Lielbritānijas Futbola asociācija kopā ar Anglijas futbola Premjerlīgas pārstāvjiem un BBC raidsabiedrības atbalstu tiesas ceļā panākuši, ka interneta servisa piedāvātājiem būs visā valstī jābloķē pieeja dažādiem maksas televīzijas tiešraides pirātisma avotiem.

Visvairāk cietīs Kodi pirāti, kas iecienījuši futbola spēļu tiešraižu pirātismu. Panākts, ka interneta satura piegādātājiem nāksies bloķēt pieeju Kodi serveriem līdz maijam, kad noslēdzas Anglijas futbola sezona.

Šī ir pirmā reize, kad interneta pakalpojumu sniedzēji ir piekrituši satura bloķēšanai bez lielām iebildēm. Anglijas futbola Premjerlīgas spēļu pārraidīšanas tiesības ir ļoti dārgas, par tām kopš 2012. gada divi telekanāli kopā samaksāja ap 8.1 miljardiem mārciņu.

Kodi bāzēti, modificēti Amazon Fire TV Stick televizorā ievietojami “puļķi” ir tik populāri, ka pirāti tos pilnībā izpērk Amazon veikalos. Pēc tam Fire TV Stick tiek modificēti un pārdoti par trīskāršu cenu eBay. Tomēr “uzlabotā” Fire TV Stick cena, salīdzinot ar maksas sporta kanālu prasīto, vēl arvien ir niecīga.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Huh, jau sabijos, ka satelīta sķīvju īpašnieki nevarēs medu tecināt no stropa!

onyxx89

VPN kantori berzē rokas.