Android Instant Apps lietotņu straumēšana uzsāk ierobežotu izmēģināšanu

6

Pagājušā gada Google I/O konferences norises laikā Android komanda izziņoja konceptu, kas paredz Android lietotņu darbināšanu bez nepieciešamības tās instalēt viedtālrunī. Google tās nodēvēja par Instant Apps.

Android Instant Apps darbināšanu varētu nodēvēt par straumēšanu. Lietotājam atliek vien uzspiest uz hipersaites, lai tiktu atvērta lietotnes saskarne, nemaz neejot caur Google Play lietotņu veikalu. Šobrīd dažiem veiksminiekiem izmēģināšanai tiek piedāvātas dažas Android Instant Apps, bet plašāka publika pie Instant Apps izmēģināšanas vēl nav tikusi. Un, visticamāk, netiks līdz gada vidum.

Pirmās Instant Apps lietotnes būs Wish, Periscope, Viki un Buzzfeed. Tuvāko mēnešu laikā izstrādātāji varēs iegūt iespēju pārnest savas esošās lietotnes uz Instant Apps. Tiesa, tas nozīmēs gandrīz pilnīgu lietotnes pārstrādāšanu, kā arī Instant Apps atbalsta tikai Android 6.0 un jaunākas operētājsistēmas versijas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

 • Skābene

  Nav slikti, vismaz varēs neturēt trubā ebay aplikāciju, Csdd aplikāciju un citas aplikācijas, ko grūti nosaukt par aplikāciju.

  • bombelats

   jebkurā gadījumā, ja pakalpojumam ir normāla mājaslapas mobilā versija, tad visas tās lietotnes ir tikai liekais “svars” telefonam

  • 989

   Un nahren tev? Man ne fbook, ne twitter, ne ebay nav telefonā, lietoju browserī.

 • Andrejs Pavārs

  Android Instant Apps darbināšanu vērtu nodēvēt par straumēšanu.
  Kas tas par jaunvārdu “vērtu”?

  • Lapsinieks

   ātrrakstīšanas kļūda – kad doma lido ātrāk par pirkstiem.

  • Krotow

   Straumēšana notiek, stāvot pie pisuāra. Straumēt aplikācijas… erm.. tas jau velk uz neķītrībām otrdienas pusdienlaikā :D