Cik bieži tu iegriezies populārākajā video servisā pasaulē un cik ilgi tur “iestrēgsti”? Es, protams, runāju par Google veidoto YouTube.

YouTube savā blogā ir paziņojuši, ka katru dienu šajā servisā tiek noskatīts viens miljards stundu dažādu video. Video ar jokiem, kaķēniem, mūziku un nopietnām pamācībām. Miljards stundu ir ļoti, ļoti, ļoti daudz. Ja pats sadomāsi noskatīties tik daudz video, pie datora vai telefona ekrāna būs jāpavada 100 000 gadus. Jā, tieši tik daudz ir viens miljards stundu.

Šis skaitlis YouTube veidotājiem ir ļoti svarīgs, jo savulaik iekšienē ir bijusi diskusija par to, kas ir svarīgāk – video skatījumu skaits vai servisā pavadītais laiks. Tika izlemts, ka par skatījumu skaitu svarīgāks rādījums ir tas, cik ilgi cilvēks skatās video, jo tas ļauj labāk saprast, kas viņu interesē un tādējādi “pārdot” viņam vairāk saturu (un reklāmas).

Ko tu vispār skaties YouTube? Kurš ir tavs iecienītākais vlogeris?

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kaspars Vjaksa Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Kaspars Vjaksa
Guest
Kaspars Vjaksa

Jāpiekrīt, ka citreiz sanāk “iestrēgt” Youtube uz pāris stundām :) bet tajā pašā laikā viss, kas man interesē un visāda veida pamācības ir ļoti noderīgs! Video is the future!