Reklāma

BitChute ir mājvieta video saturam, kas YouTube tiktu dzēsts

Jaunākie raksti

Jaunākā “F1 2021” videospēle gaidāma 16. jūlijā

Pagājušā gada izskaņā notika pietiekami liels darījums videospēļu nozarē, kad Electronic Arts iegādājas citu videospēļu radītāju Codemasters par 1,2...

Uzņēmums Xwing veicis sekmīgu bezpilota lidojumu ar komerciālo lidmašīnu

Amerikā bāzētais jaunuzņēmums Xwing ir veicis veiksmīgu attālinātās vadības testa lidojumu ar vienkāršu komerciālo lidmašīnu, un šis ir visai...

Reklāmu bloķētājs ietekmē “Google Docs” darbību

Pēdējās dienās vairāki "Google Docs" lietotāji, tostarp arī es, saskārās ar problēmām "Google" dokumentu lietošanā. Tos nebija iespējams atvērt...

“Apple” aicina klientus iesaistīties īpašā Zemes dienai veltītā akcijā

22. aprīlī tradicionāli tiek atzīmēta starptautiskā Zemes diena, kad visā pasaulē norisinās dažādi pasākumi un akcijas ar mērķi veicināt...

Stadler Form Roger gaisa attīrītāja apskats

Daudziem no mums pavasaris saistās ar Sauli, ar putnu dziesmām, plaukstošām lapiņām un zilajām kapu puķītēm ceļmalās, bet citi...

YouTube pavisam noteikti ir viens no populārākajiem tīmekļa servisiem pasaulē, bet YouTube vājā vieta ir reklāmdevēju vēlme noturēt saturu grožos. Tāpat pēdējā laikā YouTube ne visai korekti rīkojusies ar vairākām YouTube zvaigznēm, mākslīgi aizstājot populārākos video ar tā dēvētajiem “clickbait” video.

BitChute vēlas kļūt par YouTube alternatīvu, kas atgriež atpakaļ varu un lemšanas tiesības satura veidotājiem. BitChute pamatā ir BitTorrent, kas ļauj izvairīties no dārgām maksām par servisa uzturēšanu.

Nevienam nekad nav izdevies un, visticamāk, neizdosies apsteigt YouTube, spēlējot pēc Google noteikumiem. Tieši tāpēc tiek veidots BitChute serviss, kas ļauj izteikt savas domas, nekādā veidā neierobežojot saturu. Protams, derētu paturēt prātā, ka labie darbi nepaliek nesodīti un BitChute uzturētājiem nāksies pasvīst, lai video servisā neielaistu dažādus ekstrēmistus.

Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

kā esot teicis Staņislavskis – neticu. bez jaudīgas moderatoru komandas un striktiem noteikumiem ātri pārvērtīsies par totālu miskasti. ideja izmantot bittorrent protokolu gan laba.

Krotow

Bittorrent video ielādei šķiet interesanta doma. Var būt veids kā atrisināt vietas problēmu YouTube, kur ar dažiem HD videoruļļiem brīvā konta diska vieta tiek aizsista līdz malām. BT ļautu videoruļļus turēt pie sevis. Tiesa, tie nebūs pieejami, ja dators izslēgts, taču mājas NAS īpašniekiem tas ir variants. Par satura atbrīvošanu no drazas tiešām neticu. Mūsdienu mēslotāji ir ļoti efektīvi.

digitalk

> BT ļautu videoruļļus turēt pie sevis. Tiesa, tie nebūs pieejami, ja dators izslēgts

ja kaut vai daži būs tavu video noskatījušies – stāvēs arī pie viņiem sakešots kādu laiku. es tā iedomājos pleijera realizāciju. citādi jēga no BT?

Krotow

Tad tiem jābūt patiešām vajadzīgiem video :) Vai arī nāksies nepārtraukti mest ārā drazu. YT saturs šobrīd 99,99999999999…% gadījumu tiek vienreiz apskatīts un aizmirsts.

digitalk

laika noilguma video lai tīra pats pleijeris, kādas problēmas. populārs video ilgi turēsies, jo skatītāju būs daudz un ilgstoši. nepopulārs – nu pats vainīgs, ka drazu publicē. kā jau tu teici – lai tur NAS ieslēgtu.

Krotow

Ar NAS tā lieta varētu dzīvot. Man ir daži paša uzņemti demo video lidojošajiem lūžņiem, kurus YouTube likt negribu vietas ierobežojuma dēļ kontā. BT+NAS varētu būt OK variants.

digitalk

vari manējo kontu izmantot, man tur tukšs. nopublicēšu ar atsauci uz tevi :)

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: