Web Analytics
More
  Reklāma

  Gboard un Google Play Services pieejami beta izmēģināšanai

  Jaunākie raksti

  Google piedāvā izmēģināt Gboard (iepriekš Google Keyboard) un Google Play Services ar beta programmu Android viedierīču izmantotājiem. Google piedāvātā beta izmēģināšana skaitās visai droša – nekam nevajadzētu “kārties” vai nestrādāt. Bet lietotājs varēs izmēģināt jaunāko programmatūru, varbūt pat sniegt atsauksmes.

  Gboard lietotne bija iepriekš pazīstama ar nosaukumu Google Keyboard. Gboard tagad ir iekļauta Google Translate tulkošanas iespēja. Tāpat Gboard uzlabo darbības ātrumus un piedāvā vairākas citas jaunas iespējas beta testētājiem.

  Google Play Services beta testēšanu vajadzētu izvēlēties, ja vēlies maksimāli ātri saņemt Google Assistant savā viedtālrunī. Kad Google Assistant nonāks Latvijā, vēl nav zināms.

  Gboard beta piesakies te.

  Google Play Services beta piesakies te.

  Pēc tam dodies viedtālrunī uz Play veikalu un atjaunini lietotnes.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  8 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  IPhone
  03.03.2017 13:03

  Galvenais, ka titulbildē ir redzams IPhone, kaut arī raksts par Android! :D :D :D
  RESPECT! Apple forever! Android for “small minds”!

  GGrs
  03.03.2017 13:11
  Reply to  IPhone

  hey Iphone, spogulī paskaties! Tas taču ir google pixel, Tev apakšā ir apaļā poga ;)

  Uu
  03.03.2017 20:14
  Reply to  GGrs

  Google vnk tik smagi kopē,ka atšķirt nevar. Pat burbuļu krāsa tāda pati.

  Lapsinieks
  03.03.2017 20:35
  Reply to  Uu

  B**, a kas – burbuļi trīsstūrīgi jātaisa? Burbuļi tika izdomāti jau sen, ilgi pirms aifona izgudrošanas un vispār – sākumā aifonam tie bija zaļi un debīli 3D

  Y
  03.03.2017 23:29
  Reply to  Lapsinieks

  Un tieši pēc ios 7 Google tos uztaisa zilus un flat.

  Jānis
  03.03.2017 19:39

  Un ar ko tas s***s varētu būt interesants latviski rakstošai auditorijai? Attapušies pievienot dubultpieskārienu lai dabūtu diakritskās zīmes?

  04.03.2017 11:07
  Reply to  Jānis

  SwiftKey vēl kaut cik velk līdzi latviešu valodai, bet arī jau štruntīgi uz visādiem priedēkļiem. Rakstu “neslava”, šis piedāvā “ne slava”. Gboard ir tagad betā iekšā Google Translate, kas daudziem noderēs.

  Jānis
  04.03.2017 17:26
  Reply to  Artis Ābols

  Es no sava paša pirmā Android laikiem lietoju AnySoft keyboard. Dubultpiesitiens lai dabūtu garumzīmi – tas ir viss kas vajadzīgs. Atkrīt jebkura vajadzība pēc vārdnīcām,T9 un citiem sušķiem, lai gan ir arī tādi ieslēdzami ja vajag. Klaviatūras uzstādījumos var mainīt taustiņu augstumu, lielu ekrānu lietotāji var sadalīt (split) taustiņus lai tie atrodas pie malām un nav jāsniedzas līdz ekrāna vidum. Ir ādiņu atbalsts un var pamainīt dažu rindu izkārtojumu. 6 gadu laikā tā neviens arī nav pārspējis šos.

  Reklāma