Reklāma

iPhone detaļu piegādātājs Japan Display izziņo lokanus ekrānus

Jaunākie raksti

Jaunākā “F1 2021” videospēle gaidāma 16. jūlijā

Pagājušā gada izskaņā notika pietiekami liels darījums videospēļu nozarē, kad Electronic Arts iegādājas citu videospēļu radītāju Codemasters par 1,2...

Uzņēmums Xwing veicis sekmīgu bezpilota lidojumu ar komerciālo lidmašīnu

Amerikā bāzētais jaunuzņēmums Xwing ir veicis veiksmīgu attālinātās vadības testa lidojumu ar vienkāršu komerciālo lidmašīnu, un šis ir visai...

Reklāmu bloķētājs ietekmē “Google Docs” darbību

Pēdējās dienās vairāki "Google Docs" lietotāji, tostarp arī es, saskārās ar problēmām "Google" dokumentu lietošanā. Tos nebija iespējams atvērt...

“Apple” aicina klientus iesaistīties īpašā Zemes dienai veltītā akcijā

22. aprīlī tradicionāli tiek atzīmēta starptautiskā Zemes diena, kad visā pasaulē norisinās dažādi pasākumi un akcijas ar mērķi veicināt...

Stadler Form Roger gaisa attīrītāja apskats

Daudziem no mums pavasaris saistās ar Sauli, ar putnu dziesmām, plaukstošām lapiņām un zilajām kapu puķītēm ceļmalās, bet citi...

Dzirdētas vairākas baumas par Samsung un LG plāniem ražot lokanus ekrānus. Pagaidām daļēji lokani ekrāni atrodami LG G Flex sērijas viedtālruņos, arī Samsung Galaxy S7 edge modeļa noliekto sānu ekrānu būtu uzskatāms par daļēji lokanu.

Japan Display Inc. tikko izziņojis lokanu ekrānu ražošanas uzsākšanu, tie jau saņēmuši nosaukumu Full Active Flex. Tāpat tiek ziņots, ka Japan Display izmantos jaunas tehnoloģijas, kas uzlabos ekrānu izturību pret triecieniem.

Full Active Flex tehniskā specifikācija nav gluži dēvējama par graujošu – 5.5 collas, 1080p izšķirtspēja (ap 401 ppi ekrāna punktu blīvums), Photo-Alignment IPS (IPS-NEOTM) tehnoloģija, kontrasts 1500:1 un 500 cd/m2 spilgtums.

Tiek plānots, ka masveida ražošanā Full Active Flex tehnoloģija nonāks 2018. gadā. Japan Display Inc. ir spējis piesaistīt no Japānas valdības 660 miljonus dolāru, lai uzņēmums spētu attīstīties.

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

tas jau labi. Plānie smartfoni bikšu kabatās lokās, tagad ekrāni arī locīsies, nevis plaisās. Mīkstie alumīnija korpusi arī piemēroti. Viss labi saskan.

Krotow

Piepildīsies sabiedriskā transporta telefonpļāpu nīdēju mūžsenā vēlme. Tagad varēs pļāpas telefonu sarullēt trubiņā un iespraust pļāpam dienvidgalā.

x

ko spraudīsi tiem, kuri busā skaļi tērgā savā starpā bez jebkādiem telefoniem, sarullēsi savu ekrānu vai tur pienākas jau antena?

Krotow

Tiem pienākās duct tape.

banana

Es paredzu šiem ‘lokanamajiem’ ekrāniem identisku mūžu kā ‘3D’ lūrāmajos ekrānos – prasta un nepraktiska bling bling fīča dēļ kuras varēs makslīgi uzpūst vismaz 3x lielāku ierīces cenu… Sākumā visi staros(īpaši fanboyi) bet gadi paies, nevienam īsti nevajadzēs, jo nu nebūs tā ka gluži varēs salocīt ‘A4 izmēra ekrānu’ 100reizes, tad pārbraukt ar smago pāri, atlocīt un viņš vēl strādās, būs kādas limitācijas kādos maksimālos rādiusos varēsi to ekrānu locīt, tatad galā viss tas izrādīsies nevajadzīgi un beigās viss tirgus atgriezīsies pie standarta cietā ekrāna..

x

No otras puses – lai nonāktu pie kautkā jauna un noderīga, reizēm ir jāmet loki, no kuriem vēlāk daži (vai pat lielākā daļa) izrādās nevajadzīgi.

Ja viss notiktu racionāli un bez laika un enerģijas zaudējumiem, tad cilvēki vairotos ar dalīšanos, nevis veicot bezjēdzīgas kustības un pēc tam 9 mēnešus gaidot, kas ir sanācis )

Kaspars Vjaksa

nu šajā gadījumā padomā kaut vai no viedokļa, ka attīstoties šai tehnoliģijai ar laiku zudīs nepieciešamība vispār likt virsū stiklu, līdz ar to arī saplēst stiklu tīri fiziski vairs nebūs iespējams, jo stikls vienkārši vairs nebūs

digitalk

savukārt fleksibls ekrāns būs noturīgāks pret kritieniem. ja cena būs apmēram vienāda, tad ‘cietajos’ tlf sāks likt lokanos ekrānus. vēl smartwatchi, kas tiks uztaisīti aproces formā. daudz ko var izfantazēt, ja tehnoloģija būs atstrādāta.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: