Kāda ir tīmekļa pārlūkošanas nākotne? Varbūt arī Microsoft to mēģina iezīmēt ar Edge pārlūku, kas nāk komplektā ar Windows 10, bet Opera ir šo jautājumu apskatījusi no citas puses ar Neon pārlūku.

Pagaidām Opera nodēvējusi Neon par tīmekļa pārlūka konceptu, tomēr Neon ir strādājošs, to vari lejupielādēt un izmēģināt Windows datoros. Neon izmanto to pašu Blink dzini, kas darbina citus Opera pārlūkus.

Neon izkārto ekrānā burbuļu veidā iecienītākās tīmekļa lapas ātrākai piekļuvei pie informācijas, turklāt tas viss norit virs darbvirsmas, nevis atsevišķā logā. Katrs pats var iecienītāko lapu burbuļus pārvilkt pa darbvirsmu, lai tie neaizsedz ikonas.

Opera Neon pārlūks ir izmantojams ikdienā, tas nodēvēts par ļoti saprātīgu konceptu, kura ideja būtu jāattīsta tālāk.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Ko ķīnieši var zināt par internetu? Viņiem tas taču ir bloķēts un cenzēts… :D
Neērts burbuļu bookmarks – tas ir ērts tikai tiem kam dzīve sastāv no kremļa toms joki un feisbuka.

Artis Ābols

Man gan šķiet daudzsološi, agresīvi izmantoju RSS, attiecīgi manuāli apmeklētās lapas ir kādas 10…15. Mājās uzlikšu testiņam, kaut Opera nav man iecienīts pārlūks.

Aigars Dzerviniks

Ķīnieši? 😕

fake

Tikko mēģināju uzlikt Neon un viss koncepts beidzās pie kļūdas “an error occurred while attempting to install Opera Neon” :D

emilsgulbis

Saliec būkmarkus režģī un Tev ir nākotnes browzers.

Aigars Dzerviniks

Skaists jau ir, bet lietošanā diezgan neērts. Ļoti nelietderīgi izmantota brīvā vieta, un cilvēkiem, kas strādā pie maziem ekrāniem tā ir svarīga.