Funderful pievienojas pasaulē vadošajam startup akseleratoram 500 Startups

0

Funderful, Latvijā izveidotais digitālais absolventu ziedojumu piesaistes rīks, pievienojies pasaulē vadošā startup akseleratora 500 Startups divdesmitajam “iesaukumam”. Kopā ar 500 Startups ieguldītajiem 150,000 ASV dolāru, Funderful jau piesaistījis investīcijas 360,000 eiro apmērā no Imprimatur, Startup Highway un privātajiem investoriem.

Funderful ir digitāls ziedojumu piesaistes rīks, kas palīdz universitātēm trīskāršot absolventu iesaisti un ziedojumus. Funderful jau šobrīd strādā ar klientiem 8 valstīs, kuru starpā ir Oksfordas un Kembridžas koledžas, Londonas Biznesa skola un daudzi citi. Izmantojot Funderful, šīs universitātes piesaistījušas vairākus miljonus eiro ziedojumos.

Raimonds Kulbergs, Funderful dibinātājs: “Katru gadu ASV vien universitātes piesaista 11 miljardus dolāru, pateicoties absolventu ziedojumiem. Ar Funderful šo skaitli var trīskāršot. Šobrīd koncentrējamies uz ātru izaugsmi, un pievienošanās 500 Startups ir vēl viens atspēriena punkts, kas palīdzēs mums iekarot ASV tirgu. Šie panākumi mūs mudina attīstīties tālāk – jau tagad gatavojamies nākamajam investīciju raundam.”

Marvins Liao, 500 Startups partneris: “Katram 500 Startups “iesaukumam” saņemam aptuveni 2000 pieteikumu. Ar šādu konkurenci uz vienu vietu, iekļūšana 500 Startups ir sarežģītākā nekā Stenforda, Jeila vai Hārvarda universitātēs. Funderful piesaistīja mūsu uzmanību Digital Freedom Festival laikā ar lielisku biznesa perspektīvu, iespaidīgiem panākumiem un potenciālu dominēt ASV absolventu ziedojumu piesaistes tirgū.”

500 Startups ir riska kapitāla fonds un startup akselerators, kas žurnāla Forbes aptaujā atzīts par vadošo pasaulē. Uzņēmums pārvalda 200 miljonu ASV dolāru investīciju portfeli un ir investējis vairāk nekā 1300 tehnoloģiju startup uzņēmumos no visas pasaules. 500 Startups portfelī ietilpst uzņēmumi, kuru vērtība pārsniedz 100 miljonu un 1 miljardu dolāru, piemēram, Twilio, Behance, MakerBot un daudzi citi.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Pastāsti citiem:
Uzņēmumu un iestāžu ar tehnoloģijām saistīto jaunumu preses relīzes.