YouTube pavisam noteikti ir viens no populārākajiem tīmekļa servisiem pasaulē, bet YouTube vājā vieta ir reklāmdevēju vēlme noturēt saturu grožos. Tāpat pēdējā laikā YouTube ne visai korekti rīkojusies ar vairākām YouTube zvaigznēm, mākslīgi aizstājot populārākos video ar tā dēvētajiem “clickbait” video.

BitChute vēlas kļūt par YouTube alternatīvu, kas atgriež atpakaļ varu un lemšanas tiesības satura veidotājiem. BitChute pamatā ir BitTorrent, kas ļauj izvairīties no dārgām maksām par servisa uzturēšanu.

Nevienam nekad nav izdevies un, visticamāk, neizdosies apsteigt YouTube, spēlējot pēc Google noteikumiem. Tieši tāpēc tiek veidots BitChute serviss, kas ļauj izteikt savas domas, nekādā veidā neierobežojot saturu. Protams, derētu paturēt prātā, ka labie darbi nepaliek nesodīti un BitChute uzturētājiem nāksies pasvīst, lai video servisā neielaistu dažādus ekstrēmistus.

7
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
digitalkKrotow Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
digitalk
Guest
digitalk

kā esot teicis Staņislavskis – neticu. bez jaudīgas moderatoru komandas un striktiem noteikumiem ātri pārvērtīsies par totālu miskasti. ideja izmantot bittorrent protokolu gan laba.

Krotow
Guest
Krotow

Bittorrent video ielādei šķiet interesanta doma. Var būt veids kā atrisināt vietas problēmu YouTube, kur ar dažiem HD videoruļļiem brīvā konta diska vieta tiek aizsista līdz malām. BT ļautu videoruļļus turēt pie sevis. Tiesa, tie nebūs pieejami, ja dators izslēgts, taču mājas NAS īpašniekiem tas ir variants. Par satura atbrīvošanu no drazas tiešām neticu. Mūsdienu mēslotāji ir ļoti efektīvi.

digitalk
Guest
digitalk

> BT ļautu videoruļļus turēt pie sevis. Tiesa, tie nebūs pieejami, ja dators izslēgts

ja kaut vai daži būs tavu video noskatījušies – stāvēs arī pie viņiem sakešots kādu laiku. es tā iedomājos pleijera realizāciju. citādi jēga no BT?

Krotow
Guest
Krotow

Tad tiem jābūt patiešām vajadzīgiem video :) Vai arī nāksies nepārtraukti mest ārā drazu. YT saturs šobrīd 99,99999999999…% gadījumu tiek vienreiz apskatīts un aizmirsts.

digitalk
Guest
digitalk

laika noilguma video lai tīra pats pleijeris, kādas problēmas. populārs video ilgi turēsies, jo skatītāju būs daudz un ilgstoši. nepopulārs – nu pats vainīgs, ka drazu publicē. kā jau tu teici – lai tur NAS ieslēgtu.

Krotow
Guest
Krotow

Ar NAS tā lieta varētu dzīvot. Man ir daži paša uzņemti demo video lidojošajiem lūžņiem, kurus YouTube likt negribu vietas ierobežojuma dēļ kontā. BT+NAS varētu būt OK variants.

digitalk
Guest
digitalk

vari manējo kontu izmantot, man tur tukšs. nopublicēšu ar atsauci uz tevi :)