Pēdējos pāris gados datorpeļu un tastatūru ražotājs Razer ir iegādājies vairākus uzņēmumus, piemēram, Ouya (Android bāzētas, neliela izmēra spēļu konsoles ražotājs) un Džordža Lukasa (piedalījis Star Wars, Indiana Jones, Jurassic Park, Men in Black, Labyrinth un daudzu citu filmu izveidē) skaņu apstrādes uzņēmumu THX.

Jaunākais Razer pirkums ir mākoņ-viedtālruņu ražotājs Nextbit. Uzreiz paziņots, ka tiek atcelta Nextbit Robin CDMA viedtālruņa versija. Nextbit uzsver, ka esošie Robin viedtālruņa lietotāji varēs izmantot piedāvātos mākoņdatu pakalpojumus vēl gadu.

Tāpat Razer paziņojis, ka negrasās izsūkt Nextbit patentus un iestrādnes, bet gan turpināt iesākto. Razer sola, ka jaunā īpašnieka paspārnē tapšot ļoti interesanti viedtālruņi.

Nextbit radīja bijušie Google darbinieki Toms Moss (Tom Moss) un Maikls Čens (Mike Chan), bet par ražošanu atbild bijušais HTC dizaina nodaļas vadītājs Skots Kroils (Scott Croyle). Nextbit plānoja iet OnePlus ceļu, piedāvājot premium klases viedtālruni cenu kategorijā starp 300 un 400 dolāriem. Nextbit Robin viedtālrunis tapa sadarbībā ar Kickstarter, pirmie viedtālruņi pie atbalstītājiem uzsāka ceļu pirms gada, pēcāk tie bija nopērkami Flipkart tiešsaistes veikalā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Daris

Dizains šim tīri simpātisks un atšķiras no meinstrīma.

x

es jau dzirdu vaimanas par 2mm ekrāna sānu malām ))

KKTK

Kaut nu sanāktu. Sāk apnikt tie āboli un samsungi un visu pārējo neķīniešu nepārtrauktās neveiksmes.