav jau teikts, ka GitHub tiek ielikts viss tas, kas tiek ielikts OS, kuru dod līdz pārdodamajam telefonam. Ar OnePlus 1 un 2 gan ir bijusi darīšana, tur par nevajadzīgu piedevu esamību būtu grēks sūdzēties. Rakstā tomēr gaidīju plašāku LineageOS atšķirību sarakstu.

Kristaps Lācis
Viesis
Kristaps Lācis

Oneplus 1&2 nāca ar CyanogenOS, kas nav CyanogenMOD, kura pēcnācējs ir Lineageos. Atšķirības, salīdzinot ar ko?

Alex
Viesis
Alex

uz samsung note 3 baterija tur 1 dienu, bet ar oriģinālo 5.1 androidu 2 dienas, lietošanas paradumi nemainās…

svimart
Viesis
svimart

Mjā intereses pēc varētu uzmest uz moto G 2015. Lai gan ir jau original 6-tais andris un viss funkcionē…. kādi varētu būt ieguvumi kas ar bootloader?