Reklāma

Spēcīga liecība, ka nākotnē iPhone varēs uzlādēt bez vadiem

Jaunākie raksti

Motorola viedtālrunis varētu būt pirmais, kas būs aprīkots ar 200MP izškirtspējas kameru

Septembra sākumā Samsung izziņoja pirmo 200MP izšķirtspējas viedtālruņu kameru ISOCELL HP1. Ir parādījusies informācija, ka tieši Motorola radīts viedtālrunis...

Mazda: Elektroauto un sintētiskajām degvielām ir vieta nākotnē

Mazda Eiropas pētījumu un izpētes nodaļas direktors Kristiāns Šulce norādījis, ka ka sintētiskajām jeb e-degvielām nākotnē ir vieta līdzās...

Indijas valdība gatavojas aizliegt privātās kriptovalūtas un ieviest savu digitālo valūtu

Šķiet, ka Indija vēlas sekot Ķīnas piemēram un arī aizliegt kriptovalūtas. Taču ar dažiem izņēmumiem. Piemēram, Indija apsver ļaut...

Vācijas jaunā valdība vēlas līdz 2030. gadam pārtraukt ogļu izmantošanu

Pirms pāris dienām tika panākta vienošanās par Vācijas jauno valdību, un, šķiet, ka pie vadības grožiem atradīsies cilvēki, kuri...

Apple iPad 10.2 (2021) planšetdatora apskats

Šī gada rudens mums atkal atnesa jau diezgan pierastus jaunumus no Apple, un 14. septembrī, reizē ar jaunāko iPhone...

Apple ir tik liels tehnoloģiju milzis, ka nereti izvēlas savos produktos nepielietot tehnoloģijas, kas “citiem jau ir sen” un labākajā gadījumā esošas tehnoloģijas izmanto tik ierobežotā veidā, kas daudzos izsauc sašutuma izsaucienus. Es runāju, piemēram, par Apple pieeju NFC bezvadu savienojumu izmantošanā, kad šī tehnoloģija kalpo tikai noteiktu Apple mērķu sasniegšanai – Apple Pay maksājumu sistēmas nodrošināšanai. Interesantākais ir tas, ka Apple pēc šādiem pekstiņiem cauri tiek sveikā!

Bezvadu uzlāde mūsdienīgos telefonos vairs nav nekāds retums un ik pa laikam kāds telefonu ražotājs noprezentē viedtālruni, ko var uzlādēt bez vadiem. Tāpat arvien vairāk automobiļi tiek aprīkoti ar bezvadu uzlādes paliktņiem. Tas ir pozitīvi vērtējams solis, jo telefonu uzlādēt ir krietni vienkāršāk un ērtāk, ja tajā nav jāmēģina iebakstīt uzlādes spraudnis.

Lai arī Apple bezvadu uzlādi nodrošina savam Apple Watch viedpulkstenim, šobrīd neeksistē citi Apple telekomunikāciju produkti, kurus var uzlādēt bez vadu palīdzības. Tomēr arvien vairāk pieaug spēkā baumas, ka nākamajos iPhone mēs bezvadu uzlādes iespēju tomēr ieraudzīsim.

Kā spēcīgs apliecinājums šīm baumām ir fakts, ka Apple ir pievienojies Wireless Power Consortium organizācijai, kas ap Qi bezvadu uzlādes standartu kopā pulcē nu jau pāri par 200 dažādām kompānijām. Starp organizācijas biedriem ir arī tādi labi zināmi uzņēmumi kā Huawei, HTC, LG, Samsung un Qualcomm. Qi standartu atbalstošie produkti neaprobežojas tikai ar mobilajām ierīcēm un organizācijas tīmekļa vietne vēsta, ka šobrīd ir nopērkami 1343 dažādi Qi standartu atbalstoši produkti.

Apple pievienojas Wireless Power Consortium

Apple, protams, sev ierastajā manierē neko daudz par šo soli nesaka. Tik vien kā norāda, ka regulāri iesaistās dažādās organizācijās, kas veido un uztur dažādus tehnoloģiju standartus.

Reklāma

15 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
15 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Man pat bērna zobu birstei ir bezvadu lādētājs, bet Ābolam tāda nav!
Nu arhajis klucis, ko lai saka! :)

Es jau dzirdu skaļos aplausus un sajūsmas saucienus nākamajā Apple prezentācijā…
APPLE INTRODUCE WIRELESS CHARGING!!!

Innovation in the highest level…

Pat Android fanboji saprot, ka šāds Apple solis nāks par labu (arī viņiem): http://www.androidcentral.com/android-did-it-first-wireless-charging

Protams, Apple vada masas un tur arī visi skrien. Kādreiz taču cilvēkiem atvērsies acis. Es pagāšnedēļ tiku pie darba telefona – 6s iphone. Nu skumjš aparāts, tā jau smuks, bet nu tik daudz sīkumu trūkst. Piemēram zvanīšanas funkcija, atveru dialeri un gribu piezvanīt jānim. savā s7 spiežu 5 -2 -6 un redzu visus Jāņus, kas man ir. Iphone caur searchu jāiet… (sorry par rantu īsti ne pa tēmu)

Rants vietā, neviens telefons nav ideāls un Apple produktiem dialeris tiešām nav pats labākais.

lai gan samsung jau pēdējās divās paaudzēs savos flagmaņos ir ielikuši wireless charging, tomēr domāju, ka tikai tagad šī extra uzņems apgriezienus un wireless charging iegūs plašāku pieejamību. Paredzams, ka daudzi citi ražotāji sekos.

Kamēr te daži ākstās ar bezvadu lādētājiem, kas ar vadu pieslēgti pie rozetes, daži citi strādā pie tā, lai varētu skatīties TV, neštepselējot TV iekš to elektrības rozet.

lai uztaisa tik efektīvas ierīces, ka tiešām nevajag to vadu sienā…..lai griež pedāļus, blenžot kastē.
tiklīdz piemieg un negriež, tā arī bilde nodziest )

Tāda mašīna jau ir izgudrota pirms otrā pasaules kara un tika plaši izmantotas uz velosipēdiem, lai darbinātu lampiņu! To sauc par Dinamo mašīnu!

Bija jau gadījums 1980-tajos, kur viens tēvs bija pieslēdzis TV kasti ģeneratoram un bērniem, lai skatītos multenes, nācās griezt pedāļus :)

Jādomā ka atvasēm bija ko noņemties lai saražotu pietiekošu jaudas daudzumu tā laika teļuka darbināšanai…

Iespēju enerģijas pārnesei bez vadiem atklāja vēl pirms Apple izveidošanas :)

“Strong evidence” latviešu valodā- “cieti” !

O, “cieti” skan labāk! :D

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: